Şimdi Ara

10M'$lık Silinen Superman Returns Açılış Sahnesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu sahne mi silinmiş, yoksa film bütçesi mi 10M$, sahne mi 10M$ bilemiyorum ama isabet olmuş silinmesi :) ben bu kadar boş bir 5 dk. görmedim...
  • Yönetmen yine iyi karar vermiş 10M verdik oyun lan dememiş kaldırmış gerçi bu sahneyi çekerken aklı neredeydi orası ayrı ama.
  • O ışığın genişleyerek S harfini çıkarması güzeldi. Keşke koysalarmış filme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

O ışığın genişleyerek S harfini çıkarması güzeldi. Keşke koysalarmış filme...

aynen
    sahne güzel bence
  • başlıkta bi anlatım bozukluğu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetopus

başlıkta bi anlatım bozukluğu var

Anlatım bozukluğu göremedim ben çekimi 10 milyon dolar tutan açılış sahnesini silmişler hata nerede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Anlatım bozukluğu göremedim ben çekimi 10 milyon dolar tutan açılış sahnesini silmişler hata nerede ?

Ben bunun yanında filmin bütçesinin 10 milyon dolar olduğunu da anladım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Ben bunun yanında filmin bütçesinin 10 milyon dolar olduğunu da anladım.

yuh ne alaka nasıl anladın ya
  • 5 yıl geçmiş aradan..filmi pek hatırlamıyorum ama bu sahnenin filme birşey katmıyacağı açık zaten

artık 2013 teki yeni superman filmini bekliyeceğiz...
  • bunu mu çekmiş 10 milyon dolara
  • Hangi kısmına 10 milyon dolar garcamış merak ettim.
  • bu film sinemaya çıktığında en fazla bütçesi olan filmdi
    demek ki bunun gibi 1-2 sahne daha varsa
  • Kesinlikle konulması gereken bir sahneymiş. Bu sahne çıkarıldığı için film çok kopuk ve alakasız bir yerden başlıyor. Mesela şimdi bu sahneyi izledikten sonra kafamdaki soru işareti gitti filmle ilgili. Ha diğer taraftan daha iyi şekilde çekilebilirmiş onu da belirtmek gerek. Zaten filmde genel olarak bir soğukluk vardı, bu başlangıç sahnesinde çok soğuk bir sahne izlenimi bıraktı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Kesinlikle konulması gereken bir sahneymiş. Bu sahne çıkarıldığı için film çok kopuk ve alakasız bir yerden başlıyor. Mesela şimdi bu sahneyi izledikten sonra kafamdaki soru işareti gitti filmle ilgili. Ha diğer taraftan daha iyi şekilde çekilebilirmiş onu da belirtmek gerek. Zaten filmde genel olarak bir soğukluk vardı, bu başlangıç sahnesinde çok soğuk bir sahne izlenimi bıraktı bende.

normal fimin açılış sahnesinde çocuk bebek olarak geliyordu superman.. bu açılış ile başlasaydı adam olarak gelmesi lazımdı.. bence sahne kötü diye silinmemiş, senaryoda değişiklik yapılmış.
  • Superman Returns'de bebek olarak dünya'ya gelmiyordu o ilk filmde öyleydi. Bunda ise Kal El Krypton gezegenini aramaya gitmesi ve uzunca süre sonra tekrar dünya'ya geri dönmesi anlatılıyor. Bence de bu sahne çıkarılmasaymış daha iyi bütünlük sağlamış olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 30 Temmuz 2011; 18:06:16 >
  • Büyük ihtimal senaryo değişikliği sebebiyle kaldırıldı. O değilde kevin spaceyin oyunculuğu harikaydı be.
  • Bryan Singer süper bir yönetmen. Vardır bir bilgisi boşu boşuna çıkarmaz böylesine güzel sahneyi. Ben çok beğendim hem diyalog da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Kesinlikle konulması gereken bir sahneymiş. Bu sahne çıkarıldığı için film çok kopuk ve alakasız bir yerden başlıyor. Mesela şimdi bu sahneyi izledikten sonra kafamdaki soru işareti gitti filmle ilgili. Ha diğer taraftan daha iyi şekilde çekilebilirmiş onu da belirtmek gerek. Zaten filmde genel olarak bir soğukluk vardı, bu başlangıç sahnesinde çok soğuk bir sahne izlenimi bıraktı bende.

normal fimin açılış sahnesinde çocuk bebek olarak geliyordu superman.. bu açılış ile başlasaydı adam olarak gelmesi lazımdı.. bence sahne kötü diye silinmemiş, senaryoda değişiklik yapılmış.

Sen filmleri karıştırdın sanırım.

• Çıkartmakla iyi etmiş anlaşılan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.