Şimdi Ara

15-20 bin Arası Manuel Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Babamda 91 lada samara var. Maalesef gına geldi. 1 senede 2 kere triger kayışı koptu. Radyatör hortumu patladı vs. Masraflı olmaya başladı. Şimdi 15-20 bin arası araç bakıyoruz. Bu civardaki araçlar da masraflı olacak biliyoruz ama en azından canımızdan bezdirmesin, biraz güvenli olsun artık. Önerilerinizi bekliyoruz.

• Size gidecek en iyi araba Clio o fiyatlar arasında rahatça bulabilirsiniz ayrıca masraf çıkarmayan bi araba bütçeyi 25e çıkarırsanız temiz bulursunuz sizin için daha iyi olur hayırlı günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • palio bakabilirsiniz en modelli o olur.
  • clio, palio. Bunlara bakalım. Mazda 323 önerir misiniz peki?
  • Vectra
  • Dacia Solenza

Veya Rover 216, 416 (Özellikle Ankara'daysanız)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirylo Sidorovich Razumov

clio, palio. Bunlara bakalım. Mazda 323 önerir misiniz peki?
    3 yıl Mazda 323 sedan kullanmış biri olarak söyleyeyim, o fiyat bandında kullanabileceğiniz en iyi araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirylo Sidorovich Razumov K kullanıcısına yanıt
    4 Yıl kullanmış biri olarak bu fiyat aralığında ben de tavsiye ederim. 92-97 arası sedan kasa 1.6 makbuldür. Hatchback kasanın kaporta aksamında parça sıkıntısı daha büyük. Sedanın çok daha uygun. Hidrolik direksiyon ve debriyaj, dört cam otomatik elektrikli ayna... Hele klimalısını da bulursanız. Kullanımı keyifli bir araç.
  • Tata alınız fiat motorlu uzun ömürlü ya da şahan mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 k civarlarında,
    Reno 19 Alizelere bakmalısın(1.6 olanlara, en çok tutulanlar onlar)
    .Km düşük, klimalı olanları gayet uygun fiyatlı.Hatta abs ve airbaglı olanları bile mevcut bir kaç bin fazlaya"

.Bende o fiyat aralığında bakmaktayım, 2-3 sene para biriktirirken binmek için.
    Kullanmadım ama kullanan bir arkadaşım varmış, allem ettim kullem ettim , 23.5 dan aşağı vermiyor.Lâkin Bolu'da araç sayısı biraz kısıtlı, farklı şehirlerde daha uygun fiyata bulunabilir.(Km si 120 civarındaydı)
    Ben tercihimi bu yöne çevirdim temiz bakıyorum bakalım.Başarılar dilerim.

(Not : kullanıcısı değilim.Araba yorumcusu da değilim.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.