Şimdi Ara

107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞI URFA SİVEREK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
87.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelin bakalım torunlar burası kötünün iyisi doğunun en rahat yeri sayılır ama siz soğuk bir dönemde geliyorsunuz kışı geçireceksiniz donacaksınız çünkü soğuk girişte kantine uğrayın aile kantinine denetlemelerd bitti rahatsınız ama soğukta eğitim yapacaksınız sıkı giyininin gelin ama edok denetlemesi olacak şimdiden hayırlısı olsun dedenizden tavsiyelerim şimdilik bunlar ben aile kantinindeyim yardımcı olurum gelirseniz sizleri davul-zurna ve şekerle karşılayacaklar ....hadi çabuk gelin bizde gidelim artık ŞAFAK ---->36
  • Rocky1000 Dede Bekle Bizi Geliyoruz...
  • merhaba arkadaşlar..bende yarın ordayım..hepinizi selamlıyorum şimdiden ;)
    rock1000 dede bekle bizi geliyoruz :)
  • Arkadaşlar merhaba. Şu an içeride olan arkadaşlardan yeni kısa dönemler hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Kardeşim şu anda orada, ama pek bilgi alamıyoruz. Kaç kişi geldiler? Sayılarına bakarak başka yerlere gönderilme imkanı hakkında yorum yapabilir misiniz?
  • 1 yıl oldu hemen hemen askerliği orada yaptım.Uzun dönem olarak yaptım.Bu sene .K.K.K denetlemesi olması gerekiyor ya da ordu denetlemesi Aralık -Mayıs dönemlerimde kısa dönemlerin mevcudu genelde yüksek oluyor.Kısaca birlik tıka basa dolu olma ihtimali çok yüksektir.Gönderilme ihtimal 7. kolordudaki açığa göre değişir. Genelde mevcut sayının yüzde 20 ini geçmiyor.Birde 1.Tabur a gitme ihtimali var Diyarbakır/Devegeçiti orası biraz şans oluyor.Sonuçta iyi bir yerde askerlik yapıyor.Merak etmenize gerek yoktur.İlk zamanlar bilgi alamamanız normal telefon kuyruğu fazla olur.Şİmdiden hayırlı teskereler kardeşinize
  • arkadaşlar merhaba hayırlı tezkereler.

biz kardeşimin yemin töreni için sivereke gelicez ve size bir kaç sorum olucak yol ve konaklama hakkında cevaplarsanız çok seviniriz.

ilk olarak diyarbakıra bilet bulabildik, sanırım diyarbakır havalimanında indikten sonra sivereke direk dolmuşla gidicez değil mi?
    ikinci olarak da yemin töreninden bir gün önce gittiğimiz için konaklama sorunumuz olucak. önerebileceğiniz bir otel var mıdır? konaklama durumları nasıldır bu konuda bilgilerinizi bizimle başlaşırsanız memnun olurum. Hepinize tekrar hayırlı tezkereler ve şşimdiden çok teşekkürler !
  • 335 olarak giden var mı?
  • ben varım....nerden gidiyosun... ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planck_1985 -- 10 Ağustos 2010; 1:58:25 >
  • Selamlar 335 kd olarak buraya gidicem diyarbakıra uçakla gidip ordan sonrasında sivereğe giden minibüslerle gitmeyi planlıorum uçak biletimi aldım onur air 06 30 İST DIY. Herkese şimdiden hayırlı teskereler
  • bende aynı uçaktan bilet aldım kardeş...
  • bende aynı ucaktaym :):)
  • ben urfaya thy den bilet aldım. siverek hakkında bilgisi olan varmı?
  • fazla kişi gitmiyor herhalde
  • benimki sunexpress miş 6:55 yanlış oldı :S
  • yanımızda neler götüreceğiz bilginiz var mı.
  • Hayırlı olsun arkadaşlar. Doğuda en rahat askerlik yapabileceğiniz yerlerden birine düşmüşsünüz. Ben 331 KD olarak orada yaptım. Çok güzel bir alaydır. Sorularınız varsa cevaplarım.
  • diyarbakıra indikten sonra alaya ulaşmak için ne yapmalıyız...oranın hava şartlarını bilmediğimizden yanımızda ne götürmeliyiz...ve benim aklıma gelmeyen ama söyleyebileceğin her şey kardeş..
  • merhaba ben de 331 olarak çankırı jandarmadaydım. şimdi ise kardeşim 335 olarak siverek'e düştü. 12 si sabah 6:55 uçağı ile diyarbakıra babamla beraber gidecekler. belki görüşürsünüz:)
  • Diyarbakır dan servis araçları var. Sivereğe giden. Onlara bineceksiniz. Havaalanında zaten sorarsanız gösterirler size. 45-50 dakka mesafe var. Şu an siverek te hava çok sıcaktır malum. Sadece iç çamaşırı, traş takımı, havlu, terlik gibi şeyler ve de sivil kıyafet. Fazla bişey götürmeyin onlar veriyor. Yetmezse satın alırsınız. Alay içinde bu tarz şeyler satan büyük bir kantin bulunuyor. Sizi orada çok güzel karşılayacaklardır. Şundan emin olabilirsiniz ki gerçekten çok güzel bir birliğe gidiyorsunuz. Tek derdiniz sıcak olacak. Eğer denetleme de görmezseniz yaşadınız.
  • Peki urfadan nasıl gidilebilir. ben urfaya aldım biletimi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.