Şimdi Ara

10K Dupe Programı Üzerine Genel Açıklama (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MaRKeRs

Bu oyun milimetresinden milimetresine legal ve temiz oynayanlarla dolmadıkça ben temiz oynamayacağım.

Elky 'nin Yaptığı iyi midir kötü müdür tartışılır. Ama Doğru olan şudur ki Birisi o açıkları bulacaktı ve kullanacaktı. Hatta daha kötü kullanacaktı. Piyasayı piç edecekti, Pazardaki tüm itemleri satacaktı.

Edit çar satacaktı ve saire.

Ben uzun zaman güvenlik açıklarıyla uğraştım ama Asla oyunlardaki Güvenlik açıklarıyla uğraşmadım.

Birçok web sitesi deface edildi vs. Bunlar önemsiz şeyler. Ama öyle zamanlar geliyor ki.. Elimize geçen site bir webmaster değil,devlet sitesi oluyor. Biz bunu Hacklemek yerine uyarıyoruz. Hacklersek te zarar vermiyoruz. Sadece Anasayfasını değiştiriyoruz. Ama Bu açık Devlet sitesinde var.Yabancı bir hacker bu siteye girdiğinde.. Sonuç ne oluyor biliyor musunuz? Yüzbinlerce öğretmenin çok önemli bilgileri kamuya açıklanıyor.. Beyaz Şapkalı Adam adlı Rus hackerin eline Binlerce Türk'ün Kredi kartı bilgileri ve şifreleri geliyor.. Biz olmaz isek , olan açıklar her zaman başkaları tarafından bulunacak.
    Elky olmaz ise,Sekasoft , cecil olmaz ise Yabancılar o Questleri kullanacak ve piyasayı yönlendirecek.

Tamamına yakını Türk olan oyunda piyasayı ellerinde tutacaklar. Toplu GB satıcılarına GBleri onlar satacak,Türkiyeden dışarı çıkan paranın haddi hesabı kalmayacak.

Bu arada. Elky illegal bir şey yapmamıştır. K2 Network IP Adresinden Hiçbir bilgi ele geçiremez ve Elky Nin yaptıkları için Suç duyurusunda Bulunamaz.
    Bulunur .. Ama Hangi isime ? Bana Dava Açacağını söyleyen salaklar olmuştu.. Tabiiki Buyur dedim, Ama Adamın elinde isim bile yok. İsimi versem bile o arkadaşın Nereye Suç duyurusunda bulunabileceğini bildiğini sanmıyorum. Her neyse.

Elky .. Başarılarından Dolayı göze batıyorsun.. Öne çıkanı indirmeden öne geçemeyeceğini bilen salaklar seni indirmek istiyorlar..
    Ko da hile yapmak, bir protestodur. Bir Tepki dir.

Sandığın kadar kolay bişey değil merak etme gamehacker koxp yapımcısı ahmet acere dava açdı k2 nasıl açdı nerden adresi buldu diye soracak olursan benim fikrim şöyle her accın bir idsi var atıyorum ahmet acerin accının numarası 1423612431526432436243 bu.Bu numaradan yola çıkıp accı alırken kullandığı ip adresini ele geçirip bu ip adresiyle Türk Telekoma boşvurup şu şu tarihlerde bu ipyi kullanan kişinin bütün bilgilerini öğrenmek istiyorum nedeni bilişim suçu tt netde giydiği donun numarasına kadar vericekdir.K2de bu adres ve isim üzerine dava açar elinde belgeleriyle hapise girincede artık duvarlara çeltik ata ata geçir günlerini.

• quote:

Orjinalden alıntı: King Leoric

quote:

Bu oyun milimetresinden milimetresine legal ve temiz oynayanlarla dolmadıkça ben temiz oynamayacağım.

Elky 'nin Yaptığı iyi midir kötü müdür tartışılır. Ama Doğru olan şudur ki Birisi o açıkları bulacaktı ve kullanacaktı. Hatta daha kötü kullanacaktı. Piyasayı piç edecekti, Pazardaki tüm itemleri satacaktı.

Ben uzun zaman güvenlik açıklarıyla uğraştım ama Asla oyunlardaki Güvenlik açıklarıyla uğraşmadım.

Birçok web sitesi deface edildi vs. Bunlar önemsiz şeyler. Ama öyle zamanlar geliyor ki.. Elimize geçen site bir webmaster değil,devlet sitesi oluyor. Biz bunu Hacklemek yerine uyarıyoruz. Hacklersek te zarar vermiyoruz. Sadece Anasayfasını değiştiriyoruz. Ama Bu açık Devlet sitesinde var.Yabancı bir hacker bu siteye girdiğinde.. Sonuç ne oluyor biliyor musunuz? Yüzbinlerce öğretmenin çok önemli bilgileri kamuya açıklanıyor.. Beyaz Şapkalı Adam adlı Rus hackerin eline Binlerce Türk'ün Kredi kartı bilgileri ve şifreleri geliyor.. Biz olmaz isek , olan açıklar her zaman başkaları tarafından bulunacak.
    Elky olmaz ise,Sekasoft , cecil olmaz ise Yabancılar o Questleri kullanacak ve piyasayı yönlendirecek.

Tamamına yakını Türk olan oyunda piyasayı ellerinde tutacaklar. Toplu GB satıcılarına GBleri onlar satacak,Türkiyeden dışarı çıkan paranın haddi hesabı kalmayacak.

Bu arada. Elky illegal bir şey yapmamıştır. K2 Network IP Adresinden Hiçbir bilgi ele geçiremez ve Elky Nin yaptıkları için Suç duyurusunda Bulunamaz.
    Bulunur .. Ama Hangi isime ? Bana Dava Açacağını söyleyen salaklar olmuştu.. Tabiiki Buyur dedim, Ama Adamın elinde isim bile yok. İsimi versem bile o arkadaşın Nereye Suç duyurusunda bulunabileceğini bildiğini sanmıyorum. Her neyse.

Elky .. Başarılarından Dolayı göze batıyorsun.. Öne çıkanı indirmeden öne geçemeyeceğini bilen salaklar seni indirmek istiyorlar..

Sandığın kadar kolay bişey değil merak etme gamehacker koxp yapımcısı ahmet acere dava açdı k2 nasıl açdı nerden adresi buldu diye soracak olursan benim fikrim şöyle her accın bir idsi var atıyorum ahmet acerin accının numarası 1423612431526432436243 bu.Bu numaradan yola çıkıp accı alırken kullandığı ip adresini ele geçirip bu ip adresiyle Türk Telekoma boşvurup şu şu tarihlerde bu ipyi kullanan kişinin bütün bilgilerini öğrenmek istiyorum nedeni bilişim suçu tt netde giydiği donun numarasına kadar vericekdir.K2de bu adres ve isim üzerine dava açar elinde belgeleriyle hapise girincede artık duvarlara çeltik ata ata geçir günlerini.

cidden cok komiksin
    hangi kısımda dersen
    hapse girer kisminda

• quote:

Orjinalden alıntı: CeFurkan

quote:

Orjinalden alıntı: King Leoric

quote:

cidden cok komiksin
    hangi kısımda dersen
    hapse girer kisminda

O zaten mübala kısmıydı geyik olsun diye yazdım ama sanırım her söylenen şeyi ciddiye alıyorsunuz orda vurgulamak istediğim ondan önceki cümlelerdi hapse girmesede belli bir miktar para ödeceği kesin.

• 7 Yıllık Knight Online Playeriyim..

Aresden bu yana tüm serverlerde oynamış birçoğunda elle tutulur sağlam başarılar elde edmiş diğerlerinde ise dahada fazlasını yapmışımdır..

Fakat birşey var ki 7 yıllık bu oyun sürecinde Dupe ve Bug lar her zaman olmuş herzaman kullanılmıştır..

Her zaman bir tarafda 7 yıllık süreçte Koxpu Macro yu vesaire yi kullananlar olmuştur öbür tarafda ise bunların sakıncalı oldugunu söyleyip elle kasarım diyek emekçi tayfa...

Peki sonuç nedir? Her serverde eli öpülen kişiler Bu ilk grubdan cıkmış diğer Dupe yi Bugları kullananlar serverin Baron ları olmuşlardır.. Öbür grub ise günlerini fesatla ve kıskançlıkla geçirmiştir..

7 Yıldır bu böyle..

İlk 3 sene Yabancıların pazar ve item egemenliğinden sonraki 1 senede eşit düzeye ve sonraki 3 senedede Türklerin egemenliğine geçildi.. Bunun aslında pekde önemi yok..

Anlatmaya çalıştıgım, koxpa ve dupe ye karşı savaşınız boşa!..

3 seçeneğiniz var..

1- Realiteye dayalı bir mantıkla, düşünüp karar verip Oyunu BIRAKMAK.
    2- Koxp olsun Dupe olsun Bug olsun bunları sonuna kadar KULLANMAK.
    3- Oyuna emek parolasıyla devam edip, cz de sağlam er kişilerine np KAZANDIRMAK.

7 Yıldır bu 3 sınıfda K.O playerleri..

Ona göre oynayın..

Fakat birşeyi unutmayın arkadaşlar.. Kendimden veriyim örneği..

7 sene önce napıyordun diye sorarsanız; K.o oynuyordum..
    Ya şimdi derseniz; K.o oynuyorum

Peki kazancın ne oldu yada hayatına getirileri neler oldu derseniz; 7 yılda bana hiçbir özellik hiçbir yetenek hiçbir olgu vermedi kazandırmadı.. Belki Gb lerle itemlerle charlarla bi kaç kuruş kazandım.. Ama K.o oynamasaydım hayatım belki daha iyi yerde olabilirdi..

Vesselam (:

• Yazılanları okudumda saçma sapan bir oyunun diğer tarafta ne hesabı olacak ona anlam veremedim. O kadar bilgim olsaydı bende aynı şeyi yapardım dupelerdim gb satardım saçma sapan bir oyunun üzerinden para kazanırdım ki gb satıpda altına araba alanlarda oldu. Sonuçta boş bir oyun ne yapsan mubahtır
  • ow yeah man yea man kankam bnm puanim sana 10k uzerinden 1,5k..
    boş işler kilit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Marilyn -- 5 Haziran 2009; 1:07:18 >
  • Oyun ilk Çıktığından Beri Bu oyunu Oynuyorum ve Şu Bir Gerçek Biri Programda Yapsa Başka Biri Basit Bir Bug da Bulsa

BU OYUNDA YILLARDIR DUPE GB BUG DEVAM ETMEKTEDİR. VE ASLADA ÇÖZÜLEMEZ

BEN BU OYUNDA 1 LVL CHARLARIN NOVA ATTIĞINIDA 16X E KADAR EXP BUGUDA 20 SN İÇİNDE ONLARCA GB YAPANDA DROPLARI BİLE İSTEDİĞİ GİBİ AYARLAYAN PLAYERLARIDA GÖRDÜM

ŞU OKADAR AÇIK VE NETKİ BU OYUN HERZAMAN 3. SINIF BİR OYUN OLMUŞTUR VE HEP ÖYLE KALICAKTIR.

BEN NEDEN Mİ OYNUYORUM ÇÜNKÜ PK ATMADA CS DEN FARKI YOK AYNI HEYCAN

işin ahlaki boyutuna gelince ahlaksız bir firmaya verdiğin paranın onda birini sana hizmet olarak göndermeyen bi firmaya az bile bu yapılanlar

Türk halkının üzerinden yorum yapan arkadaşlarada biraz sitemim var Hiç bir ulus kendini küçük görmemeli ve aşağılamamalıdır. Hele bu ulusun bayrağı kan ile yapılmış toprakları kan ile kazanılmışsa bu kutsallığa dil uzatmak ayıptır.

Bunların bazıları doğru da olsa koxp kullanan bugları bulan dupe yapan sadece türkler değildir birçok gb satıcısı bu gbleri çok ucuza çinli veya amerikalı hile kullanan kişilerden alıp türk playerlara satmaktadır.

Şöle bir örnek vereyim bu arkadaşlar bu programı yazdığında çin sitelerinde gb türk lirası ile 0.75 kuruşa kadar inmişti.

Altını çiziyorum bu bug zaten aktif olarak kullanılıyordu. Farkındaysanız bu oyun sadece usko servislerinden değil daha birçok başka serverlar üzerindende oynanıyor ve usko şu anda en geride yani bir yenilik gelmeden aylar önce başka serverlarda kullanılıyor sonra uskoya geliyor kore vs... yani uskoya patch geldiinde adamlar açıkları zaten biliyor ve bunları daha biz farkına bile bile varmadan kullanıyor.

Sonuç olarak keşke bu oyunda wow gibi olabilse hilesiz bugsuz olsa dupe olmasa ama yıllardır olan şeyler ümit etmekle tükenmez malesef ben zevk için oynuyorum ve asla bu oyuna bağımlı olmadım akşamları 1-2 saat pk yapmak upg yapmak bana zevkli geliyor 2 dostla sohbet etmek eşimin yeter artık demesi vs...

Örnek aresde oynarken 2004 yılında sanırım istemeden gb düpelemiştim tek yaptığım kasaya gidip para almak ve başka bir servere geçmekti geri geldiğimde kasada tüm para duruyor ve üstümdekide kullanılabiliyordu yani şimdi bunun suçlusu benmiyim adamlar okadar savsak ve okadar basiretsizlerki bunu onlara ticket aracılığıyla aktardığımda dupe yüzünden carımı 1 ay banlamışlardı daha ben ne diyeyim ....

Hayırlı Geceler

• Dupenin bitirilebileceği zaten başlı başına yalan. Her dönemde dupe yapanlar illaki olmuştur fakat bunların sayısı çok az olmalı bence. 3-5 kişi yapsa hadi neyse diyebiliriz ama çoluk çocuk bunu yapabiliyorsa sorun var demektir. Xtrap'ın olduğu zaman gibi olsa yani yeni bir patch gelse güvenliği sağlayabilecek bu oyun oynanabilir ama şu şartlarda yazık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

Dupenin bitirilebileceği zaten başlı başına yalan. Her dönemde dupe yapanlar illaki olmuştur fakat bunların sayısı çok az olmalı bence. 3-5 kişi yapsa hadi neyse diyebiliriz ama çoluk çocuk bunu yapabiliyorsa sorun var demektir. Xtrap'ın olduğu zaman gibi olsa yani yeni bir patch gelse güvenliği sağlayabilecek bu oyun oynanabilir ama şu şartlarda yazık.

Kavga çıkar

• quote:

Orjinalden alıntı: Kenjianatsu

quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

Dupenin bitirilebileceği zaten başlı başına yalan. Her dönemde dupe yapanlar illaki olmuştur fakat bunların sayısı çok az olmalı bence. 3-5 kişi yapsa hadi neyse diyebiliriz ama çoluk çocuk bunu yapabiliyorsa sorun var demektir. Xtrap'ın olduğu zaman gibi olsa yani yeni bir patch gelse güvenliği sağlayabilecek bu oyun oynanabilir ama şu şartlarda yazık.

Kavga çıkar

• allah ınsanalara 2 qunluk hayat wermıs ama sızın ugrastıgınız konulara bakın yapacak baska ısınızmı yok sısın alt tarafı dotu poklu oyun ıcın urastınız meseleler bakın oynamayın olsun bıtsın...
  • BANA SU KNİGHT OYNAYANLARDAN BİRİ CIKSIN DESİNKİ BN BU HİLEYİ BULDUMMU KESİNLİKLE KULLANMAZDIM BÖLE BİRSEY YAPIP KUL HAKKI YEMEZDİM. BÖLE BİSEY BULCAK VE YAPMICAK KAFAMI KIRARIM YAAA %10000000000 YAPAR KİM OLURSA OLSUN KRALIN OGLU OLSA GENE YAPAR. SİZ KALKMISSINIZ BURDA KUL HAKKI İNSANLARIN HAKKINDAN BAHSEDİORSUNUZ EVET TMM KUL HAKKIDA VAR AMA BN HİC BİRİNİZİN İCİNDEN GELEREK KUL HAKKI DEDİGİNİ DUSUNMUORUM. ADAMI KISKANDIGINIZ İCİN ONUN YAPTIKLARINI YAPAMADIGINIZ KOLAY YOLDAN LVL İTEM YAPAMADIGINIZ İCİN BÖLE KONUSUORSUNUZ. BİRİ HACK YESE BİR COGUNUZ DİREK KOXP DAN YEMİSTİR HAKETMİSTİR BİLMEM NE ZUAHHAHA FALAN GİBİSİNDEN HAA BİDE SON ZAMANLARDA SOGUK SU İC FALAN GİBİSİNDEN ESPRİ YAPMAKTA MADEM COK KUL HAKKI DUSUNUORSUNUZ GİDERSİNİZ ÇALAN ADAMI BULURSUNUZ ADAMIN İTEMLERİNİ ALIP GERİ VERİRSİNİZ KONU BU BOYUTLARA GELDİ ARTIK...
  • Haklısın
  • k2 sirketi neler calıyor bunca tl veren adamları hic bakmadan banlıyo oyuna baktıgı yok
    hepımızın parasını calıyor
    oyunda bug bırakmıslar bulan istedigi gibi kullansın bence helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Haklısın

niye uplıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akktwell

quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Haklısın

niye uplıyosun?

Haklısın
  • milletin emekleriyle oynamaktır bu.
    şu oyunda işi hileye dökmeden, namusuyla oynayan 10 kişi olsa, yine de çekilir olur, ama yok.
    o yüzden, büyük ihtimalle son haftam. haftaya çarşamba 2 sınavımı olur, yaz okuluyla beraber oyunu da 1 seneliğine rafa kaldırırım.
  • neler yapmışsın usta sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim3762

BANA SU KNİGHT OYNAYANLARDAN BİRİ CIKSIN DESİNKİ BN BU HİLEYİ BULDUMMU KESİNLİKLE KULLANMAZDIM BÖLE BİRSEY YAPIP KUL HAKKI YEMEZDİM. BÖLE BİSEY BULCAK VE YAPMICAK KAFAMI KIRARIM YAAA %10000000000 YAPAR KİM OLURSA OLSUN KRALIN OGLU OLSA GENE YAPAR. SİZ KALKMISSINIZ BURDA KUL HAKKI İNSANLARIN HAKKINDAN BAHSEDİORSUNUZ EVET TMM KUL HAKKIDA VAR AMA BN HİC BİRİNİZİN İCİNDEN GELEREK KUL HAKKI DEDİGİNİ DUSUNMUORUM. ADAMI KISKANDIGINIZ İCİN ONUN YAPTIKLARINI YAPAMADIGINIZ KOLAY YOLDAN LVL İTEM YAPAMADIGINIZ İCİN BÖLE KONUSUORSUNUZ. BİRİ HACK YESE BİR COGUNUZ DİREK KOXP DAN YEMİSTİR HAKETMİSTİR BİLMEM NE ZUAHHAHA FALAN GİBİSİNDEN HAA BİDE SON ZAMANLARDA SOGUK SU İC FALAN GİBİSİNDEN ESPRİ YAPMAKTA MADEM COK KUL HAKKI DUSUNUORSUNUZ GİDERSİNİZ ÇALAN ADAMI BULURSUNUZ ADAMIN İTEMLERİNİ ALIP GERİ VERİRSİNİZ KONU BU BOYUTLARA GELDİ ARTIK...

Haklısın kardeş bende olsam bende itemimi charımı gb'mi yapar oyunu elimden geldiğince sömürürdüm

Kimse yapmam demesin yapmayacaklar vardır elbette ama çok küçükde olsa aklının ucundan geçmiştir

• Uplamayın şunu artık
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.