Şimdi Ara

12 aylık PlayStation Plus üyeliği için indirim başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar selam. biliyorum rehber niteliğinde büyük bir konu var ama o konuda aradığım yanıtı bulamadım.

şimdi ben ps4'ü ikinci el aldım. içinde bayağı oyun olan psn hesabını da verdi arkadaş. içinde ps plus oyunları da mevcut.

ben ps plus alıp, hesabın sec hakkını forumda satabilir miyim? pri-ec nasıl ayrılıyor? sattığım kişi hesabın şifresini vs. değiştirebilir mi?

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    2 ad koruma koyar, yedekleme kodlarını alırsanız hiçbir şey yapamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

Aylık 15 liraya bile gelmiyor. En dandik bir oyun bile 15 liradan fazla (store özelinde). 3 senedir ps sahibi olduğum olmadığım bir çok zaman oldu. Yine de üyeliği devam ettirdim sırf ücretsiz oyunlar için. Bu ay kötüydü ama geçen aylarda hell let loose overcooked mortal combat Vs hediye edildi. Beni gayet mutlu ediyor. Zaten esas amacı online oynamak olan bir üyelikte verilen oyunlar da cabası. Üzerine ps5 kullanıyorsanız zaten plus collection oyunları için gerekli. Ayda 15 lira hiç bir sey değil işin özü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 23 Kasım 2021; 8:22:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane aldım 2024 kasım'a kadar. Bu dolar kuruyla bir daha bulunmaz fiyat.

• Bir yanlışlık oldu diyor ve aldırmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 23 Kasım 2021; 10:6:37 >
  • 1 dolar 12.5tl olmuş. 4 aya 20tl olursa şaşırmam. Güzel fırsat 2 senelik alınır bu

• Nede olsa ps5 var aldım 3 tane

• Ps plus artik bisey yaramıyor eski oyunlarimizi online oynamak istemesek artik

Valla yıllardır ps alirim her yeni çıkan makineyi aldim hem plus hem ea play var ama malesef oyunlar akil almaz fiyatlara cikti tek kurtuluş xbox ve game pass olayi sanki

• Tosla kart ile alınmıyor alabilen varmı

• Christhof C kullanıcısına yanıt
    Benimde aynısı hocam

• hoze78 kullanıcısına yanıt
    Alabildiniz mi hocam? Ben demin 2. Bir seneyi aldım 160’dan bulmuşken. Hatta bi deneyim dedim. Olsa 3. Seneyi bile almama izin veriyordu sistem ama o kadar uzun boylu değil😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam alabildim. Önceden neden alamadım, sonradan nasıl alabildim hiç bir fikrim yok ama aldık şükür :-)

• Uzatma yapacaktım fena kaçtı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.