Şimdi Ara

1500 - 2000 TL Arası Tablet Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöyle güzel bir tablet almak istiyorum, ayırdığım bütçe 1500 ile 2000 arası fakat 1500 e yakın olursa daha iyi olur. Apple iPad de alabilirim, ne önerirsiniz bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Note pro 12.2 inch kullaniyorum. Ekrani buyuk ve guzel. A4 sayfa boyutunda. Kalemli olmasi cok iyi. Parmak izine sinir oluyorum sanki parmak izleri ekrani bulanik yapiyor. Bu yuzden hep kalemli tablet/telefon tercih ediyorum.

Ipad pro nun kalemini genis buluyorum. Nereye tikladigimi goremem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaybursa -- 26 Ocak 2017; 6:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyat bandında alınacak en mantıklı cihaz Samsung sm-t813 modelidir
    cihaz özelliklerini kısaca söyleyeyim 1.9 ghz hızında 8 çekirdekli inanılmaz derecede güçlü bir işlemciye sahip
    3 gb rem 32 gb lık hafızası var üstelik hafıza kartı ile arttırma opsiyonunda mevcuttur
    extra olarak 8 mp arka 2 mp ön kamerası var ustelik bu kameralar 1.9f diyafram açıklığındadır buda sana süper bir fotoraf ve video çekme yetisi verir
    son olarakda inanılmaz derecede incedir elle görüp hissetmeni tavsiye ederim herhangi bir teknoloji marketten
    ve bu süper ince tablet 2k çözünürlükte ve süperamoled ekran kullanmış tabiri caizse appleın retina ekranını acaip tokatlamış :)
  • Jquair kullanıcısına yanıt
    Ortalama fiyatı nedir hocam baktim 1650 aşağı fiyat yok daha uygun nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Mr.Legend

Tableti ne için kullanmayı düşünüyorsunuz?

Düzenleme: imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VefaMetin -- 3 Şubat 2017; 10:4:10 >
  • VefaMetin kullanıcısına yanıt
    Genel olarak internette gezinti sosyal medya ve belki ofis falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şeyler için tablette o fiyatlara çıkmanıza gerek yok bence. 800 - 1000 TL civarında tabletler de gayet rahat bir şekilde işinizi görür kanaatimce. Lakin amaç iş ise kesinlikle Surface alınmalı. Ayrıca sıfır almaktan ziyade bir kaç aylık distribütör garantili bir cihaz almanızı tavsiye ederim. Ben kendi kullandığım tablet olan SM-P602 modelini 2-2,5 sene önce 750 liraya almıştım internetten ikinci el olarak. O zamanlar sanırım 1.500 lira civarıydı sıfırı. 750 liraya orjinal kılıf (ki sadece kılıf 150 lira), MHL kablo, get ücreti ve kargo da dahildi. İnanın bu işler için benim kullandığım tablet bile işinizi çok rahat görür, hem kalemli de. Tek sorunu 4.4.2'de kaldı.

Sahibinden.com'da biraz araştırma ve yazışmayla uygun fiyata güzel bir tablet alabilirsiniz. Sıfır istiyorsanız da distribütör garantili almanızı tavsiye eder güzel günler dilerim.
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    hocam ürünü samsung türkiye garantili almak istiyorsanız genel olarak tek fiyat çıkar aceleniz yoksa ben size kampanya olursa bilgilendirebilirim
    piyasada ucuza satılan ürünlein bi çoğu paralel ihtalattır dikkat etmekte yarar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.