Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
21
Favori
13.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 uzerinden 9.8 veririm, efsane dizilerimin arasına aldım

• keşke sadie hanımefendiyi alıp 2016 ya dönüp yaşamlarına devam etselerdi. ama bu seferde o yaşlı sadie hanımefendiye nolurdu. oww aklımda deli sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotosikletPilotu -- 11 Nisan 2016; 10:32:47 >
  • Mini dizi listeme aldım. J.J Abrams var.
  • insider's guide yayınladılar, kafaya takılan çoğu şeyi açıklamışlar ek bilgiler de var güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

insider's guide yayınladılar, kafaya takılan çoğu şeyi açıklamışlar ek bilgiler de var güzel olmuş

Usta bunların türkçe altyazılısını bulamayız dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pollos -- 15 Nisan 2016; 16:55:36 >
  • Pollos kullanıcısına yanıt
    maalesef
  • Gerçekten çok güzel bir diziydi. Böyle etkileneceğimi bilmezdim. James Franco gerçekten bu dizi için biçilmiş karakter. İkinci sezon olursa belki saçmalar. Çünkü işin içinde j.j. abrahams var. Çünkü bu adam ne zaman zamanla ilgili dizi çekse toparlayamıyor.
  • caiz2005 kullanıcısına yanıt
    JJ yazmadı senaryoyu. Dizi devam ederse de bir etkisi olmayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birazdan 5. bölümü izleyeceğim ama bence 9'luk bir dizi değil. Sürükleyici ama çerez kıvamında. Tabi son 4 bölüm fikrimi değiştirebilir.
  • Muhteşem bir dizi. Dün başladım bugün sezon finalini izledim. Açıkçası gözlerim yaşardı duygulandım hatta ufaktan da ağlar gibi oldum son sahnelere doğru. Tuhaf bir tad bıraktı bu dizi bende. En başından beri; aksiyon macera bilim kurgu romantizm gibi bir dizide veya film de olması gerekenleri layikıyla bünyesinde barındıran bir başyapıt! En yakın zaman da da kitabını alıp okumayı planlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon onayını aldı diye biliyorum
  • 0je kullanıcısına yanıt

Yok öyle bişey

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Kitabını kesinlikle oku..çok detaylı

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Kitabını kesinlikle oku..çok detaylı

Tavsiye için teşekkürler hocam. Genel olarak daha detaylı sanırım ama en çok beni jake in sadie ile olan ilişkisi cezbetti ve duygulandırdı. Kitapta umarım daha detaylı anlatmışlardır.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Rica ederim..emin ol kitap seni hiç tahmin etmiyecegin kadar mutlu edecek.

• Stephan king'in bir eseri kusursuz bir şekilde aktarılmış. Eleştirenleri anlayamıyrum; oyunculuk, senaryo, 1960'ları yansıtması vb. gerçekten anlayamıyorum.
  • James franco yeni bir dizi için anlaşmış.Yani yok 2.sezonu :(

• littlepea L kullanıcısına yanıt
    Oyunculuk ve dönemi yansıtma güzel. (Ben beğenmeyip eleştirenlerdenim o yüzden cevap vermek istedim)
    Ama asıl konumuz JFK'yi kurtarmak. İlk iki bölüm bunu çok güzel işliyorlar, olay örgüsü mükemmel. Sonra aniden konu aşk hikayesine dönüyor ve neredeyse JFK'den bahsedilmeyen bölümler gelmeye başlıyor. Bu kısımlar kitapta da var bunu ben de biliyorum. Fakat kitapta bulunan çok daha önemli kısımlar atlandı ve aşk hikayesi işlendi.
    Beğenilmeme sebebi budur...

Aslında pek spoilerlık bişey yokta alayım ben :)

• Kitabı okuyan arkadaşlara bir sorum var,
    45. sayfada Frank Anicetti diye birinden bahsediyor onun kim olduğunu anlayamadım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Pollos kullanıcısına yanıt
    Olaya direkt girdiği için öyle. 2 sayfa kadar okuyunca anlaşılıyor.

Karakterimizin bir şeyler içmek için oturduğu işletmenin sahibi.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.