Şimdi Ara

16 cm lik iyi bass veren hoparlör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
2
Favori
31.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • www.yilmazotomuzik.com beğen fiyatı konuşuruz.
    omer_yilmaz4@hotmail.com
  • arkadaşlar bu ömer yılmaz denen herife bir dur desin artık.her topiğe fiyatı beğen konuşuruz diye bişeyler yazıyor.biz bu topikleri fikir alışverişinde bulunmak için açıyoruz böyle kendini bilmezler konu ile alakası olmayan şeyler yazıyorlar.lütfen site yöneticisi bu arkadaşın yaptıkları normalmi.
  • sana kötü bişey mi dedk sanki beğen siteden kötü mü yaninese uğraşcak vaktim yok böle şeylerle
  • impact denen markayı internette bile bulamadım bunu satan bi yer yokmu nette?
  • konuya zaman zaman denk gelen olursa diye yazayım
    4 adet pioneer almıştım bass yok cep telefonu gibi çalıyor ince yani.nedeni ise woofer da takılması için öyle yapmışlar,bagaja woofer sevmem yer kaplıyor birde bagaj ve camlar bırt bırt yapıp sallanıyor
    en iyi bas veren güçlü hoparlörü ford fiestada gördüm servisinden 1 çift alıp önlere taksan yeterli olur
  • Arkadaşlar bende arıyorum, bass veren 16 cm liklerden yardımm
  • Mid takımları anfi ve iyi bir teyp ile güzel bas veriyorlar
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım, piyasada okadar hoparlör var, çoğu woofer destekli olmadan bass vermiyor. Arkadaşımın 2008 seat cordobasi var, anfi falan yok teybide normal,, sanki woofer varmış gibi bass veriyor. Şimdi seat leon aldı, oda bundan daha güzel woofer var gibi bass veriyor, ses ile ilgisi olmayan araç üreticileri araçta woofer var gibi ses çıkartıyor anfisiz,, bizim ses uzmanları alpine Pioneer falan, adam gibi 13cm - 16cm bass tizz hoparlör uretemedi veya ben denk gelmedimde, kimse de woofersiz öneri sunamiyor çünkü... Varsa sizin bildiğiniz 16cm veya oval bass verimli teybe baglayacam, arkadaşımda dinledim jameson js60 iyi bass veriyor du, sesi açınca tıkanır mı bilmiyorum, ama Pioneer 6995 alıp da yüksek ses az bass olsun iştemem. 80tl lik hoparlör bana 240tl lik hoparlörün verdiği basın aynı sını verecekse hiç almayım daha iyi, çünkü mıknatısi küçük, bass konusunda gözüm tutmuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alpine f/p olarak güzel
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.