Şimdi Ara

14 Senelik Bu Çile, Bitsin Artık Bu Gece

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 14 yıla yakın süredir resmi maç kazanamıyor.
    "Cim Bom", Kadıköy'de son galibiyetini 1999'da aldı. 22 Aralık 1999 tarihinde yapılan lig maçını 2-1 kazanan Galatasaray, rakibiyle daha sonra Kadıköy'de oynadığı 3'ü Türkiye Kupası, 14'ü de lig olmak üzere 17 resmi maçta galibiyete ulaşamadı.

Aklıma bu beste geldi :)

Sizce bugün biter mi bu seri ?

• Bitsin istiyorum ama bu haldeyken cok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolayken başaramadık belki zorken hadi bakalım.
  • Valla çok zor gözüküyor. 14 sene'yi avantaja çevirebiliriz ama. Ersun Hoca çok stresli şu an, 14 senedir Kadıköy'de yenen bir Fenerbahçe Ersun Yanal yönetiminde yenilirse tüm okları üstüne alır Ersun Yanal, bu yüzden ilk yarıdan işi bitirmeye yönelik oynayacaklar ve saldıracaklar. Mancini ise rahat adam şu an. Takımı daha yeni aldı , yenilsede kimse bir şey diyemez şu an. Takımı sezon başında alsa belki eleştirilebilirdi olası bir Fenerbahçe yenilgisinde. Tabi bunlar yenilgiye göre. Zaman neyi gösterir bilemeyiz. İlk 15 dk kötü bir oyun görürseniz şaşırmayın, rahat olun. Drogba'ya şişirilmeyen, kanat oyununun oynandığı, Riera'nın milletin ayağına basmadığı, Emre Çolak'ın etrafında dönmediği, Emre'nin, Alves'in, Melo'nun çirkef davranışlarda bulunmadığı, Sabri'nin ortalarının isabetli olacağı bir maç diliyorum. Zevk almaya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cecec

Valla çok zor gözüküyor. 14 sene'yi avantaja çevirebiliriz ama. Ersun Hoca çok stresli şu an, 14 senedir Kadıköy'de yenen bir Fenerbahçe Ersun Yanal yönetiminde yenilirse tüm okları üstüne alır Ersun Yanal, bu yüzden ilk yarıdan işi bitirmeye yönelik oynayacaklar ve saldıracaklar. Mancini ise rahat adam şu an. Takımı daha yeni aldı , yenilsede kimse bir şey diyemez şu an. Takımı sezon başında alsa belki eleştirilebilirdi olası bir Fenerbahçe yenilgisinde. Tabi bunlar yenilgiye göre. Zaman neyi gösterir bilemeyiz. İlk 15 dk kötü bir oyun görürseniz şaşırmayın, rahat olun. Drogba'ya şişirilmeyen, kanat oyununun oynandığı, Riera'nın milletin ayağına basmadığı, Emre Çolak'ın etrafında dönmediği, Emre'nin, Alves'in, Melo'nun çirkef davranışlarda bulunmadığı, Sabri'nin ortalarının isabetli olacağı bir maç diliyorum. Zevk almaya bakın.

• Galatasarayın 21 maçta 1 galibiyeti var, 14 sene den önce 7 senelik bir seri vardı...

GS kontra atak oynarsa kazanır diye düşünüyorum...
  • Baros'un direği geldi alklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecthelion9

Baros'un direği geldi alklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: cecec

Valla çok zor gözüküyor. 14 sene'yi avantaja çevirebiliriz ama. Ersun Hoca çok stresli şu an, 14 senedir Kadıköy'de yenen bir Fenerbahçe Ersun Yanal yönetiminde yenilirse tüm okları üstüne alır Ersun Yanal, bu yüzden ilk yarıdan işi bitirmeye yönelik oynayacaklar ve saldıracaklar. Mancini ise rahat adam şu an. Takımı daha yeni aldı , yenilsede kimse bir şey diyemez şu an. Takımı sezon başında alsa belki eleştirilebilirdi olası bir Fenerbahçe yenilgisinde. Tabi bunlar yenilgiye göre. Zaman neyi gösterir bilemeyiz. İlk 15 dk kötü bir oyun görürseniz şaşırmayın, rahat olun. Drogba'ya şişirilmeyen, kanat oyununun oynandığı, Riera'nın milletin ayağına basmadığı, Emre Çolak'ın etrafında dönmediği, Emre'nin, Alves'in, Melo'nun çirkef davranışlarda bulunmadığı, Sabri'nin ortalarının isabetli olacağı bir maç diliyorum. Zevk almaya bakın.

Yabancı hocaların stresli halleri de hep sahtekarca gelmiştir bana. Yalandan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.