Şimdi Ara

144hz 1ms Oyuncu monitörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyuncu ekipmanlarımı yeniledim geriye kalan tek şey monitörüm oldu 144 hz 1 ms tepki süreli bir monitör istiyorum fakat aklımda ne net bir model var nede net bir marka eğer kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir monitör varsa lütfen burada belirtin bütçem 1.500 lira max arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

• Rangle kullanıcısına yanıt
    ViewSonic VG2401mh.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'dan 2720Z 1540 Tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rangle

Merhaba arkadaşlar
    Oyuncu ekipmanlarımı yeniledim geriye kalan tek şey monitörüm oldu 144 hz 1 ms tepki süreli bir monitör istiyorum fakat aklımda ne net bir model var nede net bir marka eğer kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir monitör varsa lütfen burada belirtin bütçem 1.500 lira max arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Eksende ASUS VG248QE 1400TL ve yanında 120 dolarlık oyuncu faresi hediye.
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-vg248qe-24-1920x1080-1ms-full-hd-hoparlor-hdmi-siyah-3d-led-monitor.aspx

• Rangle kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiyeden alıcaksan yurt dışıyla arasında çok az fiyat farkı olan monitörlerden birini yazayım benq xl2411z dir. 144hz bir monitördür 1100liraya türkiyede satılıyor ha asus vg248qe de alabilirsin ama onu kesinlikle türkiyeden alma derim amazonda 250 dolara satılıyorken türkiyeye vergiler dahil 1000liraya denk geliyorken türkiyede 400 lira fazla verip almak çok mantıksız alternatif benq xl2420z de olabilir
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    Fiyata farenin fiyatını da dahil etmişler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 6 Temmuz 2015; 20:21:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim şuan kullandığım deathadder 2013 mousem var eğer iyi bir mouse elimde olmasaydı eksen bilgisayardan sipariş edebilirdim. Amazondan baktım şimdi asus modelini almaya karar verdim dediğiniz gibi türkiyede boşu boşuna 400 lira vermek mantıksız. Tekrar teşekkür ederim önerileriniz için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.