Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
958
Cevap
5
Favori
44.477
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1305 Mesaj

Çünkü eskiye duyulan bir özlem var.
    |
    |
    Navy Blue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2006 ben de.forumda 2006-2009 arası dönem efsaneydi. aslında sadece forum için değil, internetin geneli için bu böyle. Simdi 60 yaşındaki insan da 10 yaşındaki çocuk da internette. O dönem internete daha çekirdek bir kitle ulasabiliyordu. Yeni, heyecanlı, içeriklerin bugünkü gibi boş olmadığı bir ortamdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBcoskunFB -- 23 Ocak 2019; 23:19:3 >
    |
    |
  • Yarbay
    2930 Mesaj
    2007 üyesiyim bende. 12 yıl olmuş.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    10 Eylül 2004 diyor profilimde Ne kasardık overclock yapacağız diye. En sonunda gözü karartıp havyayla girişmiştim anakarta

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Çaresiz değilsiniz çare sizsiniz ||www.mareaturkiye.com - Marea severlerin yeni buluşma noktası ||www.hostbudur.com|| Amd A10 7870K - MSI A68HM P33 V2- 4x2 8 GB 2133 Mhz DDR3 - Sapphire Pulse RX560 2 GB 128 Bit || Lenovo Vibe P1 || Nissan Almera HB 2001
  • Yarbay
    2150 Mesaj
    Yukarıda bazı arkadaşlar çok güzel tespitlerde bulunmuşlar. Önceden bu siteye daha bilgiye aç ve öğrenme amacı güden insanlar girerdi.

Çünkü 2002-2006 arası internet lüks sayılırdı.

Şimdi küçücük çocuklar ellerinde telefondan youtube'dan video izliyor. Sesli komutla istediği videoyu açıyor yazmayı bilmediği için..

Ben ufakken format atmayı bilmek çok değerli bir işti. İnsanların evine gider ücretsiz format atardım zoruma gitmezdi ama beni sonra yemeğe falan götürürlerdi.

O esnada pc'ye birşey olur mu diye ödleri kopardı çünkü o zaman teknoloji pahalı ve kıymetliydi..

Şimdi sıradanlaştı, değersizleşti.. İnternet aleminde kalite gittikçe azaldı anlayacağınız..
    |
    |
    10 yıla yakındır üyeliğim ama 5 yıl öncesi ve daha öncesi ne güzeldi forum. Çıksam aklım kalırdı csbler hatta Burada ki bir csb film oldu sinemada bir sürü ilgimi çeken konü olurdu ey gidi günler ey

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Yarbay
    20188 Mesaj
    Eski zamanları hatırladım, sayfa sayfa donanım incelemeleri, testleri olurdu. Tuğer vardı, ekran kartı mühendisi gibi adamdı. Vay be, şaka maka 03/2008 den beri üyeyim ben de. Epey eskimişiz.
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Bende 2004 kayıtlıyım DH'ye ilk, aslında önceden satış ikinci el bölümünde satıcılıkta yapıyordum ama sorunlar oldu felan 2009'da hesabı sildim sonra 2010'da gene hesap aldım ama kullanmadım avrupada idim çünkü 2014 de geri döndüm aktif olarak kullanamadım 2015 sonrası ise aktif kullanıyorum.

Ama değişen birşey yok DH hala aynı dh konu dışı aynı ağırlık aynı saçmalıklar aynı teknoloji gelişti dh gelişmedi.Arka fonda aynı.

DH demek pek çok kişinin gözünde aynı satıcılığınıda yaptım bu siteye çoğu kişi "ekran kartı" sebebi ile bulaştı ve üye oldu.
    2000-10'lerde iyi idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 29 Ocak 2019; 2:4:16 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kambochian

var, aslinda 1 yil oncesindendi ama o nick banlandi vs birseyler oldu yeni uyelik actim.
    digerini de buldum, ama ana uyeligim kambochian olan :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: 36

Ben hatirladim sanki eski nicki
    Darkhardware forumuna uyeydiysen zamaninda ordan hatirlamissindir, BoClient nicki ile orada aktiftim , burda 5-10 mesaj yazmisimdir.

|
    |
    |
    |

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
google reklamları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.