Şimdi Ara

15-30 Nisan Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması(Sonuçlar hazır) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
14.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence yarışma yapmayın arkadaşlar, en başından beri dediğim şey, mayıs desktopları diye konu açın, sonra haziran temmuz diye gitsin. Siz var diyosunuz desk konusu ama 5 para etmez orası, win7 ve rainmeter den başka bişey yok, iğrenç iğrenç masaüstleri dolu.

Biz yine yaparız eleştiri ve değerlendirmelerimizi. Hem bölece iddası olmayanlarda yollar belki.

Hem sonra yeni konuyu neden açmıyosunuz, ayın 1 mi demesi gerek illaki konu açmak için, siz açın yollayan yollar ne olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Bence yarışma yapmayın arkadaşlar, en başından beri dediğim şey, mayıs desktopları diye konu açın, sonra haziran temmuz diye gitsin. Siz var diyosunuz desk konusu ama 5 para etmez orası, win7 ve rainmeter den başka bişey yok, iğrenç iğrenç masaüstleri dolu.

Biz yine yaparız eleştiri ve değerlendirmelerimizi. Hem bölece iddası olmayanlarda yollar belki.

Hem sonra yeni konuyu neden açmıyosunuz, ayın 1 mi demesi gerek illaki konu açmak için, siz açın yollayan yollar ne olucak.

Güzel fikir..Böyle daha iyi olur bence..
  • Bencede
  • Yine bir karar daha :) Her ay yeni konu açmanın bence pek bi anlamı yok, yani üst konu olarak screenshots var zaten bu sefer öyle bi üst konunun var olması saçma bi anlam kazanacaktır ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fîrzen -- 30 Nisan 2010; 15:43:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Yine bir karar daha :) Her ay yeni konu açmanın bence pek bi anlamı yok, yani üst konu olarak screenshots var zaten bu sefer öyle bi üst konunun var olması saçma bi anlam kazanacaktır ..

O konuyu üst konu yaparken bana sorsalardı bırak üst konuyu silin gitsin derdim. 20 küsür sayfa sadece Win 7 dolu ve masaüstü adına hiç bir şey yok.

Birinci sayfaya bir rainmeter konmuş, geri kalan 20 küsür sayfa birbirinin alıntısı ve kopyası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Yine bir karar daha :) Her ay yeni konu açmanın bence pek bi anlamı yok, yani üst konu olarak screenshots var zaten bu sefer öyle bi üst konunun var olması saçma bi anlam kazanacaktır ..

O konuyu üst konu yaparken bana sorsalardı bırak üst konuyu silin gitsin derdim. 20 küsür sayfa sadece Win 7 dolu ve masaüstü adına hiç bir şey yok.

Birinci sayfaya bir rainmeter konmuş, geri kalan 20 küsür sayfa birbirinin alıntısı ve kopyası.

Süregelen birşey
    Bu Arada Bana Verdiğin HTML dosyasını editlemek 2 saatimi aldı nerdeyse ama değdi. Tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Bence yarışma yapmayın arkadaşlar, en başından beri dediğim şey, mayıs desktopları diye konu açın, sonra haziran temmuz diye gitsin. Siz var diyosunuz desk konusu ama 5 para etmez orası, win7 ve rainmeter den başka bişey yok, iğrenç iğrenç masaüstleri dolu.

Güzel fikir..Böyle daha iyi olur bence..

Bencede güzel fikir arkadaşlar, uzun bi ara giremedim foruma heves verici değişiklikler yaşanmış. Her mesajı okudum, hepsini :) kendime görede fena puan almamışım. Kendi hatalarımı biliyorum zaten detaylı açıklamaya gerek duymuyorum bu yüzden. Yine de jüri ye teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nFc -- 2 Mayıs 2010; 13:01:24 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.