Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
21
Favori
13.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Oyunculuk ve dönemi yansıtma güzel. (Ben beğenmeyip eleştirenlerdenim o yüzden cevap vermek istedim)
    Ama asıl konumuz JFK'yi kurtarmak. İlk iki bölüm bunu çok güzel işliyorlar, olay örgüsü mükemmel. Sonra aniden konu aşk hikayesine dönüyor ve neredeyse JFK'den bahsedilmeyen bölümler gelmeye başlıyor. Bu kısımlar kitapta da var bunu ben de biliyorum. Fakat kitapta bulunan çok daha önemli kısımlar atlandı ve aşk hikayesi işlendi.
    Beğenilmeme sebebi budur...

Aslında pek spoilerlık bişey yokta alayım ben :)

Tabii hocam, ben galiba bahsettiğininiz konuyu Stephan King'in seçimi olarak kabul ettiğim için üstünde durmadım. Bu arada kitabı okumadım.

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • çok güzel bir dizi.
  • 4. Bölümdeyim de sıkıcı ilerliyor. J. Franco ve 60s dışında bir artısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi muhteşemdi ya son bölüm ağlattı
    Bir sorum var ama cevaplarsanız sevinirim

Finalde jake 2016'ya döndü ve herşey normaldi bu nasıl oldu 63 yılına dönüp jfk suikastini engellemeyerek mi oldu?
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Bir daha geçmişe gidince sıfırlandı herşey. Normale döndü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol kardeşim
  • Konusu çok güzeldi, keşke devam etseydi.
  • Efsane dizi,efsane yapım.
  • Kitabını aldım okuduktan sonra izlerim

• Bence tersini yap...kitap çok detaylı ve muhteşem hatta efsane ..

• Harbiden efsane diziydi 3 günde izledim bütün sezonu.
  • Beyler dizi tamamen bitti mi? Bayılıyorum zaman yolculuğuna, paralel evrenlere filan da giriyorlarsa hemen başlayayım. Bu arada zaman yolculuğu temalı dizi, film önerisi de alabilirim

• 50 ye yakın dizi takip ediyorum ve izleyecek dizi kalmadı yani dizilerin son bölümlerini izledim ve vakit geçirecek bir dizi aramaya başladım.daha sonra bu diziye denk geldim pekte umursamadım açıkcası bu tür dizleri pek sevmem ya 1.bölümü izlerim devam etmem yada yarısında bırakırım.konuyuda okuyunca benlik bir dizi değil dedim.yinede vakit geçirmek için 1.bölümü izledim ve şuan son bölümü izledim ve hayatımda izlediğim en güzel dizlerdendi kesinlikle.
    iyiki izlemişim gerçekten çok beğendim.
    umarım yine böyle 2.bir sezon gelir ve yine böyle muhteşem birşey çıkartırlar ortaya.
  • Bu diziyi izleyemedim gitti arkadaş ya.

Ne Amazon'da ne Netflix'te nede benzeri platformlarda var. Digitürk' ede para vermek istemiyorum her ay.

Neyse bunuda izlemeyiverelim. Yapacak bir şey yok.

Edit; Ben bunu Kennedy suikastını işleyen dönem dizisi sanmıştım meğerse The Men İn High Castle gibi bilimkurguymuş. Neyse izlemeye hiç gerek yok öyleyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 30 Mayıs 2016; 12:05:32 >
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    Hocam Stephen King'in romanından uyarlama bu dizi.Kitabın tamamı ilk sezonda verildi.2. sezonun geleceğini sanmam.
  • 2.sezon gelirse Hitler'e yapılamayan suikasti ele almasını isterim. Hani şu Hitler'in 13 dakikayla kefeni yırtığı. O zamanın kurgusu falan harika olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Hocam Stephen King'in romanından uyarlama bu dizi.Kitabın tamamı ilk sezonda verildi.2. sezonun geleceğini sanmam.

Bu mesajınla dün başladım izlemeye ve teşekkür etmek istedim nedense.

Dizi harikaydı, son sahnede ağlattı biraz, sümüklerimi silerek yazıyorum kusura bakmayın.
    Sadie de çok güzeldi be, hasta oldum gülüşüne
  • Bende şimdi bitirdim diziyi final bölümü çok iyiydi hele son sahnede baya duygulandım. Uzun zamandır sıkılmadan bir diziyi bitirdim
  • Bu kadar çabuk ve böyle bitmemeliydi
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.