Şimdi Ara

12 şubat: low'ların mutlu olacağı tarıh | LITE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kykyky

gtx 820m
    İ5 1.70ghz turbo bilmem ne ile 2.70 ghz
    4gb ram

Açarmı beyler ?
    Bence açar.

--------------------------------------

Yeni haber yok mu arkadaşlar ?
  • Ben denedim tayland serverini, lite sürümün mobil emulatöre göre çok daha kaliteli grafikleri var.. kasma vs yok.. mobilden sonra ben daha önce ne oynamışım dedirtiyor.. tek sorunum ses oldu, ayak seslerini duymak için sesi yükseltiyorum silah ve diğer sesler çok çok aşırı yükseliyor.. emulatördeki ses hassasiyetimi ayarlıyamadım..

en önemli kısmı ücretsiz olması aslında.. bende pc pubg zaten var ama arkadaşlarım para verip almak istemiyor, bu oyunda solo hiç çekilmiyor.. yani arkadaş grubu çok önemli takım girince zevkli oluyor, yoksa benim için soloda çekiciliği hiç yok. 1 yıldır pc pubg ye girdiğim yok..

ücretsiz olduğu için herhangi bir anti-cheat yazılımı eklenmez ise vay halimize..
  • Arkadaşlar resmi Facebook sayfasındaki duyuruya göre oyun 13 Şubat'ta ön indirmeye ve 14 Şubat'ta da oynamaya açılacak. Ancak dünya genelinde değil. Endonezya, Malezya, Singapur ve adını hatırlamadığım bir ülkede daha. Yani Avrupa sunucusu için daha çok bekleyeceğiz. Singapur bir nebze daha iyi olabilir. Garena ile belki VPN bile kullanmadan girilebilir. Önümüzdeki günlerde göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Arkadaşlar resmi Facebook sayfasındaki duyuruya göre oyun 13 Şubat'ta ön indirmeye ve 14 Şubat'ta da oynamaya açılacak. Ancak dünya genelinde değil. Endonezya, Malezya, Singapur ve adını hatırlamadığım bir ülkede daha. Yani Avrupa sunucusu için daha çok bekleyeceğiz. Singapur bir nebze daha iyi olabilir. Garena ile belki VPN bile kullanmadan girilebilir. Önümüzdeki günlerde göreceğiz.
    Demiştim ben. Daha aylarca gelmez avrupa serveri. Ne gerek varsa bu kadar teste çalışıyor işte oyun alt tarafı grafikleri kıstılar yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Demiştim ben. Daha aylarca gelmez avrupa serveri. Ne gerek varsa bu kadar teste çalışıyor işte oyun alt tarafı grafikleri kıstılar yani.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Bir kere de Türkiye'de test edin şu oyunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence açar.

--------------------------------------

Yeni haber yok mu arkadaşlar ?

Alıntıları Göster
    Saolun hocam bi youtube kanalında lowda 60-40 fps aldığını gördüm, benimle aynı özellikle bir pc de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen öyle. Bir kere de Türkiye'de test edin şu oyunları.

Alıntıları Göster
    Mantıklı aslına burada test etmeleri çok oynayacak insan var türkiyede. Nasıl olsa çoğumuzun sistemi çöp. Burada herkes oynayabiliyorsa dünyada da oynanır bence.

• Çıktımı oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Çıktımı oyun
    2-3 yorum üste bakarsan görürsün dostum yakın zamanda çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

2-3 yorum üste bakarsan görürsün dostum yakın zamanda çıkmaz.

Alıntıları Göster
    Hocam bu emülatör mal ya i7-8750h 1050ti 8 gb ram var görüntü istediğim gibi değil ram mi az sence

• quote:

Hocam bu emülatör mal ya i7-8750h 1050ti 8 gb ram var görüntü istediğim gibi değil ram mi az sence

Alıntıları Göster
    Hocam emülatör ayarlarında "oyun" sekmesine gelip oradan çözünürlüğü arttırıyor musunuz? O sistemin en azından 1080p'de 60 fps de rahat oynatması lazım bence.
  • Hocam hepsini denedm ya ultra hd ye bile aldım fps 59-57 ama böyle görüntü tok değil dalgalanıyo gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam hepsini denedm ya ultra hd ye bile aldım fps 59-57 ama böyle görüntü tok değil dalgalanıyo gibi
    Biliyorum maalesef hocam ben bile en düşükte oynuyorum öyle bir sorunum yok.
  • Şu elite çıksada oynasak ya adam gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.