Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
7
Favori
51.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan hata verdiği için göremiyorum ama 2001 olarak kalmış aklımda

Daha öncesi de var. Üyelerin rütbeleri olduğunu gördüğümde askeriye mi lan burası ne onbaşısı yüzbaşısı diyerekten üye olmamıştım. Tabi antimilitarist ve asi kişiliktik o dönem

Okulun pc lab. ın dan kaydolmuştum. İkinci elden işlemci satmıştım. Ankarada mavi bilgisayarın ikinci el sitesi kapandığı için burasını keşfetmiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perspective -- 17 Ocak 2019; 0:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Şubat 2006, vay be 13 sene olmuş benim de, günün kaç saatini burada geçiriyorduk :).
  • 2003
  • Katılım zamanı: 15 Temmuz 2006

Hey gidi günler hey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 ama o zaman bile üniversite bitmis evlenmiş barklanmistim

• 28 Kasım 2006

yaşlandık..
  • Uzun bir süre keyifle yönetiminde de yer aldığım koskoca DH be.. 14 olmuş nice 14 lere İnşallah..
  • 2007 üyelik tarihim zaman su gibi akıp gidiyor

• vay be bende ağustos 2006 da katılmışım aranıza, çok aktif olmasam da her zaman takip etmişimdir forumu.
  • 2005
  • Eylül 2006
  • 21 temmuz 2009 🤔

• ilk hesabi kaybettikten sonra acmistim bunu yaz listeye Şubat 2007
  • 2007 kayıt. Zaman su gibi geçti geçiyor. Bu forum kapanda çok ciddi bir bilgi birikimi çöpe gider. Neredeyse her gün forum aracılığıyla gerçek kişilerin gerçek deneyimlerinden faydalanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnTEC

2007 ama o zaman bile üniversite bitmis evlenmiş barklanmistim
    hocam ilk bir kaç sayfasını okudum yok 8 yaşındaydım 10 yaşındaydım şimdi olmuş 20 25 çok eskiyim yaşlandık.sonra bakmadım bak kaç sayfa olmuş.bizim millet kadar sıvı yarıştırmayı seven var mı acaba?adam 4 yaşındayken 99 depremini detaylı anlatıyor yok artık.benim 2008 bir arkadaşın tavsiyesi ile girdim pratik yaparsın yazarsın diye ama çok sorun olmuştu.o zaman bile kaç yaşındaydım ben.bunlar yaşlandıysa biz ahiretten yazıyoruz o zaman.gören de yaşlıya eskiye hürmet var sanacak işte eğlence millete.
  • Bu hesabımdan daha eski bir hesabım vardı

Pantolonbalığı idi nicki hiç unutmam. Bir gün forumdaki bir yorumumdan rahatsız olan gizli işsizin teki benim nicki şikayet etmiş. Gereksiz adam benim nickimin ona zararı var sanki. Mecbur değiştirin diye tutturdular ben de inat ettim bir daha o hesabi kullanmadim , o daha eskiydi ve daha efsane bir nickti. Bu da 2008den bir hesap , universitede idim o zamanlar

• niye bu konu bu kadar tuttu
  • üç yıl sonra aranızdayım hocam ama bu sefer de size 16 yıl olacak. bu ne yaman bir çelişki böyle.
  • Katılım zamanı: 14 Haziran 2006
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.