Şimdi Ara

12.000 TLYE KADAR ARAÇ TERCİHİ YARDIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir araba almak istiyorum.Bu ilk arabam olacak.(uzun zaman bindim fakat kendime hiç almamıştım )

Tabiki öncelikli hedefim taşıt vergisi düşük küçük motorlu araçlar.klima ve ön camların elektrikli olması şart.mümkünse sürücü ve yolcu hava yastığıda olursa iyi olur.

aklımda 3 tane model var;

Palio 1.2 , Peugeot 206-306 ,Vw polo 2000 den sonraki kasalardan ve Renault Clio HB

Burdaki tercihim ne olursa daha menfaatime olur acaba?fikirleriniz nedir?

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TenRose -- 22 Haziran 2010; 11:00:13 >

• Sizin seçeneklerinize göre 1- Clio Hb olacak ama dediğiniz gibi. 2-206 3- Palio olabilir. Bu benim sıralamam. Forumda bu kadar parayla alınabilecek araçlarla ilgili konular mevcut araştırma yapmanızı öneririm ayrıca seçeneklerinizde belirttiğiniz araçlar hakkında da yorumlar mevcut onları da okuyup kararınızı verebilirsiniz.
  • Serkan abi sürekli kullanacağın (yol yapacağın) bir araba arıyorsan peugeot 206 hdi yada ford fiesta tdci tavsiye edebilirim..
    kapının önünde dursun hafta sonu çoluk çocuk atlar biyerlere gideriz diye düşünüyosan benzinli bir araba almanı öneririm.
  • dahiatsu sirion 2004-2005 model 1.0 yada 1.3 yarısla aynı motor ve aynı parçaları kullanır. ariyetten lpg taktırırsan motorsiklet gibi yakar
  • 2000 üstü polo bence iyi bir araba diğerlerine göre. ama 12.000 liraya bulabilirmisin, bulduğunda özellikle klima olurmu ne derece sağlam olur o araba bilemem. ama klimalı ve temizini bulabiliyoson kesinlikle polo. clio ve palio yu at çöpe ..
  • Aceent düşündünmü hiç bilmiyorum ama o paraya milenyum kasa accent bulabilirsin, klimalı olur camlar elektrikli olur 1,3 ü tüple 16, 17 krş yakar üstelik görünümüde şık aile babasıysanda 10 numara aile arabası olur
  • 306
  • 1.2 clio gider sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ibiza-2000-model-seat-ibiza-signo-1-6/detay

O fiyata bu araçtan daha iyisini bulamazsınız

+1

• Herkese merhaba arkadaşlar 2001 model 306 sedan'ımı satıyorum.İlk sahibiyim.Aracın üzerinde 1 senedir atiker sıralı sistem var.Ful bakımlı ve temiz bir arabadır dileyen PM den ulaşabilirEn kısa sürede dönerim.Araç 120000 de olup düşündüğüm fiyat 13500 TL dir.Meraklısına gidecek olan araca alana hayırlı olsun.Saygılarımı sunarım.Resim eklenecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.