Şimdi Ara

12. Sınıfta artık okula bağlı kalınmalı mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12nin 2. dönemine kadar okula hep devam ettim ve bu devamlılığı fazlasıyla yararını gördüm. Ama artık okul çok yoruyor ve okula çok bağlı kalmaktansa kütüphanede çalışmayı düşünüyorum. Okula gittiğim günler okul saatleri genelde verimsiz geçiyor ve eve geldiğimde çok yorulmuş oluyorum ve ders çalışmakta sıkıntı yaşıyorum. Kütüphaneye gittiğimde ise gün boyu güzel çalışıyorum ve eve gidip akşam da çalışabiliyor bu da bana ekstra çok şey yapabilme olanağı veriyor. Fakat bazı hocalarım bunu yapmanın sonuçlarının kötü olabileceğini söylüyor ve geçen senelerde yapan çoğu kişinin mezuna kaldığını söylüyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Tüm tavsiyelere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soruavcısı -- 13 Şubat 2020; 20:26:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 12.sınıfta açığa geçcem.
  • Ben saldım hocam 2.dönemle beraber. Okul yoruyordu beni.
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Peki bitmeyen konuları nasıl yapıyorsunuz?

• Soruavcısı S kullanıcısına yanıt
    ben geçen yılın ilk döneminde okuldan verim alamadığım için ikinci dönem saldım ama kendim çok iyi hazırlanamadım. bu yıl evde kendim hazırlanıyorum ve her şeyim planlı, düzenli. bırakacaksanız belli bir rotanız olsun, benim yaptığımı yapmayın.

• Soruavcısı S kullanıcısına yanıt
    Okulda Kimya ve Biyolojide 12.sınıf konularını bitirdik bende evden Matı bitirdim. Artık bakıyorum fizik dersi hangi günse o gün falan gidiyorum sadece. 11.sınıf konularını da temelim olduğu için youtubedan x2 hızda izleyip testini çözüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.