Şimdi Ara

15-30 Nisan Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması(Sonuçlar hazır) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
14.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar soyledıklerınızde %100 haklısınız ama sunu unutmayalım haklı olmanız bısı degıstırmıyor degıstırmeyecek nerden bılıyorum forumlara yabancı degılım dıyelım,,bu işler boyle somurucu bır mılletız siz vermeye devam edeceksınız dıgerlerıde somurmeye o yuzden hıııcc soylenmeyın ya vermeye devam edın soylenmeyın yada bısı paylasmayın bu bolum kapansın(kımse yanlıs anlamasın bırılerıne boyle yap demek haddım degıl işin aslı bu) gun gelıyor aynı yola cıktıgınız arkadaslar bıle yorulup bırakıyor,,,,sonuc kazanc ,,,, burada 2-3 guzel sohbet zaman gecırme bazıları ıle aıle dostu olarak dısardada gorusmek...
  • @soulcubee

Burda Türk insanına eleştiri getirmişin lakin bu biraz zevk meselesi,biraz uğraş.Forumda git Knight Online bölümüne post kasmayın diyen veletlerden geçilmiyecektir.Ben bu bölümün kişi sayısı azda olsa bu şekilde kalmasını istiyorum.
  • Yarışma başlığı amacından sapmış ama şunu söyliyim niye bu bölüm "tutulmadık" triplerine giriyor ki? yani demek istediğim şu, bu forumda birsürü bölüm var okdr çok rağbeti olmayan onlar da biz nasıl popüler olabiliriz diyorlar mı? Zaten uğrayanı çok olan yerler belli başlı onun dışındaki bölümlerde tıpkı burda olduğu gibi tek tük insan var. Yani bu olayın sonu belli, takipçileri olacaktır belli sayıda arada uğrayanı ve sömüreni, sömürmek demiyelim de ona kendine pay çıkaranı olacaktır o kadar ne yaparsak yapalım abartılı bir şekilde takipçimizi arttıramayız kürkçü-tilki misali üyenin döndüğü yer yine off-topic olacaktır. Bende başta diyordum ilgi çekelim diye ama diğer forumların hhali de böyle yapcak bişi yok gelen gelir giden gider. Kasmaya gerek yok bence konuyu da yeterince popülerite tripleriyle doldurduk artık işi oluruna bırakıp kendi paylaşımlarımızı yapmaya devam edelim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 21 Nisan 2010; 18:58:42 >

• Firzene katılıyorum ve lafı uzatmıyorum.

Dulcet masaüstün oldukça şık olmuş üst taraftaki barı hafif saydam yapabilsen (sadece barı üstündeki skinler değil) daha iyi olabilir gibime geliyor. Şu haliyle de sevdiğim bir tarz olmuş.
  • 2smoke abi adres buhttp://deskmoddertr.deviantart.com/

lokooo dediklerini bende biliyorum, eğer bunları bilmeseydim inan bölüm açılmaz eski konu da silinir giderdi...

k@llone zevk meselesi bende biliyorum ancak yurt dışında kilerde zevkine yapıyor bunu anlatmaya çalışıyorum

Fîrzen bende öyle post kasanlarla dolsun istemem, zaten takip ediyorum da bir tane var şu an...

Benim amacım "neden popüler değiliz", "neden popüler olamıyoruz" diyerek trip yapmak değil, trip yapmayı hiç sevmem, benim amacım daha fazla insana yararlı olmak, tema ile uğraşan ilgilenen daha fazla insanı bulmak. Aslında şöyle bir bakıldığında çok amaçsız ve değersiz bir konu tema. Ama bilgisayar da insanın ruh halini ve kişiliğini yansıtan ilk şeyde tema. Bu konu ile ilgili tasarım yapan, düzenleme yapan, sıfırdan program yazan kişileri bir çatı altında toplamak herkese yarar sağlar ben bunu istiyorum yoksa kes kopyala yapıştır bunun sonu ortada...

• Yeni nesil face ve msn den başka bişey bilmediği için ne anlar temadan şundan bundan, hiç kasmayın bakın keyfinize, seçkinliğimiz bize kalsın.
  • Arkadaşlar çoğu kişi gereksiz görüyor bu işi, kimisi ise ilgi duyma potansiyeli olsa da pek araştırma yapmadığı için toplumun klasik alışılagelmiş popüler kültür zevklerine yatkın uğraşlar peşinde koşuyor genelde. Bence bu gerçekten mesleği grafikerlik vb. olmayan için pek faydası olmayan bir uğraştır ama asla ve asla kimse zevk vermediğini iddia edemez. :-) Kiminin otomobillere, kiminin para, pul kolleksiyonlarına merakı vardır bu da öyle bir hobidir. Fakat en büyük güzelliği kendi fikirlerinizi ve zevklerini tamamen tasarıma yansıtmanızdır... sanatsal yönü çok kuvvetlidir... O yüzden bırakın takip edilmiş edilmemiş, arayan bulur zaten :-) Bir de gereksiz yere eleştirme ve agresiflik olmamalı, eleştiriye de zıt cevaplar verilmemeli... Donanımhaber genelinde üyelerde bir agresiflik, saldırganlık var.. Bu "her zaman" gereksiz anlamına gelmez fakat optimumu yakalamakta fayda var. Sömürmek için gelenler mantığını da bir kenara bırakalım çoğu kişi daha bunun ne olduğu bile bilmiyor :-) Başka bir forumda paylaşıyordum ara sıra masaüstlerimi gelen mesajlar bunu açıkca gösterdi. Mesela masaüstümdeki o meşhur dikey takvimi çoğu kişi duvarkağıdının kendi deseni zannetti ilk başlarda :- ) veya o rainmeter göstergelerinin gerçek olup olmadığını soran var vs. .. O yüzden bence bunun üzerine tartışmak yerine kimin ne kadar boş vakti var ne kadar ilgiliyse paylaşsın işte birşeyler paylaşmayana kızmadan... Kolay gele.. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 21 Nisan 2010; 14:47:02 >

• Madem konu biraz dağıldı geçen üniversitede olan bir olayı anlatayım.

Laptopu arkadaş kullanmak için biraz istedi face ine girip tarlasını yapıcaktı heralde bende hiçbirşey demedim uzaktan izliyorum. Alışmışya klasik windows görünümüne 1-2 dk internet tarayıcısını aradı sonunda ben gösterdim. Sonrada bu windows 7 mi ya valla çok güzelmiş dedi. Bende evet ama bu biraz modlanmış hali dedim hımm dedi aval val baktı faceine girdi gitti. Görenlerin çoğuda bu temayı ban at diyor atsam sanki yapabilecekler. Temayıda program gibi düşünüyorlar filan çoğu kişinin doğru dürüst bilgisi yok yani arkadaşlar...
  • re-storm teşekkür ederim aslında o barın arka planı zaten orijinali saydamdı ben matlaştırdım :D bilmiyorum kötü geldi değişik duvar kağıtlarını değiştirince gözüme belki de o anlık oldu, neyse dikkate alacağım sağol. :-)

EstrEmO aynen insanlar bilmiyor, biraz karmaşık geliyor ve ayrıca buna vakit ayırmadıkları için de suçlayamayız kimseyi. O yüzden bu işten zevk alanlar eğlenmesine baksın burada :- ) Bu arada aklıma gelmişken bir önceki temanda sanırım saati yok etmiştin alttan bunu nasıl yaptın? benim de üstteki barda olunca alttakini yok etmek istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 21 Nisan 2010; 15:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

re-storm teşekkür ederim aslında o barın arka planı zaten orijinali saydamdı ben matlaştırdım :D bilmiyorum kötü geldi değişik duvar kağıtlarını değiştirince gözüme belki de o anlık oldu, neyse dikkate alacağım sağol. :-)

EstrEmO aynen insanlar bilmiyor, biraz karmaşık geliyor ve ayrıca buna vakit ayırmadıkları için de suçlayamayız kimseyi. O yüzden bu işten zevk alanlar eğlenmesine baksın burada :- ) Bu arada aklıma gelmişken bir önceki temanda sanırım saati yok etmiştin alttan bunu nasıl yaptın? benim de üstteki barda olunca alttakini yok etmek istedim..

Bildirim alanlarına özelleştir diyerek girdiğinde orda sistem simgelerini aç veya kapat var ona tıkla orda görürsün zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Madem konu biraz dağıldı geçen üniversitede olan bir olayı anlatayım.

Laptopu arkadaş kullanmak için biraz istedi face ine girip tarlasını yapıcaktı heralde bende hiçbirşey demedim uzaktan izliyorum. Alışmışya klasik windows görünümüne 1-2 dk internet tarayıcısını aradı sonunda ben gösterdim. Sonrada bu windows 7 mi ya valla çok güzelmiş dedi. Bende evet ama bu biraz modlanmış hali dedim hımm dedi aval val baktı faceine girdi gitti. Görenlerin çoğuda bu temayı ban at diyor atsam sanki yapabilecekler. Temayıda program gibi düşünüyorlar filan çoğu kişinin doğru dürüst bilgisi yok yani arkadaşlar....

geçen kuzenim geldi bize, benzer bir olayı yaşadık. o olayı abarttı geçen yarışmadaki deskim vardı. windowsu mu kaldırdın ne bu dedi aman dedim sakin ol. ben yardımcı olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcavarly

quote:

Laptopu arkadaş kullanmak için biraz istedi face ine girip tarlasını yapıcaktı heralde bende hiçbirşey demedim uzaktan izliyorum. Alışmışya klasik windows görünümüne 1-2 dk internet tarayıcısını aradı sonunda ben gösterdim. Sonrada bu windows 7 mi ya valla çok güzelmiş dedi. Bende evet ama bu biraz modlanmış hali dedim hımm dedi aval val baktı faceine girdi gitti. Görenlerin çoğuda bu temayı ban at diyor atsam sanki yapabilecekler. Temayıda program gibi düşünüyorlar filan çoğu kişinin doğru dürüst bilgisi yok yani arkadaşlar....

geçen kuzenim geldi bize, benzer bir olayı yaşadık. o olayı abarttı geçen yarışmadaki deskim vardı. windowsu mu kaldırdın ne bu dedi aman dedim sakin ol. ben yardımcı olayım

Genellikle anlamayanlar da bu ne biçim bir bilgisayar olum diyenlerde çoğunlukta...

• quote:

quote:

quote:

Genellikle anlamayanlar da bu ne biçim bir bilgisayar olum diyenlerde çoğunlukta...

Aynen. Ne Zaman Arkadaşım gelse açarım default XPyi.
    Sanki temayı atsak yapabilecek. Tek İşlemli bir şey sanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

quote:

quote:

quote:

Aynen. Ne Zaman Arkadaşım gelse açarım default XPyi.
    Sanki temayı atsak yapabilecek. Tek İşlemli bir şey sanıyorlar

Anlatmama rağmen inanmayan bir arkadaşa Teamviewer ile bağlanıp onun bilgisayarınıda ufaktan değiştirmiştim. Adam abarta abarta bitiremedi, yaklaşık 3 aya yakın oldu geçen görüştük hala benim yaptığım deski kullanıyor ve inanılmazda memnun. Ama uğraşayım bende bir şeyler yapayım hevesi yok. Ben yapsam yenisini hayır demez tabi : )))

•  15-30 Nisan Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması(Sonuçlar hazır)

15-30 Nisan Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması(Sonuçlar hazır)

15-30 Nisan Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması(Sonuçlar hazır)

Wallpaper : C:\Windows\Web\Wallpaper (vista için)

Vista Skin : Windows Blinds'in Corporate Teması.
    Programla beraber geldiği için ayrı download linkini bulamadım.

Cursor : Silver_Cursors_3D1-0

Winamp : Pimeer v2.2 Ultimete

Rainmeter Skin : aidaaah

RocketDock İkon : ecqlipse_2

Bu kadar kısıtlı zamanda, bu kadar oluyor arkadaşlar.

• @darkcavarly
    Bence gayet güzel olmuş..Tam benim zevkime hitap ediyo.Siyah-Beyaz tonlarında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@darkcavarly
    Bence gayet güzel olmuş..Tam benim zevkime hitap ediyo.Siyah-Beyaz tonlarında..

@aLcat[R]aZ seninle bu konuda kesişiyoruz arkadaş : )) benimde senin deskin hoşuma gitmişti. Black & White. Keşke winamp'ta da o anda MJ'den Black or White çalsaydı Ayrıca teşekkür ederim..
  • Yeni deskler gelıyor super gecen yarısmadakı bazı arkadaslar son anı beklıyor heralde,,şark kurnazı bunlar canım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

Yeni deskler gelıyor super gecen yarısmadakı bazı arkadaslar son anı beklıyor heralde,,şark kurnazı bunlar canım..

@lokooo anca fırsat bulabildik kardeş :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.