Şimdi Ara

120 bin tl ye araba olmaması... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an piyasa düştüğü için 2015-2016 model b sınıfı kazasız düşük km dizel alabilirsiniz 120'ye. Lpg problem değilse tabiki sıfır egea o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr0742 -- 21 Ocak 2021; 8:44:30 >
  • Bu piyasa böyle gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük km B sınıfı benzinli, manuel ne alınabilir 100-120 bandında? İlanlar yüksek o yüzden buradan da yazmak istedim.

• Egea dışında mantıklı bir tane tercih yok. Hep 4-5 yaşında eski arabalar var..

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    2013 2014 bakımlı bir c sınıfı ford sıfır egeayı 2 ye 3 e katlar güvenlik ve konfor bakımından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

2013 2014 bakımlı bir c sınıfı ford sıfır egeayı 2 ye 3 e katlar güvenlik ve konfor bakımından.

120'ye temiz kazasız - düşük km focus mu var?

• eğer bakmasını biliyorsan var: renault clio 4 0.9 tce 2019 veya 2020 bulursun.

Düştükten kastın 50 60 ise mümkün değil. Ancak bakımlı olan 180-250bin bandı gayet iş görüyor. O motorlar 700-800bin yapabilecek kabiliyette. Yeter ki bakımlı olsun.
    Kazasız kısmı biraz dertli evet. Önden darbesi olmayan bulmak zor.

Haziranda 93 e 223bin de 2013 almıştım kazasız ve servis bakımlı filo çıkışlı Şu an 242 oldu servis bakıma devam ediyorum. Çok şükür beni üzmüyor. Bazen acaba ega falan alsamıydım diye gidip geliyorum, sonra güvenlik kısmı aklıma geliyor, yol tutuşu VS... Ben buna Bi 100bin biner satarım diyip geçiyorum.

Boya işine çok takılmamak lazım. Ağır kaza durumu yoksa, kapı bagaj cart curt işine takılan çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 21 Ocak 2021; 10:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

O fiyata focus alacağına eşek al daha iyi. Çünkü insan eşeğe özen gösterir ama arabasına göstermiyorlar.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi büyük kaza olmadıktan sonra sorun yok, usta parça derdi olmayan bir araç max 10bin harcar arabayı sıfır gibi yaparsınız.

Büyük kazası olmasın yeter.
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Kasımda 80000 e 2010 kia rio sedan full paket gibi birşey aldım. Alan kişide muhtemelen 40 50 bine aldı 1 sene oldu demişti. 2 lokal boya, full orjinal, amfili androidli bass vs ses sistemi var zenon far var. Amerikan park geri görüş vs var. 135000 km de 1.4 Benzin lpg. Aküsü bile orjinal çıktı. Akü ve baskı balata vs değiştirdim, tüm sıvılarını değiştirdim toplam 2000 de öyle gitti. Biniyoruz bakalım.
  • ~Anor~ kullanıcısına yanıt

anlıyorumda işte herkesin düşüncesi farklı oluyor. günümüzde araç edinmek zorlaştı, "almışken sıfır alayım en az 6-7 sene binerim" diyor bazıları, şimdi 200bin km'yi devirmis araca 6-7 sene nasıl binicen, sorun orda hocam.

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt
    Bence de hatta urban paket özellikleri ile tam bir aile arabası gibi içi de ferah teknolojik olarak da adamlar koymuş ekranı falan alınır 6 sene rahat binilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Bence de hatta urban paket özellikleri ile tam bir aile arabası gibi içi de ferah teknolojik olarak da adamlar koymuş ekranı falan alınır 6 sene rahat binilir.

tekrar söylüyorum her ne kadar fiat grubunu sevmesemde şuan ülke şartlarında 150k bütçe ile en mantıklı araç sıfır km 2021 model Egea 1.4 urban'dır.

Aynen hocam her tarafı boyalı değişenli km düşürülmüş araba almak yerine mis gibi 2021 model al geç
  • geçen sene bugün 110bin liraya 2014 1.4TSI DSG Passat aldım, üzerine 40bin koyup B8 kasa olanını alabiliyordum. şimdi bu aracı satsam üst kasası için üzerine 100bin koymam gerekiyor.

Döviz artışından bağımsız akılalmaz bir fiyat artışı var, ben de fiyatların düşeceğini düşünüyorum .

Bekliyorum araç değiştirmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Egea al kafan rahat olsun milletin eskisiyle uğraşma

2020 eylulde aldım

115,400 liraya geldi metalik renk dahil 1.4 easy

Formula yarışlarına katilmayacaksan seni a noktasından b noktasına rahat goturur

İşimi goruyor , garantisi var , servis ağı geniş

Neden aldın yaaa.

"Egea alanlar ne iş yapıyor" diye başlık açmana az kalmıştı.

• 150 bine c egea cross alinir ve mis gibi de binilir. Bence ikinci ele 120 rakam ayirmaktansa fiat markasina yonelebilirsiniz
  • 94 e aldığım araba olmuş 140 bin TL, satsam da alabileceğim araba yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.