Şimdi Ara

16 GB Ram var ama Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün bir pc topladım içinde 16 Gb ram var ama Aygıt yöneticisnde ben 12 tane saydım Görev yöneticisinde 16 gb ram olarak gözüküyor bilgisayarın özelliklerine bakınca da bu sekilde gözüküyor ama Aygıt yöneticisi 12 olarak gösteriyor şuan bios'u filan güncellemedim daha güncelleyeceğim ondan dolayı olmuş olabilir mi yoksa güncel mi geliyor toplanmış bilgisayarlarda acil yardım

• hınzır ramler16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 

şu saydıgınız ramlerın fotosunu atarmısınız bıde bız sayalım16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 

• acura07 kullanıcısına yanıt

Kullanılabilir ram 13 olarak gözüküyor yeni gördüm bunu nasıl duzeltebilirim

16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GladiusOptimum

Kullanılabilir ram 13 olarak gözüküyor yeni gördüm bunu nasıl duzeltebilirim

windows işletim sistemini silerek 16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 

şaka bır yana sistem kullanıyor sızın kayıp ramlerınızı.

sol taraftan saydıklarınız ise işlemci çekirdekleri ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 31 Ekim 2020; 23:12:55 >

Anladım peki Windows 8'e çevirirsem daha az ram kullanımı olacak değil mi ? Ya da görüntüden kısarsam (gölgelendirmeler vb.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GladiusOptimum -- 31 Ekim 2020; 23:14:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GladiusOptimum

Anladım peki Windows 8'e çevirirsem daha az ram kullanımı olacak değil mi ? Ya da görüntüden kısarsam (gölgelendirmeler vb.)

16 gb ram bol bol yeter gunumuz oyunları ıcın. suyunu cıkartıp 16 sınıda kullanamayacaksınız zaten. 8.1 e ben sadece 3 saat dayanabılmıstım. o konuda fıkrım yok :D

16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor Ben alışığım merak etme 16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 

• Benim birader bı gün tatile giderken bana 12 adet kedi bırakmıştı 1 saat geçti kedileri sayıyorum terasta 11 aradım biraderi sen kaç kedi bıraktın 12 diyor sağa baktım sola baktım bulamadım 1 tanesi eksikti sizinki de ona dönmüş. 😀😀 Sonradan vestiyer deki ayakkabinin içine girmiş gormemisiz senin yazıyı okuyunca aklıma o geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dublex06 kullanıcısına yanıt

16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 16 GB Ram var ama  Aygıt Yöneticisinde 12 tane gözüküyor 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.