Şimdi Ara

13 Yaşındayım yazın çalışmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 13 yaşında 8. sınıfım yazın çalışıp kendime yeni bi bilgisayar almayı düşünüyorum ve işsiz biri oldugum için hobileri acayip çok seviyorum bilgisayar aldıktan sonra param artarsa arduinoya başlıyacagım bilgisayarım 10 yıllık bi bilgisayar çok kötü bu yüzden çalışmak istiyorum maaşı bi laptop almama yetecek bi iş varmı beyler ailemin durumu pek bilgisayar almak için müsait degil aklınızda 13 yaşındaki bi çocuk için orta maaşlı bi iş varsa yazarmısınız vede işe nasıl girecegimi girip adama ne diyecegimi felan hiç deneyimim olmadı ve birazda utangacım

• En fazla çıraklık yaparsın.Alacağın günde en fazla 10 lira.Hayallere kapılma
  • Harçlık biriktirmeye bak ve derslerine çalış.
  • Kardeşim izle ve gör yaşınla alakalı dönecek muhabbeti
  • Aferin bunu düşünmen bile güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışmayı düşünmen çok iyi ama bu yaşta sana çok az maaş verirler
  • derslerine çalış, iyi bir mesleğe sahip ol en iyisini alırsın zaten. şu anda sadece bir heves.
  • Evlere servis yapan yerler varsa dönerci, bakkal, eczane türü yerler. Özellikle Eczane diyorum. Senin yaşlarında çok çalıştım eczanede. Bisikletle çıkardım servise güzel paralar alırdım. Başka da yapabileceğin bi iş yok. Adama okuluna bak demeyin. Tüm gün ders çalışacak hali yokya. Sen çalış, ders çalışmak isteyen akşamda çalışır.
  • hmm beyler bi arkadaşım doğalgazcıda 50 tl alıyodu 2 gunde gunlluk 25 oluyodu orayada bi ugruyumu ? ve adama ne diyicem abi bana iş lazımmı diyicem
  • Ghimox kullanıcısına yanıt
    2-3 ayda bilgisayar param çıkar deme bazen geç saatlere kadar çalışabilirsin hangi yerde çalışacağına bağlı ve hemen işten çıkarsın 1 hafta dayanamayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 28 Nisan 2015; 18:37:20 >
  • Ghimox kullanıcısına yanıt
    Git babana anlat durumu, niyetini babana anlat o sana gerekeni yapar. Habersiz kesinlikle iş bulmaya kalkma.
  • Olm senden en az 10 yas buyuk adamlar kac defa "ders calis, ilerde buyuk paralar kazan" demis, sen hala dogalgazciya ugrayim mi derdindesin. Naparsan yap, adam olmayacagini bil de.

• iş ilanlarına bak simdiden yaz oldumu başla.Zaten babası alsa alır . Yazın hangi bir insan evladı ders çalısıyor yazın tatil içindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Olm senden en az 10 yas buyuk adamlar kac defa "ders calis, ilerde buyuk paralar kazan" demis, sen hala dogalgazciya ugrayim mi derdindesin. Naparsan yap, adam olmayacagini bil de.

Onun adamligina laf ediyorsun, sen nekadar adamsin ?

• Yav çocuk 3 aylık tatilde çalışıyım diyor ne kadar büyütmüşsünüz. Sen iş bulmaya bak kardeşim 2 ay çalışsan yine yeter günlük 10 lira vermek eskidendi en az 20 alırsın günlük ama ilk günlerden dayanamayıp bırakabilirsin.
  • Kardeşim kusura bakma çocuk işçi çalıştırmak yasak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Olm senden en az 10 yas buyuk adamlar kac defa "ders calis, ilerde buyuk paralar kazan" demis, sen hala dogalgazciya ugrayim mi derdindesin. Naparsan yap, adam olmayacagini bil de.

:) evi yeni aldik ve ailemin eglence hobiye verebilecek parasi yok ve bende yazin sabahtan aksama kadar donan bu bilgisayarla oynamaktansa yeni bi bilhisayar alir onunla oynarim adam olup olmamam sana kalmadi fikir alisverisi yapiyoruz surada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.