Şimdi Ara

16 gb transcend jf700 usb 3.0 29,90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pendorya medimarktta 29,90 tl fazla yoktu, hızlı flash disk isteyenler için iyi bir fırsat.

• Sadece o şubeye özel sanırım?
  • mediamarkt ı insertinde yoktu o şubede bu fiyata satılıyor diğerlerine bakmadığım için diğerlerinde var mı bilmiyorum ama diğerlerini de olduğunu sanmıyorum öyle olsa insertte yer alırdı.
  • ohaa süper fırsat bulunursa tabi !
  • Ben bugün saat 16:00 civarlarında sonuncuyu aldım arkadaşlar.Ama ilginçtir sanki saklamışlar bu ürünü burayı okumayan ürünü bulamazdı mağazada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmankamara

Ben bugün saat 16:00 civarlarında sonuncuyu aldım arkadaşlar.Ama ilginçtir sanki saklamışlar bu ürünü burayı okumayan ürünü bulamazdı mağazada..

Hangi mağaza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: osmankamara

Ben bugün saat 16:00 civarlarında sonuncuyu aldım arkadaşlar.Ama ilginçtir sanki saklamışlar bu ürünü burayı okumayan ürünü bulamazdı mağazada..

Hangi mağaza?

Pendik (Pendorya) Media Markt.........
  • Mükemmel bir ürün için mükemmel bir fırsat ben 50 tl ye aldığıma sevinmiştim
  • bitenekadar.com sitesinde 24.90 8 gb olan 13.90 bakmanızda fayda var
  • bitenekadar dan çok şikayet var forumda.

forumda moda oldu bilişim firması sahipleri forumda er statüsünde girip reklam yapıyorlar. bari eski 1000 mesajlı üyelikleri para ile satın alıp öyle reklam yapın

benim tanıdıgım bir firmanın 10 - 15 üyelik açtıgını duydum

bitene kadardaki model usb 2 modeli o fiyat hiç sıcak değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 22 Nisan 2012; 12:24:01 >
  •  16 gb transcend jf700 usb 3.0 29,90 tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.