Şimdi Ara

samsung h6470 kumanda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
42.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • televizyonu alalı 1 ay olmadı kumanda calısmıyor sadece kapama-acma tusu calısıyor klavye baglı tv ye ordan herseyı yapabılıyorum ama kumandada sorun var nedenı nı bılen varsa yardım edebılırmı

• musterı hızmetlerını aradım 2 tusa bırden basmamı soyledıler oldu calısmayanlar ıcın ana tusun altındakı 2 tusa bırden basıp calıstırabılırler
  • bana da aynısı oldu. rahat 1 saat uğraşmışımdır. pil bitmiştir diye yol teptim yeni pil aldım. sonra pili değiştirmek için kumandanın arka kapağını açtım bu sefer ne yazıyor diye okuyayım dedim. Kumanda ile tv yi eşlemek için o iki tuşa basmam gerektiği yazıyordu :) cem yılmazın dediği gibi kullanma talimatlarını okumak bize göre değil galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55yuemdu55

televizyonu alalı 1 ay olmadı kumanda calısmıyor sadece kapama-acma tusu calısıyor klavye baglı tv ye ordan herseyı yapabılıyorum ama kumandada sorun var nedenı nı bılen varsa yardım edebılırmı

aynisini bende aldim pazartesi günü getirecekler bakalm .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

musterı hızmetlerını aradım 2 tusa bırden basmamı soyledıler oldu calısmayanlar ıcın ana tusun altındakı 2 tusa bırden basıp calıstırabılırler

Eyvallah kardeş bugün aynı problemi yaşadım az daha kumandayı kıracaktım sayende bu problemi hallettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

quote:

musterı hızmetlerını aradım 2 tusa bırden basmamı soyledıler oldu calısmayanlar ıcın ana tusun altındakı 2 tusa bırden basıp calıstırabılırler

Eyvallah kardeş bugün aynı problemi yaşadım az daha kumandayı kıracaktım sayende bu problemi hallettim..

ne demek yardımım olduysa ne mutlu bana
  • Konu hortladı ama hangi 2 tuş birisi yardımcı olabilirmi acaba

• Ok tuşunun solunda ve sağında bulunan tuşlar.

Return(Exit) ve Guide(Ch.List) tuşlarına aynı anda 3 saniye basılı tut. Tv'nin sol altında bluetooth simgesi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİSC0VERY

Ok tuşunun solunda ve sağında bulunan tuşlar.

Return(Exit) ve Guide(Ch.List) tuşlarına aynı anda 3 saniye basılı tut. Tv'nin sol altında bluetooth simgesi çıkar.

Çok teşekkürler 👍

• quote:

Ok tuşunun solunda ve sağında bulunan tuşlar.

aynı sorun bende de var. sadece acma kapama oluyor.

dediğiniz gibi tuşlara basılı tuttum fakat uygun değildir yazsı geliyor..

şimdi hangi tuşa bassam uygun değildir diyor..
  • Return ve guide tuşuna aynı anda bluetooth simgesi çıkana kadar bas. Dediğin şey geçen oldu. Bende bir türlü tanıtamadım. Ama tuşa basılı tutunca tanıdı. Bende de sadece açma-kapama çalışıyordu.
  • quote:

Return ve guide tuşuna aynı anda bluetooth simgesi çıkana kadar bas. Dediğin şey geçen oldu. Bende bir türlü tanıtamadım. Ama tuşa basılı tutunca tanıdı. Bende de sadece açma-kapama çalışıyordu.

cevap için teşekkürler. 1 dk boyunca basılı tuttum fakat bluetooth simgesi gelmedi.

daha önce tuşlara bastığımda hiç bir tepki vermiyordu, dediğiniz yöntemi ilk defa yapınca uygun değildir uyarısı alıyorum.. yani tuşlar calışıyor gibi tvnin sensörü her tuşa bastığımda algılıyor.. fakat uygun değildir uyarısnı hala aşamadım.
  • Pilleri değiştirmeyi deneyin. Bir de hangi tuşlara basıyorsunuz? Misal digitürkte üyelik paketinde olmayınca kumandadaki bazı tuşlar çalışmaz.
  • quote:

Pilleri değiştirmeyi deneyin. Bir de hangi tuşlara basıyorsunuz? Misal digitürkte üyelik paketinde olmayınca kumandadaki bazı tuşlar çalışmaz.

Return ve guide tuşuna aynı anda basıyorum, hiçbir paket aboneliğim yok.

pilleride yeni değiştirdim. yalnız bazen kumanda belirli aralıkta calışmama durumu oluyordu. şimdi hepten gitti.

şuanki tek sıkıntı uygun değildir yazsı neden geliyor. yazılımla ilgili bir problem mi var anlamadım.
  • Hocam ben d-smart kullanırken oluyordu senin dediğin. Örneğin tv kumandasından kayıt tuşuna yani sarı tuşunu basınca uygun değil yazıyordu. Çünkü kayıt yapabilen bir kutu değildi bana gelen. Yani digitürk veya d-smart gibi bir platform kullanıyor musun?
  • quote:

Hocam ben d-smart kullanırken oluyordu senin dediğin. Örneğin tv kumandasından kayıt tuşuna yani sarı tuşunu basınca uygun değil yazıyordu. Çünkü kayıt yapabilen bir kutu değildi bana gelen. Yani digitürk veya d-smart gibi bir platform kullanıyor musun?

digitürk veya d-smart gibi bir platform kullanmıyorum. sizin bahsettiğiniz bende de oluyordu. benim anlamadığım bluetooth simgesi neden cıkmıyor.
  • Hocam internette de araştırdım ama bir şey çıkmadı. Bence samsung müşteri hizmetlerini arayın. Onlar yardımcı olsun.
  • quote:

Hocam internette de araştırdım ama bir şey çıkmadı. Bence samsung müşteri hizmetlerini arayın. Onlar yardımcı olsun.

Yardımınız için teşekkürler. Bugun müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı bıraktım. Sanırım benim kumanda bozulmuş olabilir.
  • Yeni aldigim tv nin ara sira kumandada laser i calismiyor... Pilleri cikarip takinca duzeliyor... Baska sorunu yok

• Çok teşekkürler.Return ve Guide tuşlarına birlikte basınca tv ile kumanda tekrar eşleşti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.