Şimdi Ara

🔗12 ve Mezunlara Kritik YGS/LYS Önerileri🔗 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
269
Favori
22.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine faydali bir güncelleme olmuş ellerine sağlık. Zaten ölüm orucundan da bu beklenirdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YGS SÜRECİMİN YARISINI YAZDIM YARISINI DA YARIN YAZAYIM BAYA UZUN.
  • yazdığım yazıları düzeltmeye çalışacağım , güncelleyeceğim.İçeriği bayağı bir geniştmeyi düşünüyorum.Bekleyin siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor zey

Yine faydali bir güncelleme olmuş ellerine sağlık. Zaten ölüm orucundan da bu beklenirdi :)

daha bu yazdıklarım ne ki :D içeriği çok genişleteceğim , ölümorucuna yakışır bir şekilde.Demiştim ya hocam size yıl içerisinde bir çok hatam oldu onları da anlatacağım aman siz düşmeyin bu hatalara
  • Twitter ve facebook u kapattım şuan allahım sana geliyorum

NOT.: gerçekten dondurdum.)

• On numara

• buradayım

• Ne soylersek soyleyelim ygsye kadar ygs kasacaksiniz. Lutfen ygs calismayi en gec aralıkta bırakın yoksa uzulursunuz. Lysniz kotu gecer demiyorum ama calismasaydim da bu kadar yapardim diyeceksiniz ygs için.

• quote:

Orijinalden alıntı: tpdr01

çok SEVDİĞİM,TECRÜBELİ HATTA BANA YIL İÇERİSİNDE REHBERLİK YAPMIŞ ARKADAŞIM SİZLER İÇİN TAVSİYE YAZISI YAZACAKTIR.ATIN FAVA BEKLEYİN.KENDİSİNDEN ÖĞRENECEĞİNİZ ÇOK ŞEY OLACAKTIR.BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ

http://forum.donanimhab...48/f_//tm.htm#107442348

acılmıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Twitter ve facebook u kapattım şuan allahım sana geliyorum

NOT.: gerçekten dondurdum.)

inanir misin aynısını ben de yaptım. yapicagim hiç aklıma gelmezdi ama bütün sosyal medya hesaplarimi kapattim, bazılarında da hesabı sildim instagram snapchat vsvs :')

• Bugün akşam ise ygs tecrübelerimi anlatmaya devam edeceğim.Sizin için Yaz programı yapmayı düşünüyorum.Sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz
  • İnstagram ve snapchat e kıyamam zaten vaktımı en az yiyen onlar onlarda kalsın. Dimi.. .

Bu ara zaten kendimden beklenmicek şekilde ders çalışma azmi sardı evdekiler şaşkın buda tam oldu. Tek isteğim itü makina mühendisliği yada koç %50 burslu makina mühendisliği. Ayrıca TEMEL LİSESİ KAYDOLAN VAR MI? Benden başka kültür özele yazıldım inşallah güzel eğitim alırız

Düzeltme : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 30 Haziran 2015; 4:15:42 >
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    benim de en cok vaktimi yiyen onlardi.. neyyyse kurtuldum sonunda.

ben kendi okuluma devam edicem. özel fen lisesi, seneye tamamen ygs lys hazirlik yapicak. Bu arada cerrahpasa tip istiyorum ben de. insallah iyi bir yil olur hepimiz icin

• Merhaba, ben bu yaz ygs fiziği bitirdim ygs matematik sonuna geldim sayılır. Fizikten simetri konu anlatımlı bitti biraz netten falan çözümlü soru çözdüm. Matematik ise nerdeyse bitecek konu videoları izleyip ilk adım ygs mat soru bankasını bitiriyorum. Ağustosun 3ünde okulun kampı başlayacak o zamana kadar 20 gün bir vaktim var. MF-4 den seçim yapacağım hedefim 20k o yüzden mat ve fizik önemli. 20 günde mat ve fizikten ygs denemesi mi çözeyim yoksa yeni derse mi başlayayım. Okul başlarsa zaten dersleri göreceğiz o yüzden deneme çözeyim diyorum sizin tavsiyeleriniz neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StealheX -- 30 Haziran 2015; 5:08:09 >
  • Fizik dersine zor diyenler için bir tavsiyem var. Zor mekanik sorularıyla uğraşmayın. Çıkan sorular o kadar basit ki size anlatamam. Bu senenin ygs'de ki basit makine sorusu bunun özeti.

• quote:

Orijinalden alıntı: StealheX

Merhaba, ben bu yaz ygs fiziği bitirdim ygs matematik sonuna geldim sayılır. Fizikten simetri konu anlatımlı bitti biraz netten falan çözümlü soru çözdüm. Matematik ise nerdeyse bitecek konu videoları izleyip ilk adım ygs mat soru bankasını bitiriyorum. Ağustosun 3ünde okulun kampı başlayacak o zamana kadar 20 gün bir vaktim var. MF-4 den seçim yapacağım hedefim 20k o yüzden mat ve fizik önemli. 20 günde mat ve fizikten ygs denemesi mi çözeyim yoksa yeni derse mi başlayayım. Okul başlarsa zaten dersleri göreceğiz o yüzden deneme çözeyim diyorum sizin tavsiyeleriniz neler ?

Sadece Ygs için mi diyorsun denemeyi ? Bence derse çalış önce.Hocaların anlatması bir yere kadar hem sen çalışıp gidersen daha iyi anlarsın dersi.Hocam şöyle yap.20 günde bence 10 ve 11 in matematik-fiziğini bitir.Ama fizikte mekanikte pek fazla takılma.Yani öylee zor dinamik , atış vs. soruları çözüp de canını sıkma.Çünkü gerçek sınavda o kadar kolay geliyor ki bu yıl ki soruları görsen gülmekten ölürsün :) Adam bu yıl 125 metre yükseklikten uçan uçakla alakalı çok basit düzeyde soru geldi.Ve her yıl da böyle basit sorular gelmekte.Hocam ben o kadar elektirik kirşof rlc lc emk vs. çalıştım çıkan soru içler acısı.9.sınıf öğrencisinin yapabileceği düzeyde.Demem şu ki fen türkiye ortalamasının çok kötü olması nedeniyle bence adamlar feni çok basit soruyolar.O yüzden fazla kasmadan orta şekerli olarak konuların hepsini bitir.Burada önemli olan tüm konulara hakim olmak.Fiziği zaten 20 günde böyle çalışırsan hemen bitirirsin.Ama tabi zor sorular üzerin de kafa yorman faydana olacaktır.Matematik ise 10.sınıf zaten hemen biter.11.sınıf da kolay zaten.9.sınıf matematiğini ise biraz zaman alır.Matematiğin iyi ve iyi değilse kardeş sabah Teknofemden izle sonra al eline test kitabını çöz testleri hızlıca böyle böyle çok hızlı bitirirsin.Adam kötü bilene de iyi bilene de hitap ediyor.Sen 20 gün bunları yap iyi olur.Hatta yatarken de 10 ve 11 ın kimyasını tekrar amaçlı okuyabilirsin faydana olur :)

• Yerimizi bizde alalım :D
  • Ben şu köşeye kıvrılayım.
    Bana bir çay çek Rüstem abi.

Lys' önerilerini, kitap tavsiyelerini merakla bekliyoruz.
    Ellerine sağlık.

Edit:
    @tpdr01 Sen yetkili bi' abiye benziyon.
    Salonun klimasu bozulmuş abi, toz üflüyor bi' yaptır ya çiğerim soldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyche of Batman -- 30 Haziran 2015; 11:45:59 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.