Şimdi Ara

12 şubat: low'ların mutlu olacağı tarıh | LITE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emulator derdınden kurtularak, pubg PC LITE gecme zamanı 12 subattır. gerek sacma ıtem toplama olayı, otomatığe alsan ne kadar gereksız varsa cantada olma derdı, oto kapansa tek tek toplama derdı, ıkıde bır yukarda cıkan ( BAS CTRL IMLEC GELSIN ) gıbısınden yazı yuzunden ıkıde bır savas ortasında cıkan ımlec ve oyunun elının kontrollerınden kayıp gıtmesı ve sonucunda ölmen...

daha uzar gıder bu lıste. en azından LITE PC olsun uyumlu surum olsun. grafıklerı en azından emulatordekı akıcı mod kadar bıle olsa gene oynarım sıkıntı yok. sıstem gereksınımlerınde mınımum 4 gb ram ıntel hd graphıcs 4000 ıstıyor.

ben 4gb ram
    520m 1gb 800mhz ekran kartı
    i5 turbo 3.00 ghz ıslemcı

ıle rahat oynarım dıye dusunuyorum. 60 FPS zor ama akıcılığı bozacak bısey olmaz bence. denemeden yorum yapmayalım. suan VPN tayland surumu ıle gırebılırsınız ama pıng degerı 250ms lere kadar cıkacagı ıcın ne oyun ıner (50kb/sn hız bulunuyor) ne de ındıkten sonra oynanır. ulan emulatorde bıle 100ms olunca oyun kafayı yıyor.

low lar mutlu artık. en basta ben

• Ne var 12 şubatta avrupa serveri mi geliyor?
  • suan sadece tayland surumu bulunduran ve sadece VPN ile giriş yapılıp yaklaşık 250-300ms ile oynayabileceğimiz daha dogrusu agız tadıyla oynayamayacagımız server var. 12 subatta global server yanı tum dunyaya gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

suan sadece tayland surumu bulunduran ve sadece VPN ile giriş yapılıp yaklaşık 250-300ms ile oynayabileceğimiz daha dogrusu agız tadıyla oynayamayacagımız server var. 12 subatta global server yanı tum dunyaya gelecek.
    Dünden beri bakınıyorum ben bir açıklama göremedim o yüzden sordum daha çok var falan diyorlardı global sürüm için ama iyiymiş haftaya kavuşuyoruz şükür. Ne pc ne mobil sürümü oynanıyor pc de ama bunu açar inşallah pc.
  • pc den emülatör kullanarak mobıle oynuyordum. kanser sebebı baska hıcbısey degıl. donması ayrı dert kasması ayrı dert. fare takılması ayrı dert. hele yukarda ıkıde bır cıkan " bas ctrl fare ımlecı gozuksun" yuzunden oyun gıdıor ımlec gelıyor klavyeyı daha sımdı sınırden kırdım, sıra bılgısayara gelecegı ıcın bıraktım oyunu 12 subata kadar pubg yok bana
  • quote:

pc den emülatör kullanarak mobıle oynuyordum. kanser sebebı baska hıcbısey degıl. donması ayrı dert kasması ayrı dert. fare takılması ayrı dert. hele yukarda ıkıde bır cıkan " bas ctrl fare ımlecı gozuksun" yuzunden oyun gıdıor ımlec gelıyor klavyeyı daha sımdı sınırden kırdım, sıra bılgısayara gelecegı ıcın bıraktım oyunu 12 subata kadar pubg yok bana
    Aynen hocam bikmistim ben de onlardan. Neyse tek umudum bu lite yoksa kapatiyorum pubg defterini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne demek oluyor yani biraz açıklarmsn lite olunca noluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    daha az sistem gerekiyor. en az intel hd 4000 ile açılıyomuş
  • quote:

daha az sistem gerekiyor. en az intel hd 4000 ile açılıyomuş
    12 sinde kesin geliyormu hocam

bı kac forumda gormustum 12-13 subat gelebılır yazıyodu ve emülatörden pubg mobıle oynayan youtuberlar tayland vers. VPN ıle baglanıp ön oynama yaparak bızlere gosterdı ve vpn ıle ugrasmak ıstemeyenler ıcın subatın 2. haftasının baslangıclarında 12-15 arasında gelebıleceklerını soyledıler. bende vpn ıle ındırmeyı denedım 50kb/sn hız olunca vazgectım. 12 subatta kendı net hızım 2.5mb/sn ıle daha rahat ındırırım ve oynarım
  • Elemanın biri yazmış bu sürüm için 100 kişiden 99 hileli oynarsınız artık diye youtubede oyun çıkmadan hilesi çıkmış diye video var oynanmayacak hileden anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 4 Şubat 2019; 21:4:15 >
    hile üretenin de, satanin da, alanin, da ve kullananin da allah belasini versin

• quote:

hile üretenin de, satanin da, alanin, da ve kullananin da allah belasini versin
    Hocam gerçekten 12 Şubat'ta çıkacak mı ? Ona göre umut bağlayacağım da.
  • Umarım Ultra'da oynayabilirim bu sistemle.

GTX 760 2 GB
    8 GB RAM
    AMD FX6300
    SSD YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Hocam gerçekten 12 Şubat'ta çıkacak mı ? Ona göre umut bağlayacağım da.

Alıntıları Göster
    Kesin bir tarih yok ama facebook sayfasına girip bakarsanız daha yeni 4-5 ülkeye daha açmışlar oyunu bence 12 şubatta gelmez. Resmi bir açıklama bile yok zaten boşa gaza geldik bence.
  • Az önce VPN ile bağlanmayı başardım. Grafikler ve oyun motoru kesinlikle muhteşem olmuş. İnanılmaz derecede çok hoşuma gitti. Yalnız oyuna girdikten 1 dakika sonra oyun donuyor ve geliştiriciyle iletişime geçin diye hata veriyor. Oyunu kapatıp yeniden bağlandıktan 5 dakika sonra da yine aynı hatayı veriyor. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?

• bence hiç ama hiç iyi olmayacak sürekli hile yaparlar bedava olduğu için
  • oyun tam sürümü yayınlanmadığı ve vpn ile giriş yapıldığı için fazla ping değerinden dolayı böyle sorunlar TR'de yaşayanlar için söz konusu olabiliyor. VPN ile giriş yapmayı bende denedim ama hız düşük olduğu için vazgeçip 1 hafta daha beklemeyi göze aldım.

benim tek umudum böyle grafikler falan değil. şuanki pubg mobile'in akıcı ayarlardakı grafikleri bile tatmin edici. yeter ki haksız kazanç ve rekabet yaparak oyunun içine :poop: lamasınlar
  • quote:

oyun tam sürümü yayınlanmadığı ve vpn ile giriş yapıldığı için fazla ping değerinden dolayı böyle sorunlar TR'de yaşayanlar için söz konusu olabiliyor. VPN ile giriş yapmayı bende denedim ama hız düşük olduğu için vazgeçip 1 hafta daha beklemeyi göze aldım.

benim tek umudum böyle grafikler falan değil. şuanki pubg mobile'in akıcı ayarlardakı grafikleri bile tatmin edici. yeter ki haksız kazanç ve rekabet yaparak oyunun içine :poop: lamasınlar
    12 Şubat'ta çıkarsa mükemmel olur. Yalnız oyunda silah falan mobile göre çok zor çıkıyor. Otomatik item toplama da olmadığı için biraz sıkıntı ama alışılır.

• gtx 820m
    İ5 1.70ghz turbo bilmem ne ile 2.70 ghz
    4gb ram

Açarmı beyler ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.