Şimdi Ara

1500 TL telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nexus 4'üm vardı fakat mecburiyetten yeni telefon alacağım ve bütçem 1500 tl.Samsung almak istemiyorum.Kafamda şu an nexus 5 lg g2 ve discovery elite var benim için önemli olan şarj ve müzik kalitesi olduğundan su an lg g2ye daha yakınım fakat discovery hakkında fazla da fikrim yok bu telefonlar hakkında fikiri verecek ve bu fiyat aralığında başka telefon önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

• G2 butcesi varken gmd gibi bilmemkacinci kalite fason cin cihazina para kaptirmayin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexus 5 1200 lira seviyerine indi.
  • lg g2 tabikide nexus 5 ses, batarya ve kamera olarak g2 den daha düşüktür. elite e bulaşma bile.
  • g2 al rahat et eite falan para kaptırma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar android l ve güncellemeler açısından nexus 5 ide düşünüyorum fakat şarj olarak g2 farkla önde gibi sanırım g2 alacağım 32gb
  • Ben gibi çok fazla muzik dinliyorsan telefonda nexus 5ten uzak dur. o konuda berbat bit telefon. şuan lg g2 kullanıoyorm. çok fazla bişi beklemiorm dersen orta halli bi telefon (muzik konusunda)..
    Peki hangi telefon bu konuda en iyi dersen açık ara maalesef Samsunglar. Wolfson DAC ses çipleriyla (ipod çipleri) epey doyurucu. ama o telefonda maalesef oyuncak gibi.
  • Z1 veya z1c de olabilir. G2 de sizi fazlasıyla tatmin eder.

• 1600 yap bütceni Z2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

1600 yap bütceni Z2 al

Bu fiyata Z2 bulunuyor mu? Ben de almak istiyorum yalnız internet üzerinden satın almaktan çekiniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vesnog

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

1600 yap bütceni Z2 al

Bu fiyata Z2 bulunuyor mu? Ben de almak istiyorum yalnız internet üzerinden satın almaktan çekiniyorum.

İstanbul bilisim ve bizdeuygun.com a bak gidip magazalarindan gorerekte alabilirsin elden yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, peki buranın fiyatları diğer fiyatlara göre nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?
  • Vesnog V kullanıcısına yanıt
    paralel ıthalat oldukları ıcın daha makul fıyatları oluyor,tabıkı faturalı garantılı orıjınal urunler yanı bu acıdan sıkıntı yok resmı ıthalata gore her zaman her modelde bır parca dah auygun fıyatlı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.