Şimdi Ara

15bin TL civarı Otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Öncelikle teşekkür ederim. Ama kendi aracımla kaza yaptığım için aracımı değiştirmek istiyorum bu yüzden kesinlikle kazasız araç istiyorum. Verdiklerin arasında Lancer hoşuma gitti ancak aracın 2. eli beni korkutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen89

Öncelikle teşekkür ederim. Ama kendi aracımla kaza yaptığım için aracımı değiştirmek istiyorum bu yüzden kesinlikle kazasız araç istiyorum. Verdiklerin arasında Lancer hoşuma gitti ancak aracın 2. eli beni korkutuyor.

İkinci el durumu iyi olsun diyorsanız Getz yada Corsa o zaman
  • quote:

Öncelikle teşekkür ederim. Ama kendi aracımla kaza yaptığım için aracımı değiştirmek istiyorum bu yüzden kesinlikle kazasız araç istiyorum. Verdiklerin arasında Lancer hoşuma gitti ancak aracın 2. eli beni korkutuyor.

o fiyata lancer gibi bir arabaya binmek varken; fiesta, getz corsa kesinlikle düşünülmemeli.

hiç lancer gördünüzmü yada sürdünüz mü?

bir sürün . ayrıca 2. eli o kadar da kötü değildir.

dediğim gibi bir fiesta ile lanceri yan yana getirin zaten fiestaya yada getz 2. bir kere bakmayacaksınızdır büyük ihtimalle.

hayırlı günler.
  • Kendimi biraz sıkıp 2006 Suzuki Jimny Otomatik Aldım. Umarım memnun kalırım. Herkese teşekkürler.
  • quote:

Kendimi biraz sıkıp 2006 Suzuki Jimny Otomatik Aldım. Umarım memnun kalırım. Herkese teşekkürler.

2.el korkusu olan birinin alacağı bir araç değil...ama hayırlı olsun.
  • Uygun fiyatlı yakaladım ondan. Aldığım fiyata hiç zorlanmadan satabileceğimden eminim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.