Şimdi Ara

15-18 bin ytl ye en uygun araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba uzun zamandır para biriktirdim ve ve eldeki mevcut aracımı satarak daha üst model bir araba almaya karar verdim....forumlara ve sitelerede baktım ama herkes kendi aracını övüyor...

15-18.000 ytl ye en iyi yada en az yakan araçlar hangileri olabilir..

.eksileriyle ve artılarıyla yazarsanız bende bir fikir edinmiş olurum..

• Ford fiesta tdci veya fusion

Fiat grande punto multijet

Hyundai accent

Reno clio

Geçen hafta max 18bin ytl'lik araç alacağız kardeşime diye izmir otokente gittik sonunda 2006 model 1.4 polo aldım kardeşime 21bin ytl'ye

Bu aracı alırken bir sürü aracı test ettik ve piyasayı tekrar değerlendirme fırsatı bulduk

O fiyat aralığında yukarıdaki araçları bulabilirsin

Accent içlerinde en performanslısı ve konfor olarak da yeterli ancak fusion'da trafikde yerden yüksek kasası ile dikkat çekiyor ve ekonomik

Grande punto'nun direksiyonu ve kullanımı daha rahat

Kısacası sen test ederek alırsan daha iyi olur ancak yerinde olsam grande punto veya accent 1.4 alırdım
  • seat toledo

clio

albea

skodanın küçük arabası adını unutuverdim
  • 2004-2006 Clio 1.2 authentique. 4 airbag, abs, klima standart. Yakıtı kokluyor ve performansı çok iyi. Ben hep son bineceğim araba clio derdim ama bunlara bakmıyor değilim. Ama küçük gelir bagajlı lazım diyorsan bence focus+lpg. Benzinli kullanacam dersen de fiesta comfort 1.4 i 80hp. Birde bir önceki kasa punto multijetlere bakabilirsin. Yenilerinden daha sorunsuz. Orasından burasından ses gelmiyor gp gibi.
  • honda cıvıc olabilir. sıralı sistem lpg ile rahat rahat binersin. dizel düşünüyosan bilemem dizel araba kullanıyorum ama dizel tavsiye etmiyorum...
  • hyundaı accent era
  • HYUNDAI

''Drive Your Way''
  • 18000 e 2004-2005 model mitsubishi colt 1.3-95 hp invite manuel veya tiptronik bulabilirsin.

honda jazz dan sonra en az yakan 1.3-1.6 benzinli araçtır.

donanımıda oldukça yeterli.

incelemeni öneririm.

hayırlı günler.
  • Toyota Corolla'nın hangi modeli olursa olsun alabilirsin.Ben 98-99-2004 modellerini kullandım inan yağ ve su hariç bir masrafı olmadı.İyi yol tutarlar, sürerken adamı yormazlar.
    Bunları 2. el olarak yazdım ama alacağın aracın normal şartlarda kullanıldığını ön görerek.Yoksa ne arabalar görüyoruz haşatı çıkmış.
  • aslında çok seçenek varmış..2001-2002 clio lar piyasada tutuluyor anladığım kadarıyla..ama donanım olarak diğer marka ve modeller daha ii sanırım...

acaba renoların parçaları ucuzmu diğerlerine göre..ondan mı bu kadar pahalı.....yani mesela 2005 yaris 15.000 di...2001 clio da 15.000
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyer

aslında çok seçenek varmış..2001-2002 clio lar piyasada tutuluyor anladığım kadarıyla..ama donanım olarak diğer marka ve modeller daha ii sanırım...

acaba renoların parçaları ucuzmu diğerlerine göre..ondan mı bu kadar pahalı.....yani mesela 2005 yaris 15.000 di...2001 clio da 15.000

2001 Clio'ya o kadar para verenin aklına şaşarım. O arabanın piyasası 13'tür. Hadi olsun 13.500. 2001 Clio alana kadar gider Yaris alırım eğer dediğin fiyatlarda ve araçlarda sorun yoksa.

Renault'un parçası ucuzdur. Bazı yerlerde abartılıyor ama diğer markalara bakınca bazılarından ucuz bazılarından pahalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 16 Haziran 2008; 21:39:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

aslında çok seçenek varmış..2001-2002 clio lar piyasada tutuluyor anladığım kadarıyla..ama donanım olarak diğer marka ve modeller daha ii sanırım...

2001 Clio'ya o kadar para verenin aklına şaşarım. O arabanın piyasası 13'tür. Hadi olsun 13.500. 2001 Clio alana kadar gider Yaris alırım eğer dediğin fiyatlarda ve araçlarda sorun yoksa.

Renault'un parçası ucuzdur. Bazı yerlerde abartılıyor ama diğer markalara bakınca bazılarından ucuz bazılarından pahalıdır.

+1

• bence megane II tercihini düşünmek gerek, ama dizel isterseniz fiesta düşünülebilir..hayılısı olsun
  • 15 18 bin ytl verip 2. el clio alacağım ha hemde 2001 98 99 520 bile bulurum o paralara i hate clio ve 2. el reno
  • valla aslında gönlüm hep yaristen yana ama çevrede herkes yaris hakkında olumsuz şeyler söyledi..mesela işte dijital gösterge...göstergesi ortada...bagaj yok filan...şimdi 2005 yaris i düşünüyodum ama hep böle şeyler duyunca soğumaya başladım..

şimdi clio yada corsa ya döndüm .. ama aklımın bi rkösesinde hep yaris var
  • quote:

valla aslında gönlüm hep yaristen yana ama çevrede herkes yaris hakkında olumsuz şeyler söyledi..mesela işte dijital gösterge...göstergesi ortada...bagaj yok filan...şimdi 2005 yaris i düşünüyodum ama hep böle şeyler duyunca soğumaya başladım..

şimdi clio yada corsa ya döndüm .. ama aklımın bi rkösesinde hep yaris var

Araç almaya karar veren herkese bunlar oluyor. İş uzaktan bakınca fiyatı uygun tutulmayan ama harikulade araçlar var onlardan alırım keyfime bakarım deniyor ama ikinci elini parçasını filan işin içine girince clio corsa filan denmeye başlanıyor. Dediğim gibi clio son bineceğim araba diyordum ama mantıklı bakınca clio 1.4 rxt 13000 e alınıyor ve 4 ab abs klima yol bilgisayarı standart.

Yaris 2005 model herhalde 1.0 motordur. 1.3 olup o paraya heralde 100 bini devirmiştir ya da. Ama ikinci elini düşünmüyorsan colt al. Bak zaten tasselhoff arkadaş sana her konuda yardımcı olur eminim. Kafana takıldıkça burda sorarsın bu niye şu niye diye. Bu oldu napacam dediğin zaman kendisi yardımına koşar eminim :) Şaka yapıyorum tabii bi ara meslektaştık kendisiyle. alınmasın sakın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n a v y_35 -- 17 Haziran 2008; 20:24:54 >

• yok efenim niye alınayım:)

colt hakkında her zaman yardıma hazırım :)

hayırlı günler.
  • Civic ve MeganeII.
  • o paraya işin içinde ailede varsa 2003-2004 model megane2 sedan 1.4 16v 98beygir alırım hatta renonun sitesinde incele yakıtıda ideal
  • megane düşünmedim hiç..tabiki güzel bi araç ama küçük arabadan yanayım..3 kişilik bi aileyiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.