Şimdi Ara

118 bine golf 2017 sıfır (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
10.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

118 bine golf 2017 sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: entigin

2016 model sıfır VOLVO S60 T3 bakın. 110-115 arasına veriyorlar.

Nerede hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İllaki vag'dan otomobl alınacaksa az km yapmış 2.el passat daha mantıklı.
  • valla hocam sadece rapid spaceback kullandım octavia kullanmadım ama 110 bin bandında paralar vereceksen ve illa sıfır diyorsan octavia 1.6 tdi dsg şanzımanlı full donanımlı aracı 110 bin belki daha aşağısına alabilirsin. Muhakkak incelemelisin derim yada ikinci el düşük kmlerde ( 15000 - 20000) bmw 1 serisi bulabilirsin.
  • İlkay Zaman'ın videosu vardı geçtiğimiz aylarda Amerika'da Vw bayisini geziyordu 22-25 bin dolar arası son model Passat'lar vardı üstelik ülkemizdeki gibi şu bu opsiyon diye boş araçlar değildi full dolu araçlar yorumlarda ahmağın biri doları,tl'ye çevirmesine rağmen aradaki fark uçurum gibiydi İlkay yorumunda doları,tl'ye çevirmeyin diye ısrarla vurguluyordu yani Amerika'da 22 bin liraya Passat satılıyor gibi düşünün bu perspektifden bakınca 2 araba devlete bir tane kendimize alıyoruz iktidara geldiklerinden beri nefes almamız hariç her şeyden vergi alınır oldu mevcut vergilerde artışı hesaplamak için standart hesap makineleri yetersiz kalıyor..Bizdeki Golf fiyatına Almanya'da E class Mercedes çok rahat alınıyor veya 5 serisi Bmw,Audi A5 vs vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 27 Mart 2017; 8:47:16 >
  • Imgod I kullanıcısına yanıt
    1.6 motora kadar aldıkları vergi bizimkiyle aynı. Çok kez kontrol ettim böyle.

1.6 motora kadar olan araçlarda ben genelde kontrol ediyorum, Almanya'da ne kadar burda nekadardan satılıyor diye. Mazda hariç genelde fiyatlar aynı sayılır. Mazda Mx-5 tTr fiyatı .

Saygılar.
  • Cehape zihniyetine sorsan ekonomik kriz var ama realitede vatandaş golf'e 120 milyar para vermeyi düşünüyor.

Siz kriz var dedikçe vatandaş daha çok zengin oluyor, türkiye dünya liderliğine geri dönüyor çatlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imgod

Umarım IQ seviyeniz normal hayatta da bu kadar düşük değildir Almanya'da alınan verginin ne kadar olduğunu biliyorum ve hesaplamama dahildi zaten yinede rakamlar tutmuyor

merak etme dostum iq da problem yok sadece daha rahat anlaşılır olalım diye seviyenize inmeye çalışıyoruz (bu forumun dili artık böyle oldu)... ama bir iki cümleden insanların zeka seviyesini ölçebiliyorsanız ne mutlu size...
  • Ikinci el a4 alirim o paraya 2012 model golf alinir mi ? Saka gibi

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Dünya lideri mi? İlaçlarınızı almayı unuttunuz galiba.

Adam gelmiş 120 bin TLye golf alinmasiyla övünüyor. Allah akıl fikir versin , kriz yavaş yavaş sizi de vurmaya başlayınca hatanızı anlayacaksiniz umarim cok geç olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferdurukan kullanıcısına yanıt
    Citröen'e o paralar verilmez bence 125 bin nedir sıfır talisman daha mantıklı bence bu araçtan,ama hayelinizmiş inşallah bir şekilde daha ucuza alırsınız
  • Golf gerçekten güzel araba ama şu vergiler... koca ülke vergilerle dönüyor tabi adamlar da bulduğuna koyuyor vergiyi. Alana hayırlı olsun aptallık falan değil parası olan gider alır. Asıl koyan ürünün fiyatına ek bir o kadar da devlete para vermek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoeko26

Adam gelmiş 120 bin TLye golf alinmasiyla övünüyor. Allah akıl fikir versin , kriz yavaş yavaş sizi de vurmaya başlayınca hatanızı anlayacaksiniz umarim cok geç olmaz

Kardeş amerika da 120 bine golf satamazsınız. Kimsede bu alım gücü yoktur ama türkiyede en çok satan araçlardan olabiliyor bu fiyata çünkü alım gücü tr'de çok yüksek. Sırf bu gösterge bile türkiyenin abd'den çok daha iyi bir ülke olduğunu ve onları kıskandıracak alım gücüne ulaştığımızı gösteriyor. Allah'ın izni ile golf gün gelecek 200bin tl olacak ve yine satış rekoru kıracak çünkü vatandaş para saçıyor anlatabildim mi? Kıskanacak bütün dünya.

Köprüler ve 3. havalimanı yeter onları kapak olarak. Abd zaten bitmek üzere, parçalanacak. Dünya liderinin 2023'te bizim olacağımızı avrupa ve abd biliyor. Bu yüzden önümüze taş koyuyorlar. Ama göklerden gelen bir karar vardır kimse karşı çıkamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 27 Mart 2017; 12:51:15 >

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Fransız oldugu için mi😊 hayir tavsiye ettiğiniz araç jaguar veya mercedes vb olsa anlayacağım da bir başka Fransız araca ayni şeyi söylüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferdurukan

Fransız oldugu için mi😊 hayir tavsiye ettiğiniz araç jaguar veya mercedes vb olsa anlayacağım da bir başka Fransız araca ayni şeyi söylüyorsunuz

Evet ikiside fransız siz ikinci el linki verdiniz orda yazan paraya sıfır talisman alınabiliyor dizel otomatik 1,6 130'luk.hb veya psa grubu motor kullanan araçları tercih ettiğiniz vs gibi bir kriter almadım bir öneri sadece.
  • Cumartesi günü VW Erel'deydim arkadaşlar. Aracımı yıllık bakıma götürmüştüm. Beklerken gözlemlediğim, sinek avlıyorlar. Bir çok defa gittiğim yeri ilk defa bu kadar boş gördüm. Araç pahalı evet. Ama çıktığı zaman bir önceki golfte pahalıydı ve insanlar buna rağmen 3 ay sırada bekliyordu. Demem o ki, cidden işler kötü. Eğer ekonomi güllük gülistanlık olsaydı, insanlar yine 120k verip sıra olurdu o arabada. Hakkımızda hayırlısı diyorum...
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Dizel+otomatik guzel ama aracin arka koltuguna oturmadan kesinlikle almayin. Cok dar bi arac bilhassa arka koltuklari.

• 2013 model bmw F30 3.20D Sportline, deri koltuk, sunroof, full paket + fabrika çıkışlı mpower kitli (205 bg 420 nm tork) 137 bin liraya aldım.

Ve o zaman dedim ki; bu araba bu para etmez ama neyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: ekoeko26

Kardeş amerika da 120 bine golf satamazsınız. Kimsede bu alım gücü yoktur ama türkiyede en çok satan araçlardan olabiliyor bu fiyata çünkü alım gücü tr'de çok yüksek. Sırf bu gösterge bile türkiyenin abd'den çok daha iyi bir ülke olduğunu ve onları kıskandıracak alım gücüne ulaştığımızı gösteriyor. Allah'ın izni ile golf gün gelecek 200bin tl olacak ve yine satış rekoru kıracak çünkü vatandaş para saçıyor anlatabildim mi? Kıskanacak bütün dünya.

Köprüler ve 3. havalimanı yeter onları kapak olarak. Abd zaten bitmek üzere, parçalanacak. Dünya liderinin 2023'te bizim olacağımızı avrupa ve abd biliyor. Bu yüzden önümüze taş koyuyorlar. Ama göklerden gelen bir karar vardır kimse karşı çıkamaz.

İroni yapıyorsunuz değil mi hocam? Gerçek değil, değil mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.