Şimdi Ara

14 şubat ı yalnız geçirecek olanlar derneği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz yine şanslısınız...

14 şubat öncesi reddedilmediniz
  • bide ii yönünden bakın 14 şubatta sewgiliniz olsa hediye parası werceksiniz boswerelim o parayla gidip kendinize sewdiginiz bişe alın sizde mutlu olun ben öyle yapcam

BİR TESELLİ VER ....ALLAHIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesstürk -- 7 Şubat 2007; 19:53:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZATHARA

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

ben de sizdenim

masallah 7000 bin mesaj

çüşş ohaa devee deveden büyük fil o ne lann sen kesin orgeneral felan olurdun bee

• quote:

Orjinalden alıntı: Fearless

Siz yine şanslısınız...

fearless ismin gibi aynı olan 3 cü özellgimiz benide red etti ben de kocaelindeyim
  • quote:

quote:

ben de sizdenim

masallah 7000 bin mesaj

Al senin olsun veriliyosa yarısını vereyim

• quote:

quote:

quote:

ben de sizdenim

masallah 7000 bin mesaj

Al senin olsun veriliyosa yarısını vereyim

bu arada bende kocaelıdeyım

• quote:

Siz yine şanslısınız...

Bı yıl önce reddedildik hala koyuyo sen nedıyon arkadasım yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: küber_ez

kendin yazmışşın galiba, ama çok güzel olmuş

ben hayatımda bişeyi anladım, kimseye haketmediği değeri vermeyeceksin, sen ona hiç bir şart koşul olmadan herşey feda edebilirken, onun hiç bir şeyi göz önünde bulundurmadan çekip gitmesi, çok acıdır insana koyar.

kafanı dağıtamazsın, arabanla turlarsın her zaman giden araba gitmez, yanlış vites atarsın. apartmanın kapısını açtığın anahtarı deliğe sokamazsın.

gözler bir yere odakalnır ama orayı görmez, nereyi gördüğü psikoloji bağlıdır. insanların en verimsiz olduğu zamanlardır.

bende bir bakıma dertlerimi yazıyorum, hiç bir şeyin tadı kalmadı. gece yatarken telefonumu kapatamıyorum, belki bir umut arayacaktır.

her hangi bir msj gelir, ilk önce sevinirsin, ama mesaj açıldığı zaman bakarsın ki türkcell yine bişey göndermiş, lanet edersin yaşadığın güne.

yolda yürürsün sokak lambalarının altı artık güzel gelmeye başlar. çekip gitmek gelir o şehirden, her yer onu hatırlatır çünkü.

şaka gibi gelmesin yolda bir taş görürüm, kendi kendime derim eğer bunu kenara atarsam belki atar, artık yalnızlık unutulmak, seni saçmalatmaya başlar.

yemek yersin tabağın yarısında aklına gelir, fırlatırsın çatalı kaşığı. ama yapacak bişey yoktur. binersin arabana tek yoldaşın odur o an için. basarsın marşa senin dertlerini o dinler. biraz dolaştıktan sonra oda sana bir çelme takar.

herşeyden çelme yemek artık ben şanssızım düşüncelerine sevkeder. mutlaka bir uğursuzluk var ebnde dersin.

sabah olur pencereden dışarı bakarken, bir tane ölmüş bir tane yürümeye çalışan uğur böceği görürsün, onu kurtarırsın kurtarırken bu benim uğurum her şey düzelcek diye düşünürsün.

ama bakarsın ki uçmuyor uçamıyor, artık anlarsınki şanssızım. akşam bir cafede okey oynarsın, cafe onun evinin altındadır. taş gelmez sanş meleğim geçsin konuşayım diye bakarsın ama ne gelen var ne giden.

dalgasız okyanuslarda yüzersin, karaladığın kağıtlar almış başını gitmiştir.

saçmaladım aslında yazmak istiyorum, acılarım dinmiyor

bu yazıyı yazarken bir msj geldi bir umut yine baktım ama değil

erkek adam ağlamaz yazmışşın, gururumu ayaklar altına aldım gittim olmadı.
    tek sebep bir kaset olamaz, hiç bir zaman, keşke o kaseti almasaydın.

ama hatalarım vardı, karşılıksız bıraktım. bana aldığın kaseti başka bir arabada unuttum. şimdi arıyorum o kaset satılmıyor.

bana aldığın turuncu kalemi vefasızca harcadım, keşke sana ait gözle görülür bir hatıram olsa. ben pervasızca harcadım anıları, hatıraları.

biliyorum sigara içmeme kızardın, sigarayı bırakamam, tek tesellim bu. ama keşke sana sana hakettiğin değeri verebilseydim.

istediğin küfürü et, beni aşağıla hakediyorum, ama geri dönüp bakmasını bil.

burada kullandığım nick name ikimizin ismini karışımı ben buldum anlamsız gelir. benim için her şeyden önemli. hatta bir zamanlar düşündüm, oğlum erkam bu iş ümitsiz vaka banlat kendini olsun bitsin bu iş, bir yerden başlamalıydım. ama yapamazdım. gittim reklamcıya birde arabanın arkasına yazdırdım. ama oraya çamur geliyordu, ona zara vermeden kopardım.

ama benim sana ihityacım, senin için bende yer var. bu yazıyı yazaken aşkın nur yengi allah şahit çalıyordu.

ağlayamadım cafede olduğum için. kötüyüm ben

onun boşluğunu ne doldurur diye düşünürken, manasız şeyleri onun yerine koydum. köpek almaya karar verdim, ama kendimi bir köpekle avutamazdım. yapamam sana ihtiyacım var

az önce başka topice yazmıştım. yalnız geçsede bir umut sarılır yatarız, yastığımıza

• quote:

Orjinalden alıntı: fearlesstürk

quote:

Siz yine şanslısınız...

fearless ismin gibi aynı olan 3 cü özellgimiz benide red etti ben de kocaelindeyim

bakalım 4. ortak özellik ne

valla ben reddedildim diye kafaya takmıyorum(en azından takmamaya çalışıyorum)

gerekenden fazla değer vermemek lazım

• küber_ez in yazdıklarını neredeyse bir bir yaşamışlığım var.şaşkın diye adım çıkmıştı bi ara.artık aşık olmama mücadelesi veriyorum kendimce.şöyle bir söz duymuştum aşık olup olmamaya karar vermek insanın kendi elindedir,aşık olduktan sonra vazgeçebilmek ise elde değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *FuRKaN*

14 Şubat online, Furkan offline.

ahaha iyiydi :))
  • Her sabah hüzünle karışık bir umut var içimde
    Sensizliğin hüznüne yeni bir günün seni getireceği umuduyla başlıyorum
    Her doğan gün yeni bir umut yeni bir arayış beim için,
    Belki sana kavuşacağım zamana bir gün daha yaklaşıyorum,
    Bugün değilse yarın...
    Kimbilir belkide yalnızca kendimi avutuyorum..!

oysa gerçek

Gittin...
    Bir yıkım gibiydi gidişin
    Sen adım adım uzaklaşırken benden
    Çöküp kaldı bedenim olduğu yere
    Nice terk edişlere dayanan bu yürek bu kez yenilmişti
    BU kadar zayıf değildim
    ben, kalkmalıydım.
    Kalkamadım.... (Desertrose'nın imzasından alıntıdır)

• size modern talking-you're my heart, you're my soul adlı şarkıyı armağan ediyorum
  • dershanede etüt var ona gitcem :))
  • Sevgilim olsa da olmasa da benim için her hangi bi anlam taşımayan bi gün.. Sevginizi bi güne sıkıştırmayın, her gün gösterin..
  • öle bi sevgili var da biz göstermiyoruz sanki
  • benide yazın :D
  • yazdık yazdık merak etme
  • ben 18 daha bi 14 şubata mutlu giremedim nasıl olucak korkuyo insan üni ye gidince değişir mi acaba bu gidişat .tırsıyorum ya psikolojim bozuldu yalnız mı ölücem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.