Şimdi Ara

12 saatte şampiyonlar ligine çıkıp 10 dk'De geri düşmek :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar köyüm full + full sayılır 5 top 10. seviye geri kalan herşey full yükseltmeler tamam vs. vs. barbar 40 oluyor kraliçe 20 (şampiyonluga çıkarken kullanamadım yükseliyorlardır)

arkadaşlar 2 bin kupam vardı ve şampiyonluga hic cıkmadım herşey eksiksiz olana kadar'da cıkmayacaktım ama dayanamadım.

köy binasını içeri aldım kara iksir deposunu dısarıda bıraktım 80 bin kara iksir vardı cıktıkdan 5 dk sonra 3 kişi saldırmıstı + 78 kupa sonra cıktım 20 dk sonra 200den fazla kupa derken

2 saat sonrasında 2 bin kupadan 2900'e ulasmıstım kara iksirde tabi baya azaldı.

sonra biraz'da kendim kasıyım dedim golemli saldırı taktiği ile saldırıya başladım 3195'e kadar kastım 5 kupa kasamadım çünkü 1 saati buluyordu bir savaşlık ordu.

neyse 1 saat sonra girdiğimde gene birinin saldırdığını kara iksir alıp kaçtığını gördüm ve şampyonlar ligindeydim 2 bin taşımı aldım.

ve gördüm ki 80 bin kara iksir verip 2 hatta 3 saat gibi bir süre'de bunu yapmak basit.

fakat asıl sorun ne iksirim kalmıstı ne kara iksir.

savaşta 120 bin iksir 2200 kara iksir harcıyordum bonus iksiri karşılasada kara iksir açıktaydı.

3200 kupadan sonra bir şey farkettim ki ne kadar fakit var alayı şampiyonlukta bütün köylerde 50 binden fazla ganimet bulamadım hepsi çok düşüktü ve benden çok çok kötüydüler ben kendimi hazır hissetmezken 9. seviye köy binasına sahip kişiler bile görüdüm.

çok değil 5-6 savaş sonra tekrar kupayıo 1800'e çektim herşeyim bitsin 1-2 ay'a titan lige kadar yolum var diye düşündüm zaten kendi taktiğimle şampiyonlar ve usta ligde 1 kere bile kaybetmeden savaştım savaşıyorum'da hemde herosuz savaşmıstım.

kısacası titan ligine kadar savaşmayı biliyorsanız gerçekten kolay fakat ya taş yada bol bol ganimet gerekiyor.

ganimet olsa bu sefer'de 1 saat beklemek gerekiyor.

hızlandırmalar ise 100 taşı buluyor burada daha önce bir çok kişinin şampiyonlar ligine çıkmaya çalıstıgını gördüm günlerce günlük yazan vs. farkettm ki hepsi boşaymış 80 bin kara iksir işi çözüyormus :D (tabi köyüm fazlasıyla sağlam duvarlar 10 seviye)

• ''herşeyim bitsin 1-2 ay'a titan lige kadar yolum var diye düşündüm'' diyosun ama yanılıyorsun okadar zorlanırsın ki pes bile edebilirsin bende savunmaları bitirip 2000 tas için kupa çıktım hatta savunmadan kazandım 1 savas yapmadan sampıyon oldum depo dısarı koymadım gelen giden saldırdı yıldız alabilen olmadı tek asker atıp kupa düşende oldu şampiyon th10 için kolay titan her türlü zor...

• quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

''herşeyim bitsin 1-2 ay'a titan lige kadar yolum var diye düşündüm'' diyosun ama yanılıyorsun okadar zorlanırsın ki pes bile edebilirsin bende savunmaları bitirip 2000 tas için kupa çıktım hatta savunmadan kazandım 1 savas yapmadan sampıyon oldum depo dısarı koymadım gelen giden saldırdı yıldız alabilen olmadı tek asker atıp kupa düşende oldu şampiyon th10 için kolay titan her türlü zor...

3800 e kadar kolay hep ayni tipde koyler tabi sonrasi icin bakicaz onemli olan tas kullanmak veya cikmadan saldirmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    3200 3300 arası savunması zayıf ya da mantık dışı köylerle dolu. Usta ligin köyleri de çıkıyor tabi.
    Ganimet meselesi biraz karışık evet. 3200 de göremediğin şampiyon ve usta 1 in ganimetli köylerini 3800 ü geçtikten sonra 1 kupalı olarak görürsün de 3200 de gezerken görmezsin.
    1 kupa next 1 kupa next sonra ilk 10 kupalı köye gir. Bu duruma alışırsan Titan lige ve çıkabildiğin neresi olursa çıkarsın. Şimdi savunma almak kolaylaştı, bu yüzden kaleyi dolu ve heroları ayakta tutarsan günde ortalama 1 savunma gelir o seviyede. Bazen 4 savaşta toplanmayan kupa 1 savunmadan gelir. Savunma almak içinde maalesef taş kullanmak zorundasın, kral ve kraliçeyi kaldırmadan kapatırsan genelde 2 yi alırlar. Herolar ve klan kalesi ya tekte bırakır ya da savunma getirir.
    3800 e kadar rahat çıkılıyor, kupalı köy bulunuyor, köy binasını dışarı atın, yüzde 99.9 binayı alır giderler, ama köyde ganimet gözükürse, mesela bitmeyen savunma vs için altın iksir birikiyorsa binaya bakmayıp girenler olur. Ben de bina gördüğümde bina alırdım ama ganimetli köy ise 1 büyücü binaya bırakır, Golem ve heroları da depolara paylaştırarak girerdim. Çünkü oyuncular duvar yapar genelde. Ama binayı atmak yine de faydalı çünkü her saldırıda ganimet verirsin, ganimet olmasa da tuzak paraları ganimet gibi maşallah. 3800 e kadar bırakın binayı herkes geçinip gitsin hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 13 Ekim 2015; 11:53:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

3200 3300 arası savunması zayıf ya da mantık dışı köylerle dolu. Usta ligin köyleri de çıkıyor tabi.
    Ganimet meselesi biraz karışık evet. 3200 de göremediğin şampiyon ve usta 1 in ganimetli köylerini 3800 ü geçtikten sonra 1 kupalı olarak görürsün de 3200 de gezerken görmezsin.
    1 kupa next 1 kupa next sonra ilk 10 kupalı köye gir. Bu duruma alışırsan Titan lige ve çıkabildiğin neresi olursa çıkarsın. Şimdi savunma almak kolaylaştı, bu yüzden kaleyi dolu ve heroları ayakta tutarsan günde ortalama 1 savunma gelir o seviyede. Bazen 4 savaşta toplanmayan kupa 1 savunmadan gelir. Savunma almak içinde maalesef taş kullanmak zorundasın, kral ve kraliçeyi kaldırmadan kapatırsan genelde 2 yi alırlar. Herolar ve klan kalesi ya tekte bırakır ya da savunma getirir.
    3800 e kadar rahat çıkılıyor, kupalı köy bulunuyor, köy binasını dışarı atın, yüzde 99.9 binayı alır giderler, ama köyde ganimet gözükürse, mesela bitmeyen savunma vs için altın iksir birikiyorsa binaya bakmayıp girenler olur. Ben de bina gördüğümde bina alırdım ama ganimetli köy ise 1 büyücü binaya bırakır, Golem ve heroları da depolara paylaştırarak girerdim. Çünkü oyuncular duvar yapar genelde. Ama binayı atmak yine de faydalı çünkü her saldırıda ganimet verirsin, ganimet olmasa da tuzak paraları ganimet gibi maşallah. 3800 e kadar bırakın binayı herkes geçinip gitsin hem.

Aynen sampiyonlarda herkes disari biraksa cok manyak bi ganimet dongusu yaratilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.