Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah yüklenme+metin yazımı akşama yetişir.
  • Manisa Yeniköy civarında yakaladığım 1846t İçine bakıcaktım ama malum bütün basamakları kapatmışlar eski scania özentisi ford
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legend4545 -- 16 Haziran 2013; 22:49:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

65 fotoğraf yükleniyor.
    İnşallah yüklenme+metin yazımı akşama yetişir.

Fotoları yükledim metinler ve buraya aktarma yetişmedi.
    En güzeli cumaya yükleyeyimde gelecek haftasonu hareketlensin forum.
    Amma da zormuş bu kadar fotoyla teker teker uğraşmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla ilgilenemesek de aklimda forum. Yaz tam anlamiyla gelsin soyle hareketlenecegiz.

• Stajımıza Başlamış bulunmaktayız :) Gökay Lojistik 23 temmuz'a kadar Sonrası TGA'ya kavuşma vakti :) herkese hayırlı günler yolda olanlara kazasız belasız yolculuklar

Güne TGA'larla Baslayalım :)

>>  13 YAŞINDA !

• s.a
    cargo mercedes lere takılan ortası boş bijon koruyucular var İstanbulda nereden bulabirim veya servisler satar mı sizce.Güzel duruyor araçlarda
  • Buradaki ortam güzelmiş bozulmaz inşallah Umarım kazasız belasız işlerinizi yürütebilirsiniz. İşiniz bana hep ilginç geliyor; farklı yerlere gidiyorsunuz ya hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akıncı

s.a
    cargo mercedes lere takılan ortası boş bijon koruyucular var İstanbulda nereden bulabirim veya servisler satar mı sizce.Güzel duruyor araçlarda

evet servislerde bulabilirsiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Stajımıza Başlamış bulunmaktayız :) Gökay Lojistik 23 temmuz'a kadar Sonrası TGA'ya kavuşma vakti :) herkese hayırlı günler yolda olanlara kazasız belasız yolculuklar

>>  13 YAŞINDA !

hayırlı uğurlu olsun Reiss5050 benimde staj temmuz 8 de başlıyo boluda scanıa yetkili servisi ve bayiisinde olacağım boluya gelecek olanları beklerim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer önder aydoğan

quote:

Stajımıza Başlamış bulunmaktayız :) Gökay Lojistik 23 temmuz'a kadar Sonrası TGA'ya kavuşma vakti :) herkese hayırlı günler yolda olanlara kazasız belasız yolculuklar

>>  13 YAŞINDA !

hayırlı uğurlu olsun Reiss5050 benimde staj temmuz 8 de başlıyo boluda scanıa yetkili servisi ve bayiisinde olacağım boluya gelecek olanları beklerim....

Sağolasın senin okul bölüm ne bilader
  • quote:

quote:

quote:

>>  13 YAŞINDA !

lisede elektrik elektronik okudum motora hevesim vardı üniversite 2 yıllık motor okudum 1 senede uzadı staj anca bu zamana kaldı boluya gelirseniz beklerim D100 ün hemen üzerinde çarıkcı trans scanıa volvo daf yetkili servisi... ayrıca eker lerin araba temiz olur arabalarının maşallahı var adamlar hep axora döndüler ama ilk manla başladılr bu işe...sen ne bölüm bitiridin...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

lisede elektrik elektronik okudum motora hevesim vardı üniversite 2 yıllık motor okudum 1 senede uzadı staj anca bu zamana kaldı boluya gelirseniz beklerim D100 ün hemen üzerinde çarıkcı trans scanıa volvo daf yetkili servisi... ayrıca eker lerin araba temiz olur arabalarının maşallahı var adamlar hep axora döndüler ama ilk manla başladılr bu işe...sen ne bölüm bitiridin...

Ben gecikmeli olarak üniye başladım Lojistik okuyorum son senem bu sene bilader

• selam arkadaşlar dün yaşadığımız bu olaya şahit olacağım aklımdan bile geçmezdi pozantı ulukışla arasında konvoy halinde giderken karşımızdan gelen yabancı plaka bir tırdan bize doğru dolu suşişesi fırlatan bir o.ç bizim aynanın şöför camına doğru kırılıp katlanmasına sebebp oldu cam açık olduğu için şöför camımız kırılmadı ....
    allah tan şişe camdan içeriye girmedi yoksa aracı kullanan arkadaşımı yaralayabilirdi....
    konvoy ve neolduğunu anlayamamanın şaşkınlığını yaşarken haliyle duramadık bile zaten adam geçti gitti!!!!
    akaryakıt yüklü tankere içinde su dolu petşişe fırlatan araç içinde şöförü yaralamaya çalışan aracıma zarar veren ve oradaki bütün insanların canına kasteden bu adi şerefsiz adamın Allah belasını vesin...

bakıyorum ankara adana otoyolu açılmış mis gibi gitmek dururken hala zor edip pozantı ulukışla yolunu kullanmaya çalışanları da bu arada kınıyorum....

tehlikeli madde taşıyan araçların otoyola girmesi yasak olmasa ulukışla pozantı yolunan asla gitmem....

ama yasal hızımızın 50 km olduğu ve peşimize takılan araçların uzun kuyruklar oluşturmasına istemeden sebep verdiğimizi fakat yanımızdan geçen araçların korna basmaları şöförlerin el kol işaretleri....
    yetmiyomuş gibi karşımızdan gelen araçtan bize doğru dolu su şişesi fırlatmasına artık yeter noktasına geldiğini herkese anlatmak istiyorum ....
    bu işe birilerinin elkoyması gerek ....
    ya tankerlere açın otoyolu kensdi halimizde işimizi yapalım yada trafikmi koyuyon kantarmı koyuyon ne yapıyorsan yap şu kamyon trafiğinin otoyola akmasını sağlayıcı önlemler alınsın artık...........

ÇOK SÖYLEYECEĞİM VE YAZACAK ŞEYİM VAR AMA
    ALLAH AKIL FİKİR VERSİN NE DİYİM DAHA BAŞKA BİRŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Herkese iyi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat067

selam arkadaşlar dün yaşadığımız bu olaya şahit olacağım aklımdan bile geçmezdi pozantı ulukışla arasında konvoy halinde giderken karşımızdan gelen yabancı plaka bir tırdan bize doğru dolu suşişesi fırlatan bir o.ç bizim aynanın şöför camına doğru kırılıp katlanmasına sebebp oldu cam açık olduğu için şöför camımız kırılmadı ....
    allah tan şişe camdan içeriye girmedi yoksa aracı kullanan arkadaşımı yaralayabilirdi....
    konvoy ve neolduğunu anlayamamanın şaşkınlığını yaşarken haliyle duramadık bile zaten adam geçti gitti!!!!
    akaryakıt yüklü tankere içinde su dolu petşişe fırlatan araç içinde şöförü yaralamaya çalışan aracıma zarar veren ve oradaki bütün insanların canına kasteden bu adi şerefsiz adamın Allah belasını vesin...

bakıyorum ankara adana otoyolu açılmış mis gibi gitmek dururken hala zor edip pozantı ulukışla yolunu kullanmaya çalışanları da bu arada kınıyorum....

tehlikeli madde taşıyan araçların otoyola girmesi yasak olmasa ulukışla pozantı yolunan asla gitmem....

ama yasal hızımızın 50 km olduğu ve peşimize takılan araçların uzun kuyruklar oluşturmasına istemeden sebep verdiğimizi fakat yanımızdan geçen araçların korna basmaları şöförlerin el kol işaretleri....
    yetmiyomuş gibi karşımızdan gelen araçtan bize doğru dolu su şişesi fırlatmasına artık yeter noktasına geldiğini herkese anlatmak istiyorum ....
    ya tankerlere açın otoyolu kensdi halimizde işimizi yapalım yada trafikmi koyuyon kantarmı koyuyon ne yapıyorsan yap şu kamyon trafiğinin otoyola akmasını sağlayıcı önlemler alınsın artık...........

Gerçekten çok ilginç bir olay.

Muhtemelen arkadaki konvoya bakarak, size o konvoyu oluşturduğunuz için -aracın tanker olduğunu farketmediğini farzediyorum" "aklınca" tepki göstermiş.

Terbiyesizlik hatta şerefsizlik...

____

Tankerlere otoban neden açık değil ki ? Halbuki çok saçma bir şey.
    Araç kaza yaptığında otobanın kapanacağından mı korkuyorlar ?

Avrupa'da yaşayan arkadaşlara soralım. Avrupa'da böyle bir uygulama var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: murat067

selam arkadaşlar dün yaşadığımız bu olaya şahit olacağım aklımdan bile geçmezdi pozantı ulukışla arasında konvoy halinde giderken karşımızdan gelen yabancı plaka bir tırdan bize doğru dolu suşişesi fırlatan bir o.ç bizim aynanın şöför camına doğru kırılıp katlanmasına sebebp oldu cam açık olduğu için şöför camımız kırılmadı ....

Gerçekten çok ilginç bir olay.

Muhtemelen arkadaki konvoya bakarak, size o konvoyu oluşturduğunuz için -aracın tanker olduğunu farketmediğini farzediyorum" "aklınca" tepki göstermiş.

Terbiyesizlik hatta şerefsizlik...

____

Tankerlere otoban neden açık değil ki ? Halbuki çok saçma bir şey.
    Araç kaza yaptığında otobanın kapanacağından mı korkuyorlar ?

Avrupa'da yaşayan arkadaşlara soralım. Avrupa'da böyle bir uygulama var mı ?

otoban açıktırda yolda tünel varsa muhtemelen akaryakıt yüklü araçlara kapalıdır. o yüzden dağ yolunu dolaşıyorlardır.

2 ay öncesine kadar bilecik tünelide akaryakıt yüklü araçlara kapalıydı mecbur gülümbeyi tırmanıyorduk.

ben tanker işinde yeniyim gerçi ama bu hız sınırı işi gerçekten çok zorluyor insanı. kamyon duruyormuş gibi geliyor, yol bitmiyor, yetmezmiş gibi diğer araçlar devamlı taciz ediyor. henüz camıma pet şişe atılmadıysada üzerime yatıran bir kaç tırcı oldu. yediğimiz kornanın haddi hesabı yok. sanki keyfimizden 60'la gidiyoruz. 70 yapsan polis hemen yazıyor takografa cezayı. gerçekten zor meslek tankercilik.
  • merhaba arkadaşlar
    >>  13 YAŞINDA !

1846T basamak olayından vaz mı gecti acaba?ben takip edemedim,daha önceleri bir kısmı kapalıydı,benim gördüğümdeyse açık tamamen
    >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

merhaba arkadaşlar

1846T basamak olayından vaz mı gecti acaba?ben takip edemedim,daha önceleri bir kısmı kapalıydı,benim gördüğümdeyse açık tamamen

Ses geldiğine dair şikayet gelmiş ve bu parçayı almışlar.

Ee, demiştik daha araba ilk çıktığı zaman. Ama OTOSAN Mühendislerinde nereye o estetik anlayışı ?
    SCANIA 97'de koymuş, daha sonra kaldırmış. Bir akıllı sen misin ?
  • tankerler için tüneller yasak ve ankara adana otoyolunda 8 tane yanılmıyorsam tünel var
  • Dediğiniz yolun o kadar kalabalık olmasının sebebi sadece tanker değil diğer tırlar da o yolu kullanıyor.

Fazla ücret alındığı ve yolu uzattığı için bizimkiler dahi birçok araba ulukışla yolunu kullanıyor.Otobana girmiyorlar yani.

Herkese iyi akşamlar bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.