Şimdi Ara

150 bin tl ye kadar hangi araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-ihtiyactan-satilik-yeni-crv-en-fulu-4x4-boyasiz-sadece-150kmde-270081424/detay
    bumu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-has-otomotiv-mercedes-benz-den-2015-c-180-fascination-251522695/detay

bumu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahinibden-2015-3.20i-ed-5102-km-borusan-oto-avcilar-cikisli-271175380/detay
    dizel merc. sunrooftan feragat ettik ama dizel + 3 bin tl fazla
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mengerler-el2-d.pasa-da-2015-model-c-200-bluetec-avantgarde-276783694/detay
    ve e180 biraz fazla yakıyor biraz daha agir kalıyor diye bnm icin son sırada ama siz ne dersiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2013-mercedes-e-180-kusursuz-tam-dolu-sok-fiyat-bayi-cikisli-277019977/detay

bu 3 arac hakkında en iyi fiyat performans yanı paranın karşılığını en iyi veren araba hangisi.
    hodanın 9 ileri zf ile 160 beygir dizeli en iyi kombinasyon 10.4 saniyede hızlanıyor 18 jant ve 1650 kg ile
    bmw 3.20ed ise bence kasası eskidi, teknoloji eskitti belkide yeni araçlarda neredeyse her-şey standart. masaj yapan koltuklardan şerit takip asistanı fren asistani na kadar bknz reno opel, bmw nin o, sunrof nedir oyle? ile bomboş bir donanım paketi m paket dediğin. amg daha dolu? farları daha kaliteli sunroofu daha kaliteli. lef farlar ic aksam daha kaliteli janti bile daha guzel amg nın donanım seviyesi daha üstün
    bence bmw buradaki en kotu fiyat performans ama hızlanma konusunda tartişmasiz lider. az yakıyomu merc benzınlıye gore eh az yakıyo diyolar ama mercedesin dizeli var bu konuda da o tartışmasız lider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 1 Mart 2016; 0:33:56 >

• e180 ile c 180 arasında kas abuyuklugunden başka bişey olmadigini sanıyorum
    buyuk kasa araba sokak aralarinda ve park mewzusunda zorluyor ınsanı
    elimde c5 var ordan bılıyorum bmw 7 seri buyuklugunde en boy olaak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 1 Mart 2016; 0:32:34 >

• Cica3301 kullanıcısına yanıt
    Vergiyle benzini sen karşılayacaksın heralde hocam ? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zevkin bir bedeli vardır ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yasını gecmis hiç bir arabaya binmem metal yorgunlugu ve sistem arızalari vs seebeblerinden ötürü 15 ysından sonra kazada ortadan ıkıye ayrılacak arabada 11 airbag olsa ne olur olmasa ne olur, ilaveten onu alacagima 3.28i alirim bmw aşagi kalmaz hem daha ekonomik.
    megane ye focusa golfe 100 bin vermektense 150 bin gibi paralara guwenlık ve teknoloji ve taze yeni arac için veriyor insanlar bayatlamiş arabaya dert alamam başıma benim fikrim bu. hız ise tercih alinir 3.28i binilir. degermi o vergiye? o yakıta bence degmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 1 Mart 2016; 0:52:33 >
  • Ilk 4 ilanin fiyati ederinin uzerinde. Aralarinda e serisi en mantiklisi.

• nedne e serisi mantıklı ?
    zira butun arabalardan honda crv den bile buyuk ve geniş. park yeri ve sokak aralair konusunda zorluk yakıt konusunda zorluk ve hızlanma konusunda en kotu arac bence tamam bi bmw gibi kaçmasada c serisi daha atak tir hafiflik ve kompakt boyutlarla motor aynı motor hemde c nin dizel secenegi var
    e180 neden ıyı sızce ic mekan genişligi ise 160 beygir dizel 9 ileri zf 4x4 honda suv var? daha ucuz we daha dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 1 Mart 2016; 1:13:43 >
  • ben olsam sifir araclara bakarim. markasi ne olursa olsun kullanilmis arabalara o paralari verirsem vicdanen rahat olamam herhalde.
  • E serisi c nin buyutulmusu degildir.arabanin dibidir.bindiniz mi inmek istemezsiniz.c ve 3 mezar gelir.1.6lik versiyon performans olarak da kotu bir arac degil.hondayla girebilecekseniz sokaga e serisiyle de girersiniz.eger maliyet benzin hesabi yapıp ufak boyutlu arac ariyorsaniz s60 bakin.alman kazığı yememis olursunuz 30 40bin tl niz de cepte kalır.
    Honda alacaginiza 100bine tucson alip prins baglatin.

• Forester Xt
  • Cica3301 kullanıcısına yanıt
    Babam 6 yil once falan borc karsiligi almisti bu arabayi. Araba duz gitmiyordu bildigin yengec dansi yapiyordu yolda. Zaten her gun sultanahmet-florya yapinca benzinine dayanamadi satti arabayi. Sattigi genc de 2 ay sonra takla atmis diye duyduk :D

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Komik değil

• Blyss B kullanıcısına yanıt
    2014 eylulunde ben de takla attim,olanlari hatirlayinca guluyorum simdi. Cocukda da sikinti yok,o da yaptiklarini anlatinca guluyordu. Terso yapmaya gerek yok bu konuda yani :)

• Tersoyla ilgisi yok hala komik değil senin ya da onun gülerek anlatması bir şey değiştirmez

• E almazdım kasa değiştirecek illa alacaksam da yeni e gelince eskisinin değerinin düşmesini beklerdim öyle alırdım. Artı yürütmek biraz daha pahalı olur.

C serisi Honda'ya göre daha küçük olur ve donanımı daha az olur.

Ancak malzeme kalitesi ve tasarım ise Mercedes denir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blyss

Tersoyla ilgisi yok hala komik değil senin ya da onun gülerek anlatması bir şey değiştirmez

Komik olmadığı konusunda katılıyorum. Arkadaşın da kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum. Geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smartyy kullanıcısına yanıt
    Neyse hocam şimdi konu dağılmasın ben çok şükür kaza geçirmedim de takla atıp ölen birinin yakını olsam rahatsız olurdum bu yüzden belirtme ihtiyacı duydum.

• Yukarda arkadaslardan biri 0 araç alırdım demiş bende ona katılıyorum hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.