Şimdi Ara

1399 TL Watch GT 2 46mm, Band 4 ve Watch GT2 Kayış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei’nin kendi sitesinde Watch GT 2 46mm, Band 4 ve Watch GT2 Kayış ile birlikte 1.399 TL. Almak isteyenler için fikir olabilir.

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Edit: şimdi gördüm indirimi. Buna kupon vs ekleniyor mu? 200 kuponla 1200'e alınabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forum1th -- 4 Mayıs 2021; 0:51:17 >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2/
    Aşağıda açıklamalarda yazıyor hocam. GT 2 Pro hedefimiz ama bu da iş görür sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2/
    Aşağıda açıklamalarda yazıyor hocam. GT 2 Pro hedefimiz ama bu da iş görür sanırım.

GT 2 Pro daha mı iyi? Bayadır bir akıllı saat düşünüyorum. Belki GT 2alırım da GT 2 Pro'da çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forum1th -- 4 Mayıs 2021; 0:55:56 >
    Favorimiz ama dediğiniz gibi pahalı.
  • bir ay sonra yeni bir model cıkacak. ondan sonra fiyatlar dibin dibi olur diye umuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

bir ay sonra yeni bir model cıkacak. ondan sonra fiyatlar dibin dibi olur diye umuyoruz.

Hocam çıkınca direkt geliyor mu? Fiyatı nasıl olur sizce?

Ve GT 2 öyle 1000 TL altına falan düşer mi?

• Hbde sadece saat 1160 liraya aldım.

250 lira huawei bandın fiyatını eklemişler üstüne. Sadece kayış bedava gibi.

• Sanırık band 4 yerine bluetooth sport lite kulaklık da alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramatikdbs -- 4 Mayıs 2021; 2:33:29 >
  • dramatikdbs kullanıcısına yanıt

evet bence o daha mantıklı

beklemedeyiz... fiyatları bilmem ama gt3 de istediğim özellikler gelirse direk geçerim.

• 6 aydır kullanıyorum gt2'yi.. guzel saat... ortalama 1 hafta gıdiyor ( uygulama bildirimleri, ekrani cok acan biri olarak, onlari kapali tutunca 10 gun gidiyor )...ama yenisi cikiyorsa biraz daha beklemek mantikli olabilir...

• 1000 tl para verip haftada bir şart etmeyin, daha gelişmesi lazım bu akıllı saatlerin en kotu batarya 30 gün dayanmalı,aceleniz yoksa bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

beklemedeyiz... fiyatları bilmem ama gt3 de istediğim özellikler gelirse direk geçerim.

Anladım hocam. Daha ne gibi bir özellik gelebilir ki?

Ben 975 TL'ye buldum letgo'da kapalı kutu satan birisi. Alsam mı diye düşünüyorum.

iphone ile olan eksiklerini giderirlerse süper olur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamacti Jun -- 4 Mayıs 2021; 21:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

1000 tl para verip haftada bir şart etmeyin, daha gelişmesi lazım bu akıllı saatlerin en kotu batarya 30 gün dayanmalı,aceleniz yoksa bekleyin

Samsung Active-2 Under armour kullanıcısı olarak 1 hafta şarjı görse öpüp başıma koyarım. Maksimum 2 günde şarjı bitiyor ama çok kullanışlı olduğundan alışkanlık yapıyor meret. Bunu satıp belki huawei gt 3 pro ya geçerim ilerde.

• gt2 pro bu fiyatlara dusse de alsak

• Şimdiden söyleyeyim .Iphone kullanıcılarına tavsiye etmem bu saati.

• Saatin sarjı iki haftadan fazla gidiyor. Dokuz ay oldu alalı. İphone ile kullanıyorum. Ara yüz değişimi yapamıyorsunuz ama android bir telefonu tanımlayıp farklı ara yüzler yükledim. İlk başlarda stres seviyesi ölçümü iphone ile yapılamıyordu güncellemelerle o özelliğide kullanabiliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.