Şimdi Ara

107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞI URFA SİVEREK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
87.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iki tane 9.30 uçağı var sizinki hangisi benim uçağım 9.30 diyarbakır tk7142 sefer sayılı olan.
    siverege beraber gidebiliriz
  • benimki 7442 9.30 ucagı tertip
    kısla kapısında gorusuruz artık..
  • bende 7442 numaralı uçak görüşürüz ELBEK
  • 339 KD arkadaşlar beklıyoruz
  • 339lar varsa sorunuz sorun cvaplayalım
  • 317 RDM. o zamanlar TuğAsteğmendik sonra TuğTeğmen olduk derken teskereyi aldık. Tuğluk da o zamanki revirde esprimizdi. her neyse. bugüne kadar 107. Topçu Alayında askerliğini yapan, yapıyor olan ve yapacak olan tüm şanslı, sürgün ve enkaz uzun dönem, kısa dönem arkadaşlara hayırlı teskereler dilemekle başlayayım. bu birliğe gidenler başta terör olmak üzere pek çok konuda tam kavurma kebap yerindeler. gazinosu, havuzu, çarşısı, esnafı vs si tam bir kebap yeri. zor yanları yok değil tabi ki var ama kolay yanlarıyla kıyaslamaya gerek bile yok çünkü deve ile pire gibi dururlar yan yana koyunca. işinize gelmediği yerde enkaza yatın, psikopata sarın, revire gidin o da olmadı RDM (Rehberlik Danışma Merkezi) ye gidin kafa izninin yollarını arayın. tabi askerliğinizi uzatacak derecede de psikopat ayağına yatmayın.
  • Arkadaşlar Kendi Memleketim oldugu için demiyorum buraya gelecek bütün arkadaslar hoş gelsinler hoş gitsinler memleketimiz çok rahat askerlik olarak yer olarak hem yemek hem giyim diger il ve ilçelere göre uygundur.Burda Kesinlikle Terör ve diger gibi olaylar yoktur olamazda.Bizler Dışarıdan gelen bütün herkesi kucaklıyoruz kendimiz gibi görür içimizden biri olarak görürüz.Yolunuz siverek e düşerse kesinlikle siverek tavası yemeden gitmeyin :) Bizlerde daima yardımcı oluruz Siverek Kültür Gazetesi Olarak Herkese Hayırlı Teskereler Dileriz....Sorunu Olan Arkadaslar siverekkultur.com adresimizin iletişim bölümünden bize ulasabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siverekkultur -- 2 Temmuz 2011; 18:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siverekkultur
    Arkadaşlar Kendi Memleketim oldugu için demiyorum buraya gelecek bütün arkadaslar hoş gelsinler hoş gitsinler memleketimiz çok rahat askerlik olarak yer olarak hem yemek hem giyim diger il ve ilçelere göre uygundur.Burda Kesinlikle Terör ve diger gibi olaylar yoktur olamazda.Bizler Dışarıdan gelen bütün herkesi kucaklıyoruz kendimiz gibi görür içimizden biri olarak görürüz.Yolunuz siverek e düşerse kesinlikle siverek tavası yemeden gitmeyin :) Bizlerde daima yardımcı oluruz Siverek Kültür Gazetesi Olarak Herkese Hayırlı Teskereler Dileriz....Sorunu Olan Arkadaslar siverekkultur.com adresimizin iletişim bölümünden bize ulasabilirler.

Ahh o tava ahh o is bank karsisi kadayifci:)ozledim seni siverekkk
  • Abimi de Urfa'ya Ateş Ahmet karakoluna bugün yolcu ettik. Viranşehir'e.
  • ARKADAŞLAR SİVEREGİN İLK KAFESİ OLAN VİTAMİN CAFEDEN BAHSETMEK İSTİYORUM YOZLAŞAN HAYATIN İÇİNDEN SADE KALMIŞ BİR YER OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR BAZEN HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ AKSAKLIKLAR OLSADA ESNAF DİYE BİLECEGİMİZ KİŞİLİKTE OLAN VİTAMİN CAFE SAHİPLERİNDEN A.KADİR ÇELİK VE TURAN ASLAn işletiyor cafeyi bu yaz yeni bir çizgi oluşturmak isteyen vitamin cafe müşteri
    lerine yeni yüzünü yeni sezonda inşallah gösterecekler kendi
    branşlarında siveregin en iyisi olan vitamin cafe herşeyiyle tek düzelikten sıyrılık insan odaklı hizmet odaklı yeni perspektifiyle karşımıza çıkıyor iyiki varsın vitanmin cafe......
  • quote:

Orijinalden alıntı: csablanca

ARKADAŞLAR SİVEREGİN İLK KAFESİ OLAN VİTAMİN CAFEDEN BAHSETMEK İSTİYORUM YOZLAŞAN HAYATIN İÇİNDEN SADE KALMIŞ BİR YER OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR BAZEN HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ AKSAKLIKLAR OLSADA ESNAF DİYE BİLECEGİMİZ KİŞİLİKTE OLAN VİTAMİN CAFE SAHİPLERİNDEN A.KADİR ÇELİK VE TURAN ASLAn işletiyor cafeyi bu yaz yeni bir çizgi oluşturmak isteyen vitamin cafe müşteri
    lerine yeni yüzünü yeni sezonda inşallah gösterecekler kendi
    branşlarında siveregin en iyisi olan vitamin cafe herşeyiyle tek düzelikten sıyrılık insan odaklı hizmet odaklı yeni perspektifiyle karşımıza çıkıyor iyiki varsın vitanmin cafe......

ustad yeriniz nerdeydi az hatirlatabilirmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitamin cafe daha çok büyük şehirden gelmiş kişiler için siverekte tam bır kurtarıcı mekandır. şöyle söyleyim askerlık yapanların modern kahvaltı yapacagı çeşidi bol olan sıcak bır ortam her çarsı ıznımde mutlaka sabah kahvaltımı orda yapardım. yerlerı adlıyenın tam arkası. yalnız şu da var siverek şartlarına göre fiyatları pahalı değil bildigin uçuk :) işletmeci arkadaşlar kızmasınalr kendılerıde farkındalar zaten :)
  • siverege gıdecek olanlar on numara rahattır arkadaslar Eylül cafeye gidecek ve ahmet çavdarın (Alaydakı ahmetın) selamını getırdım usta dıyecek bana yardımcı ol deyın sıze herhafta rahat bakacaktır o cocuk merak etmeyın yemek yemek için tadım dürüm salonu var ahmet deyın alaydan ama :D sıze en torrpıllısınden durum yapar. okul cevremı gıdın jandarmanın karsısındakı saglık meslege ahmetı tanıyan varmı deyın anlatsınlar :) 4 sene kaldım ben orda be bbm uzmn cvstu :S sımdı sakarya pamuk ova gidenler ıcın cok ıyı yer cooookk :S ve orda gorew yapan uzmn cvslara ahmet cavdar deyın ve tanısın yardımcı olurlar arkadaslar hayırlı teskereler. giden varsa msnı eklesın yardımım cok olur crazy_boy_htm@hotmail.com
  • dipnot:Eğer ki 1. tabura düşerseniz bilin ki kötü güler sizi bekliyor siverekdekiler keyif çatarken 1. taburun diyarbakır da ne çarşısı nede sosyal faaliyeti var tugayın yemekleri çok kötü 1 kantin var orda da her şey bulunmuyor tabur disiplinli bi o kadar da vukuatlı adam var
  • bende askerliğimi burada yapacağım tavsiyeleriniz nelerdir
  • benim de usta birliği buraya düştü başka var mı 358'lerden? ya da şu an burda yapanlar?
  • merhaba arkadaşlar ben 94/4b yim henüz yeni dağıtım olduk haftaya cumartesi (07.02.2015) birliğime katılacağım, düştüğüm birlik (kağıtta yazan) 7. kor. 107. top tb. 2. 175/60 MM K/M top bt siverek/şanlıurfa burası hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • 359. dönem buraya düşen var mı?
  • Slverekte askerlik yapacaklar olanlara ilk söylenecek söz kral gibi yerdesiniz rahat olun :) merak ettiğiniz ne soru varsa buyrun sorun size hepsini cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey gıdı heyyy
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.