Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
21
Favori
13.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulen git POI ye kanal bulmaya çalış. Yeni dizi yapacağım diye uğraşıyor herif hala.
  • 15 Şubat da bunun ilk bölümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

güzel olacak gibi . zamanda yolculuk+jj abrams+stephen king

+ James Franco
  • James Franco için izlerim. JJ için bi kez daha izlerim. Stephen King için onlarca kez izlerim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  11/22/63 (2016)

11/22/63 (2016)
  • Kitabını 2 gün önce bitirdim.Kadro baya sağlam bakalım dizi nasıl olacak ilk bölümü indirdim altyazıyı bekliyorum.
  • ilk bölüm 80 dakika bu arada, çeviri yarın gelecekmiş o yüzden.
  • Dizibox çevirmiş durumda, hafta sonu rahat rahat izlerim artık.
  • İlk bölümü için "eh işte" denebilir.

Zamanda atlama, politik manevralar, istihbarat gibi unsurlar içereceğinden muhakkak izlemeye devam ederim.
    Tabi iyice saçmalamazlarsa...
  • ilk bölüm çok güzeldi bence, çok uzun olmasına rağmen sıkılmadan izledim. olaylar fazla hızlı gerçekleşiyor sanki
    under the dome'a benzemez umarım, gerçi dokuz bölüm olacağı için sorun olmaz.
  • çoğu dizi çıktıktan 2-3 saat sonra direkt diziboxa düşüyor zaten.çevirinin yarın geldiği felan yok
  • Yeni bölüm ne zaman? Haftaya mı yoksa 1,2 ay ara mı olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Byteks1 kullanıcısına yanıt
    Haftaya çıkacak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Emple

çoğu dizi çıktıktan 2-3 saat sonra direkt diziboxa düşüyor zaten.çevirinin yarın geldiği felan yok

Bu aralar popüler diziler haricinde kalan dizilerin çevirisinde belirgin bir yavaşlık söz konusu. İzlediğim birçok dizide en az 2 gün çeviri bekliyorum

doğrudur önce popüler dizilere ağırlık veriyorlar.
  • Bölüm güzeldi
    Burada olmamalısın lafları, bardaki kazalar, evdeki yangın ilgi çekici olaylardı onun haricinde çok birşey yoktu.
    Adamın geçmişe gidip fiyatları görünceki tepkisi fena 750 dolara araba alabileceksem ben de giderim geçmişe.
  • beni sardı baya, 80 dk ya rağmen sıkmadı, müzikleri filanda iyiydi
    , burada olmamalısın lafları filan garipti, özelllikle telefon kulübesine çarpıp ölen kadının demesi, bizim adam geçmişle oynamaya çalıştığında bişeyler oluyo hep, burdan enteresan şeyler çıkacak belli
    güzel olacak gibi bakalım hadi hayırlısı

şu başrolde oynayan adamı ilk gördüğüm sahneden beri düşünüyorum, ben bu adamı nerden tanıyorum diye, imdb den profiline baktım bi, örümcek adamdaki harry osborn muş, üçüncü filmde new gablin olan, şuan içim çok rahatladı yoksa düşünüp duracaktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 16 Şubat 2016; 3:23:03 >

• you shouldn't be here repliğini her duyduğumda içimi ürperten bir 80 dakikaydı o şapkalı adamı her gördüğümde tırsan sadece ben miydim gerildim biraz buda dizinin güzel olduğunu gösterir. Diğer adam bar'da kolunun yandığını söyledi zaman kendini korumak için bunu yaptı adam ölse tehtid olmaz ama geçmişte o adam ölürse zamanda bozulma meydana gelebileceği için öldürülemiyor adamımız ben öyle düşünüyorum yani. çok beğendim diziyi umarım 2. sezonu görürüz.
  • Güzeldi ilk bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 16 Şubat 2016; 15:48:18 >
  • Bilimkurgu dönem dizisi,daha ne yapsın adamlar.Prodüksiyon da on numara,bize de izlemek düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlerken en çok düşündüğüm etraftaki 60'lar esintisi için ne kadar harcadıkları oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.