Şimdi Ara

12-24-36 ay live pass üyeliği alma + ultimate çevirme yöntemi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
37
Favori
47.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün itibarı ile bende hesabımı 3 yıllığına ultimate yaptım. Arkadaşlar anlatmış, birde ben anlatmış olayım:
    Yeni microsoft hesabı açın veya eski hesabınızı kullanın. Yalnız eski hesabınızdan daha önce Game Pass almış iseniz 5,90TL'lik promosyonlu fiyattan istifade edemezsiniz. Ben Xbox 360'dan gelen hesabımı kullandım ki Game Pass aboneliği hiç almamıştım. İlgili Microsft hesabınıza ödeme yöntemi olarak kartlarınızı tanıtın. 1, 2, 3 yıllık (ultimate de max. süre 36 aymış) alacağınız süreye göre işlemin kopukluğa uğramaması için birkaç kart tanıtabilirsiniz. 3 yıl için 3 defa mükerrer çekim yapılacağı için bazı bankalar şüpheli işlem olarak görüp kartı bloklayabiliyor; Live Gold/Ultimate alımı sürecinde bloğun kaldırılması ile uğraşmamak için Xbox müşteri hizmetleride bunu tavsiye ediyor. Ben İşbankası kartı kullandım herhangi bloklamaya maruz kalmadım. Sanal kartlarında mükerrer alımlarda sorun çıkarmadığını ifade edenler var.

02123755065 veya 08503902777 no dan Xbox ilgili olanı tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşıyorsunuz. Çıkan kişiye derdinizi anlatın. Meseleye vakıf olduklarından dur beraber bakalım/yapalım diye karşılıyor. Adım adım üç defa kartınızdan 12 aylık live gold ücreti olan 179,99 TL'yi çekiyor. Her çekimden önce onayınızı alıp işlemi gerçekleştirip sonra sorunsuz gerçekleşti, hesabınıza yansıdı şeklinde bilgilendiriyor. Üçüncü alımdan sonra promosyonlu olarak 5,90 TL'lik 1 aylık ultimate alımını yapıyor, bu alımdan sonrada almış olduğunuz bu 36 aylık goldunuz ultimate çevirmiş oluyor...

Çok güzel bir fırsat, kaçırmamak lazım; yılbaşından sonra işler değişebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 21 Aralık 2020; 17:6:37 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Daha önce alım yaptım tüm servisleri ama şuanda aktif bir abonelik hizmetim yok. Konsol gelince yapayım bende. En kötü biriyle ortak alacağım.
  • tayaydin kullanıcısına yanıt

Hocam bazıları 2 yıl dıyor bazıları sızın gıbı 3 yıl dıyor hangısını yapmamız lazım ?

• mrtzihni M kullanıcısına yanıt
    Ultimate'in tek seferde maximum alım sınırı 36 ay. O yüzden hazır fırsat varken, maaliyet/fayda esasına göre 3 yıl alınmalı diyorum. İki yıl alınması durumunda iki yılın sonunda o hesap ile yapılacak Ultimate alımları normal tarifeye dönecek. Tabiki mesele tercih meselesi, bütçe meselesi; ama böyle bir imkan olduğunuda bilin istedim...

12-24-36 ay live pass üyeliği alma + ultimate çevirme yöntemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 11 Aralık 2020; 1:1:20 >

• Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltirsem Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass üyeliklerime ne olur?

Xbox Game Pass Ultimate'ı satın aldığınızda mevcut Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass üyeliğiniz otomatik olarak Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltilir.

MS sitesinden alıntıdır.https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join
    Tüm planlara tıklayın.
    Farklı sorularınız için cevaplar var.

Örneğin. Ultimate varsa. Live Gold alırsanız. Kısmen ultimate süresi ekliyor.

Avantajdan yararlanmak için. Ultimate olmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 11 Aralık 2020; 1:29:5 >
  • Bugun alımı gerçekleştirdim. Müşteri temsilcisine 3 yıllık almak istiyorum deyince mutluluktan havalara uçtu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün müşteri hizmetlerini aradım. bağlanan temsilci konuya hakimdi kendisi kampanya olduğunu 12 aylık live gold un 179. 99tl olduğunu ayrıca tek seferlik 5.9tl ödeme ile hesabı ultimate e çevirebileceğimi söyledi. xbox hesabında ödeme yöntemine sanal kart tanımlı ise ödemede sorun yaşanmaz işlemler bloklanmaz diye ayrıca belirtti. tek sanal kart ile 12+12+12ay üç adımda tüm işlemleri hallettik.

bu arada Microsoft müşteri temsilcisi telefonu 0212 375 50 65

• Arkadaşlar ben daha önce PC için gamepass almıştım. Bu hesabımla 3 yıllık live pass alıp ultimate'e çeviremez miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar ben daha önce PC için gamepass almıştım. Bu hesabımla 3 yıllık live pass alıp ultimate'e çeviremez miyim?

Çevirebilirsin, daha önce defalarca pass alınmış hesaba bugün 12+12 alıp Ultimate'e çevirdim. Tek fark yeni hesaplar Ultimate çevirme esnasında 5.90 ödüyorken daha önce XGP almış hesaplar 40 küsür ödüyor.

• 3 yıllık ultime işlemi sorunsuzca halledildi.
  • Arkadaşlar ben müşteri temsilcisini arayarak toplam 36 ay aldım. 580 küsür falan deyince dedim 179.90 TL değilmiydi 540 gibi bişey yapmalı , en son ultimate 44 TL falan dedi. Ama 5,90 TL gibi bir miktar olduğunu söyleyince o kampanya bittiğini 44 TL alınacağını söyledi . Bende önemli değil dedim. Yalnız şöyle bişey oluyo YapıKrediMobilime baktığımda live gold olarak üç kez 186 TL, ultimate için 46 TL çekilmiş. YapıKredi sürekli bu tarz işlemlerde üzerine ekleme yapıyor. Ama mesela banka 4440444 den arıyor 179,90 TL siz mi yaptınız işlemi diye ama çektikleri miktar 186 TL .

• aynı durum başıma geldi, bana188tl yansıtmışlar. yapıkrediye bağlanıp itiraz ve iade talep ettim.

• ben de sorunsuz bir şekilde işlemi gerçekleştirdim. paylaşım için çok teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

ben de sorunsuz bir şekilde işlemi gerçekleştirdim. paylaşım için çok teşekkürler

hocam totalde ne kadar ödediniz acaba?

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Hocam 180+180+180+45 odedim totalde. İsbankasi maksimum kredi kartinda bloke yasamadim
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, sadece konsol da oyun oynamak için ultimate ve game pass farkı tam sadece online oynamak için alınan live gold üyeliği mi?

yoksa gamepass da olmayıp da ultimate de olan oyun var mı?

birde ultimate alınca EA games oyunları açılıyor mu acaba?

• quote:

Hocam 180+180+180+45 odedim totalde. İsbankasi maksimum kredi kartinda bloke yasamadim

peki hocam 180x3 yapmak zorunlu mu acaba? yani 1 yıllık live gold alıp üzerinde ultimate yapamıyormuyuz acaba? yoksa baya pahalıya geliyor sanki, birde ultimate içerisinde EA games oyunları var mı acaba? ve gamepass da olmayıp ultimate de olan oyunar mesela.

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Eagames oyunlari 2021 itibari ile eklenecekmiş sanirim. Tek 1 yillik uzerine ultimate de alinabilir. Ama 3 senelik avantajli. Ben de işin yenisiyim. Edindigim bilgiler bu sekilde.
  • quote:

Eagames oyunlari 2021 itibari ile eklenecekmiş sanirim. Tek 1 yillik uzerine ultimate de alinabilir. Ama 3 senelik avantajli. Ben de işin yenisiyim. Edindigim bilgiler bu sekilde.

teşekkür ederim 12-24-36 ay live pass üyeliği alma + ultimate çevirme yöntemi 

• mahoonur kullanıcısına yanıt
    Ben yeni üç yıllık Ultimate yaptırdım, konsolda EA Games oyunlarından Battlefield'leri hem hikaye hem de online olarak oynayabiliyorum. Ultimate almak hem konsol, hem de PC game pass'ı kazandırıyor. Sizin dediğiniz 2021 PC'deki EA Games oyunları için geçerli durum olmalı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.