Şimdi Ara

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
22
Favori
83.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yılbaşında, alıntıladığınız mesajımı attığım zaman

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Fatura kesildikten sonra SOZ yazıp 5555 e göndererek taahhütü 2 yıl daha uzattık ve 30 küsür TL indirim verdi.
    Müşteri hizmetleri taahhüde kapalı demesine rağmen 2 yıl daha uzattık. İlginci onay mesajı için 2 küsür TL alması TT Mobil in..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bkmçvş B kullanıcısına yanıt

faturanız ne kadardı ne kadara düştü acaba ?

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt

125 TL ödüyordum, çağrı merkezi taahhüt süz 150 civarı oluyor demişti... taahhüt sonrası gelen mesajda dediği gibi 30 TL indirim ile 120,99 TL düştü... tek kafama takılan 2 sene fiyat garantisi var mı?

• puntadeleste P kullanıcısına yanıt

Yanıtınız geç gördüm, üzgünüm.

Dedigim gibi aradığımda paket kalktı dendi. Bende tahattutsuz devam ettim 1 hafta, 10 Gün kadar sonra indirimli tahattut önerdiler kabul ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 GB bittikten sonra 10x500 MB kullanıp bitiren oldu mu hiç acaba? Sonrasında hız 256 olacak diyor sınırsız olabilir mi ya da böyle bir şey talep edebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ailecek bimcell faturasız var buna kolay geçiş yöntemi varmı bayi geçiş olmuyor vodafone turkcelle geç sonra gel v.s. diyor  15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM 

• Bimcell faturasızdan sorunsuz geçiş yapabildik

4 kişi 24 ay sözleşme ile 85 liraya geliyor

24 ay sözleşme ile 80 lira

Evde telekom internet aboneliği varsa 10 lira indirim oluyor. Telefon hattı babamın üstündeydi internet aboneliği benim üzerindeydi benim tc ile sms gönderdim kabul etti.

70 Lira ana hat ücreti oluyor

5 lirada hat başına ödeniyor + 3 hattımız var 85 liraya oldu.

Bimcell ve diğer türk telekom hatları başka operatör olarak kabul görüyor sanırım. Mevcutta Türk Telekom aboneliği varsa hat başı 10 tl oluyor.

2-3 ay sonra gelen faturalarıda söylerim.

• Evde t. telekom internet aboneliği varsa, ana hat üzerinden 10 tl indirim alabilmek için ayrıca ne yapmamız gerekiyor tam olarak

• abmux kullanıcısına yanıt

hat açıldıktan sonra bana sms geldi internet aboneliği varsa tc numarasını v.s. gönderin yaptım oldu sms içeriğini hatırlamıyorum

internet benim üzerime ana hat babamın üstüne aileden birini üzerineyse oluyor sanırım

ilk gelen faturada bu şuan ana hat dahil 3 kişi kullanıyoruz

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM
  • Bir önceki mesajda bayi olmuyor dedi demişsiniz hocam, geçişi nasıl yaptınız?

Aynı şekilde evdeki 4 bimcell hattını geçirmek istiyorum ben de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • H A N kullanıcısına yanıt

Ben ilk başta alt bayilere gitmiştim geçiş olmuyor yok 30 lira ücreti var bilmem ne . Sonra ana bayiye gittim bayi çalışanlarının bilgisi yok Ailece Kampanyasından bile haberleri yok başka bir yetkili ilgilendi o herşeyi halletti 5 dakikada.

4 hatta 95 lira ödersin eğer tt internet aboneliğin varsa 10 tlde ordan düşüyor.

• Yanıt için teşekkürler hocam. Ek paket yapılamadığını öğrendiğimde aile paketinden vazgeçtim maalesef. Geçiş yapabilen bir vestel bayisi bulabilirsem vestelcell'e geçmeyi düşünüyorum.

Ana hat haricide ek paket alınabilir görünüyor ihtiyacim olmadığı için hiç almayı denemedim. Zaten her hafta salla kazan var ordanda gelebiliyor 15 gb 3-4 kişiye yetmez diyorsan riske girmeye değmez acımaz şişirir faturayı telekom  15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM 

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM
  • Hmm o zaman işler değişir hocam 😀 şu an 4 kişiye yeter de 2 yıl içinde ne olacağı belli değil o yüzden riske girmek istememiştim.

Ek paket olayını da bu konuda aratarak gördüm, en son 2 yıl önce yazılan bir mesajda sadece ana hatta alınabildiğini belirtmiş bir arkadaş. Şikayetvar'da da bunun hakkında şikayetler okumuştum.

Şu an ana hat harici alınıyor diyorsanız interneti hiç kullanmayan hattı ana hat yaparak geçiş yapayım o zaman. Forumda deneyen biri denk gelip cevap yazsa ne güzel olur 😀 Almaya çalışırken hata vermiyordur, almaya izin veriyordur umarım.

Yaklaşık 9 ay önce başıma geldi.sistem ana hat hat haricinde ek pakete izin vermedi. müşteri hizmetlerini aradım o da aynısını teyit etti.ortak olanlar ek paket alamıyor. güncel durumu müşteri temsilcisinden öğrenin.ana hattın aldığı ek paketi de sadece ana hat kullanıyor.ortaklar kullanamıyor.

Ana hat harici ek paket alınamıyor denemiştim, olmayınca mhyi aramıştım. Alınmıyor dedi. Ana hat alınca da sadece kendisi kullanabiliyor. Öyle saçma bi sistem. TT para kazanmak istemiyor.

• 15 gb 1000 dk şuan 47 tl kullanıyorum 45 gün kaldı sizce kaç paraya tamam diyim

• Yanıtlar için teşekkürler. Yıllardır buna bir çözüm üretmek istememişler demek. Vestel bayi aramaya devam..

• 23.05 itibarıyla tarifeye zam geleceği bir önceki faturada yazıyordu ve online işlemlerden baktığımda güncel fatura 158,4 tl gözüküyor, bir önceki 119 olmasına karşın. Taaahhüt vermek fiyatı sabitlemiyor, sadece belli bir oranda indirim alıyorsunuz. 12 aya 20,40tl, 24 aya 33,60tl gibi...

Bu arada 2 si taşıma, 3'ü TT Mobilden geçme 5 kişi olarak tarifeyi kullanıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.