Şimdi Ara

1450 TL ye NTSC Xbox One Aldım Fiyat Iyimi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sanalpazar.com/Xbox-One-500-Gb-Oyun-Konsolu-Kinect-Adaptor-Set__isp14687366
    Linkteki ürünü satin aldim.Urunu teslim alinca para onayı vermeden once nelerini kontrol edebilirim 2 sene Xbox 360 kullandim sattim az çok bilgim var xboxla ilgili yaninda oyun yok bir tane oyun alayim mi önceden bluerayin çalışıp çalışmadığıni anlamak icin
    Bu arada fiyat nasıl sizce uygun mu? Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Satıcı inatla sıfır diyor. Satış yaptığı ürünlere bakarsan 3 adet X1 oyunu satmış. Oyunları oynamış bitirmiş. Üzerine çevirici de var. Bence %99 2.el ürün. NTSC olması da fiyatı pekte cazip yapmıyor. Zira 1500 TL ye sıfır X1 satışı yapılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Satıcı inatla sıfır diyor. Satış yaptığı ürünlere bakarsan 3 adet X1 oyunu satmış. Oyunları oynamış bitirmiş. Üzerine çevirici de var. Bence %99 2.el ürün. NTSC olması da fiyatı pekte cazip yapmıyor. Zira 1500 TL ye sıfır X1 satışı yapılıyordu.

Sordum blurayinde sıkıntı olup olmadığına bakmak için oyun denemiş.Amerika amazondan 2 adet almış birini satmak diğerini oynamak için .Hiçbir sıkıntısı yokmuş mükemmel durumdaymış bakalım göreceğiz
    Valla ben 1500 e sıfır ilanı bizim forumda hiç görmedim.Arasıra ilanlara bakıyordum bir tane ilan vardı yanında 2 oyunla 1650 TL idi o da NTSC konsol hatta onu alacaktım bunun fiyatı uygun geldi 9 taksite böldürdüm işallah sıkıntı olmaz elimde PS3 ve PS4 te var.Ortalıkta yeni oyun da pek yok zaten hala PS3 oyunlarını bitirmeye çalışıyorum Şu plus üyeliğe habire güzel oyunlar veriyorlar bi bitmedi Neyse teşekkür ederim cevap için.Assasin Creed 2 ye devam edeyim bari yaş 35 e geldi oyun çılgınlığı hala devam ediyor

• PAL olması daha iyi değilmi görüntü bozuk gelmezmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABUX

quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Satıcı inatla sıfır diyor. Satış yaptığı ürünlere bakarsan 3 adet X1 oyunu satmış. Oyunları oynamış bitirmiş. Üzerine çevirici de var. Bence %99 2.el ürün. NTSC olması da fiyatı pekte cazip yapmıyor. Zira 1500 TL ye sıfır X1 satışı yapılıyordu.

Sordum blurayinde sıkıntı olup olmadığına bakmak için oyun denemiş.Amerika amazondan 2 adet almış birini satmak diğerini oynamak için .Hiçbir sıkıntısı yokmuş mükemmel durumdaymış bakalım göreceğiz
    Valla ben 1500 e sıfır ilanı bizim forumda hiç görmedim.Arasıra ilanlara bakıyordum bir tane ilan vardı yanında 2 oyunla 1650 TL idi o da NTSC konsol hatta onu alacaktım bunun fiyatı uygun geldi 9 taksite böldürdüm işallah sıkıntı olmaz elimde PS3 ve PS4 te var.Ortalıkta yeni oyun da pek yok zaten hala PS3 oyunlarını bitirmeye çalışıyorum Şu plus üyeliğe habire güzel oyunlar veriyorlar bi bitmedi Neyse teşekkür ederim cevap için.Assasin Creed 2 ye devam edeyim bari yaş 35 e geldi oyun çılgınlığı hala devam ediyor

Hayatimda boyle sacma sapan bir sey duymadim. Blurayini test etmek ne demek ? Bence oynadi ve begendi simdide 0 diye satiyor. Amazon'dan 620 bucks a almak mumkun, bence degmez 2. el urune o kadar para vermeye.

• Şahsım adına NTSC almazdım. Adaptörü çok küçükmüş gibi, birde jeneratör büyüklüğünde çevirici takıcam. Pehh...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bilip bilmeden yorum yapmayın ürüne. Toplamda 100'den fazla satışım var yorumlarım ortada sanalpazar ve sahibinden.com'da. Sahibinden: arda_2011, sanalpazar:arda_2013
    evet ben de oyun manyağıyım. ps3'üm de var ps4'üm de var xbox one'ım da var. amazon Türkiye gönderimi yaparken 2'şer adet aldık PS4 VE XBOX ONE'dan. Evim amazon kutularıyla dolu anlayacağınız. bu heves ve zevk meselesidir. Paran varsa alırsın.

Forumları ben de takip ediyorum sürekli. adam amazondan ürün alıyor bozuk çıkıyor uğraş babam uğraş gönderecek de yenisi gelecek de. sonuçta ilk parti ürünler. Bakınız: amazon

XBOX: Bluray sorunu
    PS4: HDMI Sorunu

ekstradan bir de çevirici ile çalışıyor ürün yani avrupa adaptörü. Onu da ayrı satın aldım. ben bu ürünü açıp da denemek zorundaydım çalışıp çalışmadığını kilitlenme donma gibi problemleri var mı diye. onu da zaten ilanımda belirttim. Belirtmesem neyse. Kimsenin kimseyi kötülemeye hakkı yok. Referans da ortada.

Donanımhaber, sahibinden ve sanalpazar'da da en uygun fiyatlı satıcı da benim. 1900-2000 küsüre de ntsc ürün var. Bakınız: sahibinden

Ne kadar kötülemeye alışmış güvensiz bir forum olmuş burası.

Arkadaşın ürünü beğeneceğinden eminim kuşkusuz. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaonline

Kardeşim bilip bilmeden yorum yapmayın ürüne. Toplamda 100'den fazla satışım var yorumlarım ortada sanalpazar ve sahibinden.com'da. Sahibinden: arda_2011, sanalpazar:arda_2013
    evet ben de oyun manyağıyım. ps3'üm de var ps4'üm de var xbox one'ım da var. amazon Türkiye gönderimi yaparken 2'şer adet aldık PS4 VE XBOX ONE'dan. Evim amazon kutularıyla dolu anlayacağınız. bu heves ve zevk meselesidir. Paran varsa alırsın.

Forumları ben de takip ediyorum sürekli. adam amazondan ürün alıyor bozuk çıkıyor uğraş babam uğraş gönderecek de yenisi gelecek de. sonuçta ilk parti ürünler. Bakınız: amazon

XBOX: Bluray sorunu
    PS4: HDMI Sorunu

ekstradan bir de çevirici ile çalışıyor ürün yani avrupa adaptörü. Onu da ayrı satın aldım. ben bu ürünü açıp da denemek zorundaydım çalışıp çalışmadığını kilitlenme donma gibi problemleri var mı diye. onu da zaten ilanımda belirttim. Belirtmesem neyse. Kimsenin kimseyi kötülemeye hakkı yok. Referans da ortada.

Donanımhaber, sahibinden ve sanalpazar'da da en uygun fiyatlı satıcı da benim. 1900-2000 küsüre de ntsc ürün var. Bakınız: sahibinden

Ne kadar kötülemeye alışmış güvensiz bir forum olmuş burası.

Arkadaşın ürünü beğeneceğinden eminim kuşkusuz. Hayırlı olsun.

sağol dostum Kargoyu heyecanla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pal olsa daha iyiymiş ama yine de hayırlı olsun güle güle kullan inş bi sorun falan çıkmaz
  • Almışsın artık fiyat iyi mi diye soruyorsun, manasız bir konu olmuş, almadan önce sorsana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.