L

Er
28 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Gaziantep islam Bilim ve Teknoloji üniversitesiymiş yeni haberim oldu daha önce açıldıysa da Tıp,Hukuk,Ceng,EEE vs gibi sayısal bölümler mevcut  .GTÜ nden sonra GİBTÜ.Android ve ios cihazlarda zikirmatik,kıble bulucu vs gibi uygulamaların geliştirilmesini bekliyorum.Rektörü Nihat Hatipoğlu bu arada yorum sizindir.

Tıp yazmanın tek mantıklı tarafı budur.Şimdi ilk 20k ya sadece 20k kişi girecek ki epi topu toplasan 3 4 tane üni var teknik alanda iyi diyebileceğimiz şimdi size bir soru TU Wienli TU Berlinli bide RWTH Aachen vs TU Erzurum  Değerli hocalarım burada hardcore grup yok mu bana mı öyle geliyor yani çoğumuz diyoruz mezun ol dil yap staj falan kendini geliştir yallah avrupaya avrupada ki adam niye alsın ki şaka gibi gerçek TU erzurum fazla uç örnek olmuş olabilir ortalama GTÜ diyelim GTÜnlü olsan bile geridesin her türlü benim alamancı olup tr ye bmw yle gelip Türkiye çok iyi yeğenim diyecek inancım kalmadı GG WP avrupa

Denemeyi bugün aldım.Siteden giremiyorum yok mu bunun cevap anahtarı

Arkadaşlar almaya da uni okuma ihtimalim var.Yakiniz var mi okuyan gidipte mokoko olmayayım.Onerilerileriniz ve fikirleriniz
Bremen Üni düşünüyorum yakınlarım da orada ekşi de bir kac bir şey okudum gidenelr mokoko olmuş maddi olarak sıkıntıli olmaz gibi
Arkadaslar sayi problemlerinde 8.testeyim bir soruya 3 dk 4dk veriyorum cozen varsa cok mu yavasim
Silinsin
Evet forum uyeleri video çözümlü diye aldiginiz ama cozumu izlemenin iskence haline dönüştüğü kitaplari alalim.
Çağrışım
Simya
Analitik
Daha var eminim güncelleyceğim
Herkes yks2021 den ne bekledigini yazsin hocam benim kafam şuna takildi
2021 e ilk defa girecekler 11.sinifta konu işlemediler 2.donem e bu gidişle 12 yi de isleyemeyecekler yani hocam 2010 ve 2020 nin otesinde bir yigilma olabilir gibi geliyor sizce??
Gecen senenin kahini aydinlat ortaligi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 166
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.