Şimdi Ara

123 ekran TV duvara asılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 49" TV için duvara monte etmek tehlikeli, garantisi devre dışı kalır falan deniyor? TV zaten pahalı üstüne masaya verecek durum yok şu an, ps4 için duvara monte daha uygun gelmişti bana. Riskli bir şey mi ki büyük TV leri duvara monte etmek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tehlikesi nedir hocam, düşme tehlikesi mi?

Ben 50" kolona asmıştım çelik dübelle. Tuğlaya asılmamalı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben suntaya astım 65 inç vestel TV yi. True story. Suntaların toplam kalınlığı 6 cm. Bir tane lamayı 8 tane vida tutuyor. Ne diyorsunuz siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Tehlikesi nedir hocam, düşme tehlikesi mi?

Ben 50" kolona asmıştım çelik dübelle. Tuğlaya asılmamalı bence

Aparatın TV paneline zarar verme ihtimali varmış. 49" LG LED TV için hangi aparatı almalıyım? Tv yi mağaza servisi getirip kuracak ama duvar aparatı bizden, bunu nereden temin edebilirim hiç bilmiyorum kötü bir şey alıp TV yi riske etmemek gerek sonuçta

• Kim soyledi bunu.Kardesimin 60 incini ettik biz.Arkadasim philips 55' 8908 design line sini etti arkadasim ki 13cm lik vidalarla duvara mihlandi.Tv 40kg kadardi.Bendede 8908 in 46' olani yine duvarda.

Saglam sekilde monte edildikten sonra sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 23 Şubat 2018; 23:24:18 >
  • Ben de 3 gün önce 55 inç lg oled aldım 16 kg civarı sanırım ağırlığı duvara monte ettirmeye niyetlendik. Evde bebeğimiz var sapasağlam monte ettirmek istiyorum.

Yarın teslimata gelecek servis montaj esnasında neye dikkat etmem gerekir. Kaç lık vida kullanması lazım mesela pek anladığım işler değil maalessef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 24 Şubat 2018; 1:11:57 >
  • Benim 3 gün önce aldığım 55 inç LG tv şu aparatla bugün servis yetkilisi tarafından asıldı. Bir sakıncasınolur mu acaba?

Evde çocuk var daha güvenlisi varsa ücretini vereyim iyi bir aparat kullanın dedim fark etmez bu da iş görür dedi gelen kişi. Siz ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Benim 3 gün önce aldığım 55 inç LG tv şu aparatla bugün servis yetkilisi tarafından asıldı. Bir sakıncasınolur mu acaba?

Evde çocuk var daha güvenlisi varsa ücretini vereyim iyi bir aparat kullanın dedim fark etmez bu da iş görür dedi gelen kişi. Siz ne dersiniz?

Peki aparata ne kadar ücret ödediniz yoksa onlar mı getirdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ecconiet

quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Benim 3 gün önce aldığım 55 inç LG tv şu aparatla bugün servis yetkilisi tarafından asıldı. Bir sakıncasınolur mu acaba?

Peki aparata ne kadar ücret ödediniz yoksa onlar mı getirdi?

Tv yi aldığım mağaza 35 tl karşılıpı satmıştı aparatı bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Askı aparatı metal bir materyale sahip montaj işçilik Doğru montaj yapıldıysa sorun olmaz rahat olun buna benzer belki kalitesi
    biraz daha iyi diyebileceğim askı aparatı kullanmıştım tabi 40 kg plazma tv içindi bence sorun olmaz

Çokmteşekkürler içimi rahatlattınız. Kurulumdan sonra servis elemanını aradım ama meşguldü heralde açmadı telefonunu. Ama yine de görüşebilirsem kendisine de aırmayı düşünüyorum bu mevzuyu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.