Şimdi Ara

1080p 60fps için hangi konsolu öneriyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1080p 60fps için hangi konsolu öneriyorsunuz?

Ben sabit her yeni oyunda 1080p 60fps için PS4 Pro düşünüyorum.

Mağazası, Türkçe desteği, exclusive oyunlar ve oyun değiştirme imkanları nedeniyle Sony konsol almaya niyetliyim.

Bu arada pc oyuncusuyum ve ps1'i saymazsak bu ilk konsolum olacak.

24" 1080p 3D 144hz monitorde oynayacağım yani 4k beklentim yok ama şu ssaa özelliğini kullanabilirim 1080p ile.

• çoğu oyun 60 fps değil, ona göre düşün. 30 fps + grafik abanmayı tercih ediyorlar daha çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc oyuncuları konsola geçince ertesi gün konsola laf atıyor, sana tavsiyem geçme. Hele ki 60fps takıntın varsa geçmiş olsun
  • COD gibi server özürlü ve hilei, bf gibi makrolu ve hileli, gtav gibi hileli oyunlar nedeniyle bilgisayar kendinden soğutuyor.

Yakında codww2 çıkacak ve oynamak istiyorum ama hileyle ve server problemleriyle uğraşmak istemem. O kadar para verip oyunu alınca server bulamayıp olanında da hilecilerle boğuşmak yazık olur.

Ps4 oyunlarına PRO için doğru düzgün 1080p 60fps veya 4k vs için update çıkmayacağına eminim diyebilirim ama 2017 sonu 2018 içinde yeni çıkacak olanlardan ümitliyim ama dediğiniz gibi onlarda da olmazsa boşa almış olurun konsolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzkmlylmz -- 21 Haziran 2017; 11:25:2 >
  • Hiç bir oyunda sıkıntı yaşamadım Cod'da dahil, Black Ops 3'de bir ara 1 saatliğine girememiştim oda server bakımı felan girmişti sanırım oda normaldir. Oyunların FPS durumu değişiyor, Multi ise 1080p 60fps Single ise 1080p 30fps. Pro'da ise 4K TV varsa çoğu oyunda 4K oynarsın ama 60fps değil 30fps olarak. Pro 4k'yı her oyunda veremiyor maalesef. Gamepad ile FPS oynamak zordur, alışma süreci kişiye göre değişir, alışınca birdaha gamepad ile oynamak çok zevk vericektir.
  • PS4 PRO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada tek konsol var oda playstatıon sende pro versıyonu al geç bitir işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.