Şimdi Ara

14-15bin TLye 2000 üstü araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba donanımhaber sakinleri ;

Başlıktada belirttiğim gibi 14-15binTl civarında bir araç bakıyorum, aklımda bazı modeller var bunları sizinle paylaşıp sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekür ederim. Almak istediğim araç benzinli veya lpgli olabilir. İstediğim özellik öncelik sırasına göre güvenlik, konfor ve rutin bakımları dışında bana masraf çıkarmaması.Son olarak piyasaya azda olsa hakim olması.

2000+ Ford Focus 1.6
    2003+ Ford Fiesta 1.4 bg yüksek olan kaç bilmiyorum ama yüksek olandan istiyorum
    2001+ Skoda Fabia 1.4 101 bg
    2003+ Hyundai Accent 1.6 Admire
    2002+ Seat İbiza&Cordoba 1.4

Skoda Fabia hakkında çok olumlu şeyler duydum Hyundai markasını sevmeme rağmen yaşının az olması ve fiyatlarının uygun olması azda olsa düşündürüyor beni.

Not : Fiat ve Fransız araçlarını tavsiye etmeyin arkadaşlar kesinlikle düşünmüyorum.

• skoda fabia derim sağlam ve konforlu
  • o paraya 2001 406 çekerdin altına ama madem istemiyorsun saygı duyarım
  • önermiş olduğun seçenekler içinde akla en yatkını ford focuslar. hem güvenli, hem kendisini kanıtlamış hem de ikinci el piyasası sağlam. Seat ve skodayı tavsiye etmem Hyundai de olabilir ama siz focus bakın
  • teşekkür ederim arkadaşlar yoğunlaştığım modeller Focus,Fabia ve Accent. Şimdi iş araba bulmakta. Erzurum Oltuda ikamet ediyorum ailem Malatyada. Malatya ve Erzurumda önerileriniz olursa beni bilgilendirin lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.