Şimdi Ara

12de sevgili yapılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler 11de hoslandigim bir kız vardı muhabbeti ilerletmeyi dusunuyorum sizce 12de sevgili yapılır mı? Düşünceleriniz nelerdir? Sınav açısından herhangi bir etkilenme durumu olur mu? Simdiden tesekkurler

• Çalışan kız arkadaş
  • Kardeşim kitapta bile yazıyor 12.sınıfta çalışkansan sevgili yapılmaz

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yes beyb -- 28 Haziran 2021; 13:3:18 >
  • Gerçek bir dh komandosu lise boyunca bile yapmaz.Yaptıysan geçmiş olsun.
  • Yap gitsin aga bak rahatına, ayrılırsan çok depresyon yaşama yeter
  • Ben yaptım onun sayesinde ders çalışıyorum.
  • Eşimle 11. sınıfın sonunda çıkmaya başlamıştık.
  • Yapılmaz kardeşim ben yaptım pişman oldum sınavdan 20 gün önce ayrıldık eğer ayrılman benimki gibi zamansız olursa sorun yaratır
  • 12de yaptığı sevgili yüzünden mezuna kalmayacak(rahatlıkla ilk yılında derece yapıp gidecek) olan arkadaşım mezuna kalmıştı. hem sevgilisinden hem de yksden darbe yemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: pichbomber

12de yaptığı sevgili yüzünden mezuna kalmayacak(rahatlıkla ilk yılında derece yapıp gidecek) olan arkadaşım mezuna kalmıştı. hem sevgilisinden hem de yksden darbe yemişti

arkadaş mıyız acaba

• Yapılmaz
  • Yoksa yapma varsa bozma

• Kıza ve sana bağlı değişir bence. Kız böyle sürekli ilgi istemeyecekse durumun farkındaysa hatta o da sınava hazırlanan birisi olsa daha iyi olur sorun olmaz. Rahatlatır konuşmak falan stres atarsın. Ama sürekli böyle ilgi isteyen kıskançlık yapan yoran bir tipse hiç bulaşma
  • yapma aga yapma ben bu sene yapmadım kafam aşırı rahat arkadaşım yaptı buluşma kavga vs içine ediyor sınav senesinin
  • Kendine saygın yoksa yap
  • yapılır, yapılmamalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.