Şimdi Ara

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
22
Favori
83.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şikayet kaydı oluşturdum. İptal edebileceksek etsinler yarın 15/20 nin 150/200 olmayacağının garantisi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Fatura olusmadan cari dönem icin şikayet kaydı aliyorlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Oluşturdu ama sonuç ne olur bilmiyorum

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Bir standardı yok müşteri hizmetlerinin. Bana fatura olusmadigindan alamıyoruz dedi.

• 103,25 tl geldi fatura normalden 24.25 tl fazla geldi hem sözleşme yapıyorlar hem zam yapıyorlar

Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup;ilgili müşterilerin aylık

ücretleri,taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.Belirtilen tüm ücretlere KDV,ÖIV dahildir.24 Mayıs 2022 tarihinde Ailece tarifelerin ortak paylaşımına dahil edilen her numara için alınan aylık ücrette revizyon yapılacaktır.24 Mayıs 2022 itibarıyla;tarifeye yeni aktivasyon,numara taşıma ve

Şirketimizce sunulmakta olan faturasız mobil tarifelerden geçiş yolu ile paylaşıma dahil olan müşterilerimiz için aylık ücret 15TL,Şirketimizce sunulmakta olan mevcut faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için ise 20 TL olarak güncellenecektir.

80 Lira ana hat buna zam gelmiyor

10 lira TTnet aobnesi olduğum için indirim var

70 lira + 15 + 15 lira yapmışlar kısaca 20 lira zam yapmışlar

• En makul sikayet kurumu nedir? 6 ay sonra da paylasim ucreti 50 lira derse ne olacak?

• Bu tarife için asla indirim yapmıyorlar. Kaç ayrı görüşme gerçekleştirdim hepsi aynı şeyi söylüyor. Talimat mı gitmiş nedir, müşteri hizmetlerinin tamamı ağız birliğiyle "ayrı ayrı tarifeli hatlar daha pahalı olur" diye savunma yapıyor fiyatı yüksek bulursanız. 6 GB'dan geçeceğim geçersem. Tarifeye dahil edilecek hatların maliyeti 5 liradan 20 liraya çıkıyor bir anda, %300 zam. 6 GB için 60 liralık ana tarife ücreti de 15 GB'da 150 liraya çıkacak oradan da %150 civarında zam. Çok absürt artışlar gerçekten çok fena ters köşe olduk bu tarifeyi kullanan kişiler olarak.

• yibo90 kullanıcısına yanıt

evet bu konuda ne yapılabilir bilemiyorum hocam ben de! 40 tl otomatik zamlandı tarife.... ( 3 tt mobil, 1 dışrdan gelen)

• Benimde 125 TLden 155 TL olmuş..

Hat başına 40 TL gibi bir rakam oluyor aslında çokda pahalı değil günümüz şartlarında daha uygun bir tarife varmıki ?

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt
    teknosacell faturasızlar var eğer bilgiler güncelse.
    https://www.teknosacell.com/tarife--paketler/faturasiz/her-sey-dahil-paketler/

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM

• Benim taahhütüm bitti. Anahat ücreti 180 tl olmuş. 20 tl de hat başı yazıyormuş. 4 hat ile paylaşıyorum. 4x20=80 tl paylaşı ücreti.

Buna bir de 180TL+80TL eklenince 260 TL yapıyor.

İstediğin zaman ayrılabilirsin diyor. Beğenmezsen çek, git derler, özetle.

• Bununla ilgili BTK ya şikayet oluşturmak gerek. Taahhüt süresi içinde zam yapması hoş değil.

• Hocam kılıfları hazır;
    Taahhüt içimdeki müşteriler için tarife ücreti değişmedi, paylaşım ücreti değişti deyip çıkacaklar. Ancak mahkeme ye verilirse belki paylaşım ücretinin de tarife ücreti gibi taahhüt altına alındığı söylenebilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • türk telekom bu tarifleri kapatmak istiyor. ek paket bile aldırmıyor .birçok kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

• Ben de annemler yazlığa gittiler, orada internet paketini bitirip bitirip duruyorlar, fatura kabarıyor sandım meğersem günahlarını almışım. Paketin kendisi zamlanmış.

Taahhütüm bitmiş...vs.

"24 Mayıs 2022 itibarıyla Ailece tarifeler 24 fatura dönemi boyunca taahhütle abone alımına kapatılmıştır."

Bu paketin bir güzelliği vardı, annemin babamın ve kendi şahsi hattımı tek yerde kontrol edebiliyordum, ödeyebiliyordum.

Bu paket yerine önerebileceğiniz başka hangi paketler var acaba?

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    Evet ailece tarifeleri zamlandi bayada oldu zamlanalı.Ve kotayı bitirirseniz feci şekilde ek paket gazabına ugrarsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sizler hangi paketlere, gsm operatörlerine geçtiniz? Ne tavsiye edersiniz?

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir tarife aramaktasınız.

• Hocam ben üniversiteye başladım. Türk Telekom faturasizdayim. Bana faturalı tarife önerir misiniz? Öğrenci indirimi vs oluyor mu bu işlerde?

• Ucuz tarife kalmadı 25 yaşın altındaysan selfy.com.tr ye göz atabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.