Şimdi Ara

14-15 Eylül'cüler ! Durumlar Nasıl ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
1
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: cazador1453

Şimdi çıkıyorum evden bakalım bizim sınav ne olacak. Girecek herkese başarılar.

kavşaklara dikkat et hocam.sakin gir.
    kemeri unutma.töleranslı oranın hocaları..

hatta babam şuan tekstilkentte komisyonların birinde

hangi kursta bilmiyorum ama..denk gelirsin umarım.çok tatlı adamdır

• umarım herkesin güzel geçmiştirbende 9.30 da girdim sınava.yeni geldim eve.sınav kısa sürdü biraz.hoca son düzlüğe girdiğimizde yavaşla süre dolsun dedidubalar arası genişti.park sorun olmadı.ama arkadaki duba alçaktı.görünmüyor hiçbir şekildekursun hocası indi bana yardımcı oldu görmediğim için.hafif dik sayılabilecek yerde durdurdular orada da kaldırdım.zaten adam ilk kalktığımda sizin arabanız mı var onu mu kullanıyorsun dedi?ben zaten bunu deyince rahatladımsohbet başladı.arabamız yok.denk geldikçe bazı yerlerde babam kullandırdı dedim.güzel geçtisaat kaçta açıklanıyor.aynı şekilde 6 da mı yine?

• bindim arabaya calistirmaya calisiyorum tirrs ediyo ulan yine deniyorum tirrs etti araba calisiyomus

o panikle 1 e almadan bosta kalkmaya calistim gaz veriyorum bisey yok sonra 1 e taktim gittim geri geri goturdu 2 kez birinde kucuk bir stop ettim toparladim ama hemen insallah gecmisimdir
  • Bir kere u donusunde 2de kalkmaya calisarak stop ettim. Rampada kalkmaya geldik ara sokaga ilkinde kaldirdim sonra araba geldi karsima daha da kaldiramadim. Bakicaz dedi hocalar ama buyuk ihtimal kaldim.
    Ben olsam gecirmezdim yani :D
    edit: bendeki şansızlığa bakın sınava giderken boynum tutuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #define -- 15 Eylül 2013; 16:12:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A2 bile değişmiş duba , ve 20cm demir derken b ehliyeti gibi yol sürdük 15dk lık yolu git gel yaptık herkes sürücü adayıydı yolda tırın tırın gittik motorla 40 gitmek zor yav sollama bile yapamadık :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kursu aradım hala sonuçları alamadık.Yarın öğlen falan arayın dedi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

bindim arabaya calistirmaya calisiyorum tirrs ediyo ulan yine deniyorum tirrs etti araba calisiyomus

o panikle 1 e almadan bosta kalkmaya calistim gaz veriyorum bisey yok sonra 1 e taktim gittim geri geri goturdu 2 kez birinde kucuk bir stop ettim toparladim ama hemen insallah gecmisimdir

Hocam esenkent'te mi girdiniz sınava?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bc_

quote:

bindim arabaya calistirmaya calisiyorum tirrs ediyo ulan yine deniyorum tirrs etti araba calisiyomus

yavuzturk hocam

• quote:

quote:

quote:

yavuzturk hocam

Tam tarif ettiğiniz şekilde bir arkadaş gördüm de. Çok şaşırdım gerçekten. Yahu arabayı geri geri kaydırıyor frene basmıyordu. Sonra gaz veriyor gaz veriyor araba gitmiyor. Sonra 1'e aldığını gördüm yavaşça çıktı yola.

Böyle aksilikler hep heyecandan valla. Kimsenin başına gelmez umarım.

• Geçtim.
  • quote:

Geçtim.

Tebrikler
  • quote:

quote:

Geçtim.

Tebrikler

Eyvallah kardeşim. :)
  • Geçtim ben de.Dediklerimi yaparsanız geçersiniz.

Sakin olun,soru sorarlarsa onlara bakmadan sakince cevap verin.Heyecanlı olduğunuzu göstermeyin,sorarlarsa yok,sakinim deyin.
    Asla 3. vitese takmayın.Mümkünse 30 u geçmeyin.Hızlı gidip etkileyemezsiniz,ters etki yapar.
    Paralel park etmede dubalar arası yol kadar boşluk bırakıyorlar resmen,korkulacak birşey yok.
    Sinyallerinizi erkenden verin.Çok erken vermek geç vermek ya da hiç vermemekten çok daha iyidir.

Ve DUR tabelası varsa yolda bir araba bile görseniz duracaksınız.Ben durdum,sordu bir anda yandaki neden durdun diye.Şaşırmayın.Dur tabelası var ve arabalar var,o yüzden durdum diyeceksiniz

Ayrıca yeni sistem istop ettireni indiriyorlar falan çokta takılmayın.1 kere istop ettirdim 1 kere de sinyal vermedim.Birşey demediler sakince devam ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 16 Eylül 2013; 12:08:33 >

• quote:

quote:

Hocam sanırım babanız denk geldi geçmişim sınavı iyi kullandım ama stop ettirdim bi rampada. 88D]

• quote:

quote:

quote:

Hocam sanırım babanız denk geldi geçmişim sınavı iyi kullandım ama stop ettirdim bi rampada. 88D]

Bizimkiler 14 kişiden sadece 4 kişiyi geçirmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

Geçtim ben de.Dediklerimi yaparsanız geçersiniz.

Sakin olun,soru sorarlarsa onlara bakmadan sakince cevap verin.Heyecanlı olduğunuzu göstermeyin,sorarlarsa yok,sakinim deyin.
    Asla 3. vitese takmayın.Mümkünse 30 u geçmeyin.Hızlı gidip etkileyemezsiniz,ters etki yapar.
    Paralel park etmede dubalar arası yol kadar boşluk bırakıyorlar resmen,korkulacak birşey yok.
    Sinyallerinizi erkenden verin.Çok erken vermek geç vermek ya da hiç vermemekten çok daha iyidir.

Ve DUR tabelası varsa yolda bir araba bile görseniz duracaksınız.Ben durdum,sordu bir anda yandaki neden durdun diye.Şaşırmayın.Dur tabelası var ve arabalar var,o yüzden durdum diyeceksiniz

Ayrıca yeni sistem istop ettireni indiriyorlar falan çokta takılmayın.1 kere istop ettirdim 1 kere de sinyal vermedim.Birşey demediler sakince devam ettim.

ben 3. vitese taktım 50 ile gittim hatta sollamak için 4 e taktım geçtim gerektiği yerde vites de düşürdüm ama genel olarak 3 de gittim 50 civarı hız ile bişe demediler bende geçtim 1 defa susturdum

• 14-15 eylülde A2 'den giren var mı? nasıl yaptılar detaylı bilgi verebilecek olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.