Şimdi Ara

16.000 ile 19.000 tl arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eski aracımı satıp ev aldım daha önce yine burada açmıştım konuyu şimdi elimde 1998 model fiat uno s var arabamdan çok memnunum ama artık yavaş yavaş miadı doluyor.
    Onu satıp yerine 16 ile 19 bin tl arası bi araç almak istiyorum ama istediğim araçta aradığım en büyük özellik hb olması belki segmentleri farklı ama aklımda

2001-2005 arası hb ford focus
    2001-2005 arası hb astra
    2004-2007 arası fiesta dizel
    2000-2004 arası alfa 147 (bu araç konusunda bakım, dayanıklılık, parça fiyatı, alt takım vs gibi nedenlerle kararsızım ama aşığım bu arabaya)
    2006-2008 grande punto
    2006-2008 corsa
    2006-2008 clio III
    honda jazz da olabilir.

aklımda bunlar var ama sizlerinde nacizane tavsiyelerini bekliyorum

ayda yaptığım km değişiyor ama en az 400 en fazla oda bayramlarda 1000-1500 km oluyor onun için dizel pek mantıklı gelmiyor, siz ne tavsiye edersiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybhr -- 4 Ocak 2012; 21:00:10 >

• Benzinli tercih etmeniz daha doğru olur.Ben yerinizde olsam focus la astra arasında kalır dıgerlerını elerdım.
    Alfa ya gelince de ulkemizin yollarına pek dayanıklı deıller cabuk yıpranıyorlar.parca sıkıntısı İstanbul gibi bir ilde yasamazsın ama pahalıdır.2.elide yok denecek kadar azdır.
  • Modelli ve benzinli(+LPG) Grande Punto tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu22

Benzinli tercih etmeniz daha doğru olur.Ben yerinizde olsam focus la astra arasında kalır dıgerlerını elerdım.
    Alfa ya gelince de ulkemizin yollarına pek dayanıklı deıller cabuk yıpranıyorlar.parca sıkıntısı İstanbul gibi bir ilde yasamazsın ama pahalıdır.2.elide yok denecek kadar azdır.

bende aynısını düşünüyorum ama onlarında bu fiyata düşük modellerini bulabiliyorum.
  • Size virüs çoktan bulaşmış..Alfa Romeo'ya hiç binmeyen görmeyen oradan buradan duyduklarını anlatanların söylediklerine inanmayın.Bu yazdığınız araçların hepsi bir alfa'ya göre patatestir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybhr

quote:

Benzinli tercih etmeniz daha doğru olur.Ben yerinizde olsam focus la astra arasında kalır dıgerlerını elerdım.

bende aynısını düşünüyorum ama onlarında bu fiyata düşük modellerini bulabiliyorum.

beklerseniz ve araştırırsanız bence güzel ve temiz bi focus alabilirsiniz her yönden de tatmin eder sizi
  • acelem yok zaten rahat rahat bakıyorum ama şu alfa olayı aklımı çok karıştırıyor. bide bakım ve parçalarını sanırım birmot üstlenmiş doğrumu?
  • ayda en fazla 1000 km yapıyorsan dizele gerek yok zaten hem dizel alıcam diye b segmenti araçlara bakmak zorunda kalıyorsun. temiz bi focus bul keyifle bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybhr

Merhaba arkadaşlar

eski aracımı satıp ev aldım daha önce yine burada açmıştım konuyu şimdi elimde 1998 model fiat uno s var arabamdan çok memnunum ama artık yavaş yavaş miadı doluyor.
    Onu satıp yerine 16 ile 19 bin tl arası bi araç almak istiyorum ama istediğim araçta aradığım en büyük özellik hb olması belki segmentleri farklı ama aklımda

2001-2005 arası hb ford focus
    2001-2005 arası hb astra
    2004-2007 arası fiesta dizel
    2000-2004 arası alfa 147 (bu araç konusunda bakım, dayanıklılık, parça fiyatı, alt takım vs gibi nedenlerle kararsızım ama aşığım bu arabaya)
    2006-2008 grande punto
    2006-2008 corsa
    2006-2008 clio III
    honda jazz da olabilir.

aklımda bunlar var ama sizlerinde nacizane tavsiyelerini bekliyorum

ayda yaptığım km değişiyor ama en az 400 en fazla oda bayramlarda 1000-1500 km oluyor onun için dizel pek mantıklı gelmiyor, siz ne tavsiye edersiniz...

ARKADAŞIM BİR KERE ALFALAR TÜRKİYEDE 2003-2009 MODEL ARASINDA 2005 İN 2. YARISINDAN İTİBAREN DE MAKYAJLI OLARAK SATILMAKTADIR 1
    İKİNCİSİ BENİN 1.6 156 2.0 156 VE BUNDAN ÖNCEDE 159 UM OLDU ŞU AN BİRADERDE 2008 MODEL 147 1.6 BLACLİNE VAR İSTANBULDA DEĞİL ESKİŞEHİRDEYİZ NE PARÇA NE SERVİS NEDE USTA SIKINTISI YAŞAMADIK 2
    HAYATINDA BİR DEĞİŞKLİK YAP ALABİLİYORSAN AL GEÇ ALFAYI KULAKTAN DOLMA YAZILARADA ALDIRMA 3
    NOT:1 HAFTA ÖNCE TRİGER DEĞİŞTİ 147 DE TOPLAM 400 LİRA...PARÇADA VAR USTADA KOLAY GELSİN..

• BİR DE SEÇENEKLERİ 2-3 E İNDİRİN ÇOK FAZLA KAFANIZ KARIŞIR..
  • teşekkürler bilgilerin için dikkate alıcam
  • hiç düşünme temizini buldunmuda sakın kaçırma honda civic 1.6 ies
  • Hondaya pek sıcak bakmıyorum acıkcası
  • 2003 Renault Megane 1 1.6 16V Expression + LPG

ekleme: hb kismi dikkatimden kacmis kusura bakmayin. focus iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 10 Ocak 2012; 1:22:04 >
  • söylediğin arabalar içinde alfa ve diğerleri diyebilirm yani.Çok Farklı bi çizgisi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremersoy

ayda en fazla 1000 km yapıyorsan dizele gerek yok zaten hem dizel alıcam diye b segmenti araçlara bakmak zorunda kalıyorsun. temiz bi focus bul keyifle bin

Bence de bulun temiz bir Focus keyifle binin
  • Fabia
  • quote:

Hiç Alfa kullandın mı?
    Parça aradın mı?
    Hiç satmaya kalktın mı?
    Yolda kaç parçasını bıraktın?
    Bunları yaşayarak mı yoksa kulaktan dolma bilgilerle mi yazdın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 147 ye aşıksanız bence alın dayanıklılık konusunda bi sıkıntı olacağını zannetmeyorum fakat bakım ve parça maliyeti konusunda sıkıntı var onlarıda ayda yılda bir karşılıyorsunuz zaten bence bu sevdiğiniz bir arabaya binmenize engel değil
  • BURADAN

Şunlarıda listeye ekle ben temsili bir ilan seçtim gelişine
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.