Şimdi Ara

15.000 e araç arıyorum ..kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar 15.000 ytl yi geçmeyecek biçimde araç almayı düşünüyorum...oto galerilerine ve oto pazarlarına baktım...

2004-2005 toyota yaris 1.0 veya 1.3
    2000-2001 toyota corolla terra
    2000-2005 clio
    1998-2002 polo
    ve opel corsa-astra classic
    ve sayamadığım bi çok arabaya baktım....

içlerinde yaris donanım olarak ağır basıyor ama bagajı küçük biraz...
    cliolarsa sanki 4 lastik bide direksiyondan ibaret gibi...ama genede toyotalar kadar pahalıydı..sanırım renonun parça yada servis avantajından dolayı fiyat yüksek..toyota yada opelin yedek parça yada servisi nasıl bilemiyorum...

Opel corsalarda güzel ..astra classic ise içlerinde en havalısı gibi ama fiyatları yüksekti biraz..

benim aradığım yüksek model az yakan....bu araçlar içinde en mantıklısı hangisi? neden?
    başka araç önerileriniz varsa yazın lütfen..

• 2004 model Kia rio bulunabiliyor , 2004-5 chevrolet lacetti hatchback var az kullanılmış , Hyundai accent admiralar var yine 2004-5 az km yapmış bende bunları araştırdım yaklaşık 2 haftadır yanımızda çalışan görevlimiz için bakıyoruz . Birde Mazda lantis gibi şık bir seçenek var ama yaşı fazla :)
  • yaris, clio, corsa vs. bunlar dusunk sinif araclar. (b)

sizin isteklerinize gore, konfor, genis ic mekan, bagaj vs. istiyorsaniz c segmentine yonelmeniz lazim.

corolla, astra alinabilecek araclar fakat sizinde gordugunuz gibi o fiyata ancak 2000-2001 modeller alinabiliyor.
    eger 2000-2001 modele para verecekseniz en iyi alternatif civic tir.

benim size onerim o fiyata yuksek model olarak alinabilecek ust sinif arac mitsubishi lancer dir.
    o fiyata 2004 modellerini bulmaniz olasi.
  • Bu fiyatlara en yüksek donanım ve en düşük yaşta Marea alabilirsiniz. Lpg de sorunsuz ekonomik kullanıma uygun bir araç.Ama farklı bir deneyim isterseniz ben kendimde kullandığım Scenic ide öneririm tabi yine lpg ile.
  • nissan micralara baktım...aslında donanım olarak çok güzel ..bilgisi olan varmı bu araçlarla ilgili..
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

Merhabalar size kendi aracımı öneriyim.
    Eğer alıcı olursanız. Mutlaka fiyatta birşeyler yaparız.
    Kendi kullanmakta olduğum bir aractı, şuanda bandırma'da ailemin diğer üyeleri kullanıyor.

Araç zamanının en full aracı imiş. Az önce yukarıda bir başlık açmış bi arkadaş ince stepne arıyorum gibilerinden. Resimlerinide koydum, ince stepnesini bile düşünüp koymuşlar. Bunun haricinde hava yastığı, abs, klima var. Aracın ciddi bir kazsası yok. Hatta kazası yok aracın. Her parcası orjinal. Sadece , sizde takdir edersinizki 11 yıllık bir arac ve 179.000km yollarda kalmış. Ciziklerden dolayı boya var aracta. Yakıt konusuna gelince , şöyle izah edeyim. 20ytl benzin ile 90-100km gidebilirsiniz. Lakin 370km lik istanbul bandırma arasını 90ytl ye gittim, vardığımda deponun çeyregi doluydu. Performansı yerinde. Fabrika verilerinde 0-100 verileri 9 sn gecer. 102beygirlik 16V 1.4 Dohc motor vardır. 7bin devire kadar aralıksız hızlanırsınız.
    Kolay gelsin

http://www.sahibinden.com/satilik_1_4_polo_sportlineWQQaXQQ7863395WQQpXQQdisplayitem
    http://www.vwtr.net/forum/satilik/satilik-14-polo-sportline-t4947.0.html

• 2005 1.3 Daihatsu Sirionlarada bakmanı tavsiye ederim 102 ps 0-100 9.6 tüketim ortalama 6 lt. 14500 - 15500 arası alınır.
    Renolar tr'de pahalıdır çünki isim yapmıştır aslında pek bi numarası yoktur, toyotalarda yedek parça konusunda renodan aşağı kalmaz artı olarak kaza vs. yapmazsan yedek parçaya ihtiyacında olmaz.

Yaris Cliodan çok daha az yakar.
  • ford focus sporttrend + lpg tavsiye ederim.
    baya donanımlı,güvenli,güçlü bür araçtır.lpg ile yakıt tüketimi makul değerlerde olur..
  • o paraya megane rxt en fulu baya donanımlı acaip performanslı araba yada focus ambiante
  • Ford FOcus
    Toyota Corolla
    Honda civic
  • nissan primera düşünürsen bende var ihtiyaçtan satacağım..1999 model çok konforlu.http://otoara.mynet.com/noticedetails.aspx/ikinci-el/satilik/araba/istanbul-anadolu/nissan/primera/2/295541

15.000 e araç arıyorum ..kararsızım

• teşekkürler büyük araba düşünmedim pek
  • focus al geç.rahat et.diğerleri araba değil bisiklet sayılır focusun yanında.ama ekonomiş dersen o ayrı.lpg li focus bulursan oda sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.