Şimdi Ara

14 Yaşımdayım Bir Takımda Oynamak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba 14 yaşımdayım istanbul,kartalda yaşıyorum Futbol oynamayı cok seviyorum
    Boyum 1.63
    Kilom 50 olmak üzere

Futbolda yaşıtlarıma göre ortalama bir oyun sergliyorum Kartalspor'da bir süre oynadım orada hocalarım
    Paslarım-şutlarım ve çalımlarımın iyi oldugunu ama hızlı koşamadığımı ve çabuk yoruldugumu soyledıler

Evet öyle 15. dakikadan sonra adım atacak halim kalmıyor

Bir takımda oynamak istiyorum

Yaşıtlarım ve benden büyük tecrübeli abilerimden Nasıl bir takımda lisanslı oynaacağım yardım bekliyorum

• Başlamak başarmanın yarısı bunu unutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisanslı futbolcu falan değilim daha tecrübeli arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır.fakat kondisyonu geliştirebilirsin daha yaşın küçük.nefesini her maçta daha iyi ayarlayabilir,düzenleyebilirsin o 15 dk 30 dk olur zamanlada 90dkya yayabilirsin.zaman lazım sana bence çalış devam et yeteneğin ve isteğin varsa bırakma ben çok pişmanım zamanında bu yolda gitmediğim için
  • Kartalspor büyük şans aslında, kendini gösterebileceğin bir takım.
    Arda da koşamıyor ama nerelerde şuan, oyun bilgini geliştir, kendi mevkinin en iyi oyuncularını izle, not al, kendin yapmaya çalış.
  • quote:

Paslarım-şutlarım ve çalımlarımın iyi oldugunu ama hızlı koşamadığımı ve çabuk yoruldugumu soyledıler

Mesut Özil gibi 10 numara olup pas atabilirsin, padawan. Top sendeyken veya sana gelmeden hemen önce kafanı kaldırıp boş adam ara. Oyunun yönünü çevirmesini öğren.

İstanbul'daymışsın, BJK, FB, GS gibi takımnların altyapı seçmelerini takip edebilirsin.
  • 2003 :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

2003 :(

Keske bende o yaslarda olsam.😔😔😔

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Hiç doğmasaydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

2003 :(

95 yılından sonra kimse doğmadı diye biliyodum yav geçen kampüste 98'liyle tanışınca şok olmuştum

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    97-98li nesil fena
  • Bol şans

• Kosacaksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o yaslarda boyle ustekler olur hep, zamana birak kendiliginden gecer.

• Aile büyüklerin hükümete yakın bir isimle torpil yaptırabilirse çok hızlı koşarsın.
  • Altyapıları çok iyi bölgemizin en iyisiler ama oraya bir daha gidemem
  • Kardeşim herkes ister bir takımda topcu olmayı bilmem anlatabildim mi yani herkesin istediği bir şeyi elde etmek için herkesin 10 katı 20 katı gerekiyorsa 100 katı çalışman gerek.

Çalışmaktan kasıt sadece her gün futbol oyna en iyisi sen ol bu değil.

1-Futbolunu geliştireceksin.
    2-Fırsatları kovalayacaksın (Türkiye'deki bütün seçmelere katılarak , torpil kovalayarak vs.)
    3-Sağlıklı yaşam (İstediğin kadar yetenekli ol kendine bakmıyorsan olmaz bu iş.)
    4-Kişisel bakım.. mevkin neyse kendini ona göre geliştirmen gerek. Örneğin kanat oyuncusuysan hız , çeviklik atiklik bunlara önem vermen lazım , defans isen duvar gibi olman lazım..

Bunun gibi şeyler. Umarım istediğini elde edersin. Bu arada bu bir sınav gibi değildir yani TEOG gibi gireyim kazanırsam okurum gibi değil bir kere olmuyorsa bin kere deneyeceksin bu yıl olmaz diğer yıl olur.
    Yukarıdaki maddelerin en önemlisi 2. 2'ye önem ver derim

Başarılar.

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    liseli misen

arkadasim inanma sen bu arkadaslara bu secmelerin en dadigi bile 50 tl bosa paralarini kaptirma.

• İyi bir hoca bul,bol bol çalış,eğitimini aksatma,avrupa liglerini izle gibi öneriler verebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.