Şimdi Ara

14.264 hangi tıp gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sıralamaya yakın arkadaşlar varsa fikrini belirtirse sevinirim. Not: Batıkaradenizde oturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallaha 13kyim Dumlupınar olur mu diye düşünüyorum . Erzurum gelir senin

• gelmez
  • Erzurum yaz dostum, sadece doğu da olduğu için düşük sıralama.Yoksa Atatürk üni. çok köklü ve sağlam
  • hello men H kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam 14700 almış geçen sene erzurum

• Bugun tıpla ilgili her başlığa bunu yazmayı kendime amaç edindim. Abicim bktan tıp fakültelerinde hoca görmeden hasta görmeden "doktor"(ne kadar olabilirseniz artık) olacağınıza en iyi diş hekimliği fakültelerini yazsanıza?
  • metalheadjm kullanıcısına yanıt
    ilk 5 bine giren adamdan belki daha kalifiyeli olacağım bunu nereden biliyorsunuz ?
  • LesAnders kullanıcısına yanıt
    ingilizce olması sıkıntı
  • Jacquess7 J kullanıcısına yanıt
    Orayı atlamışım
  • LesAnders kullanıcısına yanıt
    orduyu yazarım hocam herhalde. Bir de şu kontenjan artışlarına nereden bakacağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacquess7

ingilizce olması sıkıntı

Eğitim dilini bilmem ama ingilizce öğrenmen zorunlu evet zorunlu.Sadece tıp için değil,göreceksin ki ingilizce bilmeden bir b*k yapılmıyor.

Eğitimde ingilizce ne kadar katkı sağlar bilmiyorum ama öğrenmene katkı sağlayacaksa ingilizce olması çok iyi olacak.
    tecrübe konusuyor
  • Jacquess7 J kullanıcısına yanıt
    Yeni klavuzla geçen sene ki klavuzu incele hocam tek tek bakman gerekiyor.Tıpta 500 kişilik kontenjan artışı var diye çıkarmıştı birisi 1 dk linki bulmaya çalışayım

https://forum.donanimhaber.com/m_118139772//tm.htm#118139772

Edit: Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LesAnders -- 19 Temmuz 2016; 2:23:18 >
  • hello men H kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam ama zaten mezunum hazırlık okursam yaş olacak 20
  • quote:

ilk 5 bine giren adamdan belki daha kalifiyeli olacağım bunu nereden biliyorsunuz ?

Planlarınızı bir bölümün/mesleğin medyanına(ortalamasına) göre yaparsanız hem daha sağlıklı olur, hem de hayal kırıklığı az olur.
    "Dumlupınar tıpta çok kalifiye bir doktor olucam" diye planlar yapıyorsanız, herhangi bir bilgisayar mühendisliğini bitirip steve jobs olma planları da yapabilirsiniz.

Benim demek istediğim şu, istanbul diş'ten mezun birinin dumlupınar tıptan mezun birinden daha iyi yerlere gelmesi %99 dur. %1 olacağım diyorsanız kolay gelsin.
  • Benimki de 14073 Cumhuriyet tıpı yazmayı düşünüyorum, ege diş de gel gel yapıyor.
    Dengesiz demeyin tm3 sıralamam da 9400 Gazi hukuk da aklımdan geçmiyor değil.
  • metalheadjm kullanıcısına yanıt
    haklısınız , tecrübelisiniz ama hocam tıp ve diş bambaşka şeyler benim gözümde. yorumlarınız için çok teşekkür ederim iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

quote:

Planlarınızı bir bölümün/mesleğin medyanına(ortalamasına) göre yaparsanız hem daha sağlıklı olur, hem de hayal kırıklığı az olur.
    "Dumlupınar tıpta çok kalifiye bir doktor olucam" diye planlar yapıyorsanız, herhangi bir bilgisayar mühendisliğini bitirip steve jobs olma planları da yapabilirsiniz.

Benim demek istediğim şu, istanbul diş'ten mezun birinin dumlupınar tıptan mezun birinden daha iyi yerlere gelmesi %99 dur. %1 olacağım diyorsanız kolay gelsin.

Haklı olduğun yerler var,ama öyle bir söylemişsin ki sanki kayseride pc mühendisi ile boğaziçini karşılaştırıyorsun

Bu adam 14k olmus, 5k daki adamla ne farkı var? Ben sana söyliyim,bu çocuk heyecanına,kendine yenik düştü,gününde değildi.Bİlgi ve zeka olarak aralarından bir fark yok,zaten sıralamada da 9k fark var,20 puandır farkları.O da dediğim gibi günüyle alakalı.

en kötü tıp 15k,en iyisi 1k olsa 14k fark olur,bu bölgede puanlar iyice sıklaştığı için öğrenciler arasında pek fark olmaz
    Ama boğaziçi ee ile van ee arasında 300k sıralama farkı var,iki öğrenci arasında uçurum var,zeka farkı var,bilgi farkı var.

Öyle karşılaştırma mantığın yanlış yani,ben akdeniz van tıp arasındaki çocuk arasında çok fark olacağını düşünmüyorum.Ha eğitimi farklıdır o ayrı ama iş öğrencinin geliştirmesinde bitiyor.

• 14333 de benim.Gop tıp yazicam galiba.Memleketim hem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruthlesss. kullanıcısına yanıt
    ooo kanka hayırlı olsun
  • quote:

ooo kanka hayırlı olsun

Eyvallah kanka valla ya.Beklemiyodum hic biliyo musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruthlesss. -- 19 Temmuz 2016; 2:43:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.